2

No to sezon rozpoczęty ehh

4

Faul na Balde ewidentny sędzia w formie

0

Ferran w wyjściowym? 4 atakujących i 2 pomocników? A na zmianę do ataku jedynie Victor zostaje xD no bo będzie ciekawie.

1

Pomijając fakt, że doniesienia w tym temacie to totalny bełkot i zmieniane jest zdanie co parę godzin, to jeżeli Gundo chce odejść to jest to niezły burdel. Ciekawe jak wielki wpływ na to miał transfer Olmo, że teraz klub rzekomo wypycha Niemca. Ale szczerze mówiąc to jak się to czyta to już nikomu nie można wierzyć wśród tych pismaków. Pewne jest jedno dobre imię klubu na tym grubo cierpi i aktualne władze klubu ponoszą pełną za to odpowiedzialność.

0

Oh jak dobrze, że nie wywaliliśmy 60 baniek na tego Diaza.

2

Ze względu na mecz o stawkę zdecydowanie powinniśmy postawić na Christensena, Bernal nada się dobrze na zmiennika na początek, niech się powoli wdraża.

0

Aż się przykro robi, że nas na niego nie stać.

1

Getafe zasłużenie wyrównuje, czas na Nico.

1

Ależ brama Sanceta senny Athletic zaczyna sezon z przytupem

0

Najgorsze, że każdy na świecie wie, że wystarczy w niego trochę ostrzej wjechać i ma chłop wypad na 2-3 miechy.

27

Młody ma 17 lat, ojca zadymiarza, dźwiga wielki klub na własnych barkach, afery medialne z jakąś typiarką. Jak wytrzyma to psychicznie to ma nie tylko wielki talent, ale i mental ze stali.

1

Pokażcie mi takiego co intencjonalnie dotyka piłki ręką. Te przepisy są skonstruowane równie tragicznie co ta cała organizacja sędziowska la ligi.

1

Ja mam większy ból dupy ze względu na poczynania Deco niż od tych marnych żarcików.

10

Haha nie stać nas na Nico to idziemy bo Diaza w tej samej cenie xDDD w ogóle w ciągu jednego dnia narracja przeszła z „Nico mówi tak, transfer pewny” na „fiasko transferowe”. Niby spoko, że tego nie ciągnęli do końca okienka, ale wiarygodność każdego kolejnego newsa spada na łeb na szyję.

18

Nie róbmy sobie jaj, już wolę żeby olewali mecze o nic, ale coś ugrali w sezonie. Po paru kolejkach będzie można wyciągać wnioski. Rozumiem ludzi cisnących bekę z tego meczu bo tutaj trzeba sobie pożartować, żeby się psychicznie nie wykończyć, ale jak ktoś na serio jest zawiedziony tym wynikiem to współczuję xD

0

Nie oglądałem chłopaki odpuścili czy faktycznie tak tragicznie grali?

0

Już na Flicka nie zwalajcie tylko przyznajcie, że to Deco ma takie chore pomysły bo się wierzyć nie chce.

1

O i znowu się zacznie, a przynajmniej miał człowiek chwilę spokoju. Czas zacząć mydlić oczy ludziom od nowa. Szanse mierne, ale dziennikarzyny w ekstazie bo można robić 10 aktualizacji dziennie.

0

Chłop nas wydoi do końca kontraktu i nie ma co się dziwić. Możliwości mamy dość ograniczone. Trzeba to piwo teraz niestety pić.

6

Ah jak dobrze, że kupiliśmy zmiennika dla Fermina za 60 baniek xD

0

Fermin gasi żabojadów

1

To było do przewidzenia Laporta z Deco dali się nabrać dziennikarzom i odpuścili Nico, a teraz nie za wiele mogą zrobić. Czekam na aktualizację jak to nie możemy zarejestrować Olmo. Wymieniliśmy sobie trenera może jeszcze sobie rządzących wymieńmy to może będzie w końcu dobrze.

7

Zdecydowanie wolę by klub inwestował w naszych wychowanków niż tracił pieniądze i czas na niepewnych Portugalczyków, którzy błysną raz na jakiś czas.

4

Z tym pociągiem, który nie wraca to sobie może darować. Nico nie jest głupi i wie jaka jest u nas desperacja, by nas 3 razy kopnął w dupe, a jakby za 4 się udało to by tu wszyscy go przywitali jak syna. Tak samo jak żółw u białych.

2

Ale bajeczki, a tym który w magiczny sposób okłamał Nikosia był nie kto inny, a sam Deco. Misterny plan mistrza się powiódł dzięki czemu teraz można przewalić hajs na Olmo.

8

Za tyle co my daliśmy na Ferrana i Olmo to real sobie kupił Bellinghama. To tak po krótce przedstawia nasze dążenia do gonienia białych. Pewnie będzie miał swoje momenty, ale bardziej martwi mnie, że bardziej ograniczy rozwój Fermina niż przyczyni się do sukcesu zespołu.

7

Upadku ciąg dalszy, Deco otwiera szampana. A my możemy co najwyżej zapić to gorzką żołądkową. Gość musi być agentem Pereza bo inaczej tego nie widzę. 6 lat kontraktu pewnie połowę przeleży w szpitalu zgarniając fajną pensyjkę. A jak będzie potrzeba ogarnięcia gracza, który nam jest na prawdę potrzebny to cóż usłyszymy, że nie jesteśmy w stanie go zarejestrować.

3

Już niedługo aktualizacja: umowa podpisana zostanie w tym tygodniu, będzie on kluczowy. W klubie panuje optymizm. Nie wiadomo kto podpisze, ale Deco już zaciera ręce bo w końcu będzie mógł podbić ofertę za Olmo, żeby wydoić Barce do końca z pieniędzy.

3

Akurat gościowi brakuje do Yamala tyle co Roque do Męczennika aktualnego. Widać, że ich boli talent Lamine.

1

Przecież dla gościa nie ma miejsca w naszym składzie aktualnie. 60 baniek na rezerwowego brzmi conajmniej jakbyśmy byli w topce najbogatszych klubów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?