Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobrze Turasy teraz się zacznie granie
7
Mówią 4-6 tygodni, a w rzeczywistości wróci przed świętami.
3
I kolejny mecz nudziarzy będzie trzeba oglądać co za męka
0
Shaqiri teraz z przewrotki z 20 metrów i nie ma wyspiarzy.
2
@kanver_ Kompletnie nie zrozumiałeś o co mi chodzi, mimo że to zaznaczyłem w swojej wypowiedzi, że pomijam w niej aspekt skuteczności. Ale tak wyraziłem swoją opinię na temat techniki wykonywania karnych bo miałem taką potrzebę.
0
Angole za burtą jesteśmy zbawieni.
1
Biedni Szwajcarzy przez granie z Anglikami sami wyglądają na nudnych.
26
Nie ujmując Lewemu i abstrahując od skuteczności to mimo wszystko wolę oglądać karne wykonywane jak Kounde wczoraj. Soczyste przyłożenie z całej siły na pełnym rozbiegu, piłka pod poprzeczkę bramkarz bez szans. Niestety jak widzę skradanie się do piłki i strzał po ziemi to mnie rozrywa w środku nawet jeżeli ta piłka ostatecznie wpada.
7
Żabojady ani jednego gola z gry a będą w półfinale xD
2
Dobra dajcie im już te karne bo inaczej nigdy nikt gola nie strzeli
0
Ale Merino dupe łysemu uratował
0
Jeeeest wszedł kupon i Niemcy odpadają podwójna radość !!!!
0
Teraz Hiszpania nie ma jak odpowiedzieć. Brawo łysy poziom Xaviego normalnie w podejmowaniu decyzji w trakcie meczu.
2
I teraz taktyczna żółta dla Kroosa, żeby nie było, że ustawka. A gościa już powinno nie być.
1
Oj może pożałować tej zmiany De la Feuente. Morata jest najsłabszym ogniwem.
6
Kroos nie dość, że Niemiec to jeszcze z realu idealny gość dla sędziów.
2
Jakby serio kochał ten klub i umiał co nieco pomyśleć, a nie tylko kierował się swoim interesem to by doszedł do wniosku, że bez niego Barcelonie będzie lepiej i by odszedł. Tymczasem stawia warunki jakby był gościem, który niesie całą organizację na swoich plecach i bez niego świat się zawali. Komedia
0
Najbardziej szmaciany gol jaki mógł wpaść, ale dobrze przynajmniej nie będzie dogrywki bo bym tego nie wytrzymał chyba.
2
Yamal klasa piękny strzał i fenomenalna asysta świetnie się to ogląda
1
Mecz raczej skończy się przed 23 małe szanse na dogrywkę z Gruzją, więc na spokojnie. Liczę, że ponownie Yamal załaduje Gruzinom i zwieńczy swoje świetne występy golem.
4
Nie no może i lipa, że za darmo, ale z drugiej strony płacić temu plackowi taki hajs za nie wąchanie nawet murawy byłoby jeszcze większym absurdem.
4
Fajnie, że chłopak traktuje nas priorytetowo. Niestety skończy się jak zawsze na wymianie uprzejmości, a kasą rzuci kto inny. Jedyna opcja to chyba sprzedaż Raphinhi.
0
40 baniek za Frimponga to w sumie jak za darmo, ale i tak pewnie nas nie stać.
0
Piątek trafia w piątek miał nosa probierz
2
Polacy chodzą spokojnie na tym boisku jakby conajmniej 3:0 prowadzili
0
Najlepszy transfer jaki możemy zrobić obecnie to wysłanie Deco gdzie pieprz rośnie.
5
Mieliśmy momenty, jednak czysto obiektywnie zasłużone zwycięstwo pomarańczowych dominowali mecz a mogli nawet więcej wygrać. Widać braki w obronie. Nie mniej jednak Probierz ciągnie ten zespół ku lepszemu.
6
Lamine wizja profesorska
13
Ten hokej na wrotkach to nam robi robotę jednak.
0
@BORO_12 No widzisz a bogate szejki z bogatej premier league wyceniają na 15+5.