1

Dobrze Turasy teraz się zacznie granie

7

Mówią 4-6 tygodni, a w rzeczywistości wróci przed świętami.

3

I kolejny mecz nudziarzy będzie trzeba oglądać co za męka

0

Shaqiri teraz z przewrotki z 20 metrów i nie ma wyspiarzy.

2

@kanver_ Kompletnie nie zrozumiałeś o co mi chodzi, mimo że to zaznaczyłem w swojej wypowiedzi, że pomijam w niej aspekt skuteczności. Ale tak wyraziłem swoją opinię na temat techniki wykonywania karnych bo miałem taką potrzebę.

0

Angole za burtą jesteśmy zbawieni.

1

Biedni Szwajcarzy przez granie z Anglikami sami wyglądają na nudnych.

26

Nie ujmując Lewemu i abstrahując od skuteczności to mimo wszystko wolę oglądać karne wykonywane jak Kounde wczoraj. Soczyste przyłożenie z całej siły na pełnym rozbiegu, piłka pod poprzeczkę bramkarz bez szans. Niestety jak widzę skradanie się do piłki i strzał po ziemi to mnie rozrywa w środku nawet jeżeli ta piłka ostatecznie wpada.

7

Żabojady ani jednego gola z gry a będą w półfinale xD

2

Dobra dajcie im już te karne bo inaczej nigdy nikt gola nie strzeli

0

Ale Merino dupe łysemu uratował

0

Jeeeest wszedł kupon i Niemcy odpadają podwójna radość !!!!

0

Teraz Hiszpania nie ma jak odpowiedzieć. Brawo łysy poziom Xaviego normalnie w podejmowaniu decyzji w trakcie meczu.

2

I teraz taktyczna żółta dla Kroosa, żeby nie było, że ustawka. A gościa już powinno nie być.

1

Oj może pożałować tej zmiany De la Feuente. Morata jest najsłabszym ogniwem.

6

Kroos nie dość, że Niemiec to jeszcze z realu idealny gość dla sędziów.

2

Jakby serio kochał ten klub i umiał co nieco pomyśleć, a nie tylko kierował się swoim interesem to by doszedł do wniosku, że bez niego Barcelonie będzie lepiej i by odszedł. Tymczasem stawia warunki jakby był gościem, który niesie całą organizację na swoich plecach i bez niego świat się zawali. Komedia

0

Najbardziej szmaciany gol jaki mógł wpaść, ale dobrze przynajmniej nie będzie dogrywki bo bym tego nie wytrzymał chyba.

2

Yamal klasa piękny strzał i fenomenalna asysta świetnie się to ogląda

1

Mecz raczej skończy się przed 23 małe szanse na dogrywkę z Gruzją, więc na spokojnie. Liczę, że ponownie Yamal załaduje Gruzinom i zwieńczy swoje świetne występy golem.

4

Nie no może i lipa, że za darmo, ale z drugiej strony płacić temu plackowi taki hajs za nie wąchanie nawet murawy byłoby jeszcze większym absurdem.

4

Fajnie, że chłopak traktuje nas priorytetowo. Niestety skończy się jak zawsze na wymianie uprzejmości, a kasą rzuci kto inny. Jedyna opcja to chyba sprzedaż Raphinhi.

0

40 baniek za Frimponga to w sumie jak za darmo, ale i tak pewnie nas nie stać.

0

Piątek trafia w piątek miał nosa probierz

2

Polacy chodzą spokojnie na tym boisku jakby conajmniej 3:0 prowadzili

0

Najlepszy transfer jaki możemy zrobić obecnie to wysłanie Deco gdzie pieprz rośnie.

5

Mieliśmy momenty, jednak czysto obiektywnie zasłużone zwycięstwo pomarańczowych dominowali mecz a mogli nawet więcej wygrać. Widać braki w obronie. Nie mniej jednak Probierz ciągnie ten zespół ku lepszemu.

6

Lamine wizja profesorska

13

Ten hokej na wrotkach to nam robi robotę jednak.

0

@BORO_12 No widzisz a bogate szejki z bogatej premier league wyceniają na 15+5.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?