3

Poszło po rękach brawo Nicola bohater

0

Oblężenie Częstochowy normalnie

0

Piękna strata niczym Casemiro

0

Może redakcja jakieś kółko różańcowe tutaj utworzy, żeby się chłopaki nie łamali i wrócili zdrowi po kadrze?

8

No tacy wielcy rasiści z tych Hiszpanów, a jakoś Nico i Lamine cieszą się sporym powodzeniem. Jakoś Bellinghamy, Mapety czy inne Camavingi nie mają problemu. Ciekawe dlaczego tak jest panie Vini męczenniku.

22

W tym zestawieniu Yamal nie ma sobie równych.

0

To powinna być norma i z takim nastawieniem powinien wychodzić każdy piłkarz. Jak trzeba takie coś tłumaczyć jednej z drużyn i wychodzi się na boisko by kosić przeciwnika z premedytacją to jest to patologia.

0

I do póki Laporta będzie przekonany, że robi wszystko dobrze, nie będzie zauważał swoich błędów, zwalał całe zło na innych i sprzedawał tanie populizmy to na poziomie instytucjonalnym będziemy leżeć. Dobrze, że mamy Flicka.

3

No zobaczymy jak to będzie, mecz z Valencia był tragiczny do oglądania, Athletic już o wiele lepiej, Rayo tylko druga połowa noi Valladolid to już mecz który przejdzie do annałów i będzie pokazywany w szkółce jako wzór. Jest napewno potencjał, ale trzeba jeszcze więcej meczów w takim stylu by to zapieczętować.

0

Jak by się okazało, że cały czas będzie u nas to śmigać jak z Valladolid, to nie bądźmy jak real, który musiał wepchnąć żółwia na siłę by spełnić ambicje Pereza i całą machina się zacięła. Bo na ten moment ani Rapha ani Olmo nie zasługują na bycie posadzonym kosztem Nico.

1

@norbi77 zdecydowanie

0

@kanver_ dzięki nie wiedziałem

0

@norbi77 A co nie jest komentatorem? XD

0

Podniecenie komentatora bo okazja dla realu jest kosmiczne

1

Ten cały Mbappe to tak szczerze by u nas ławę grzał z taką grą xD

0

Jak tak patrzę na białych to się oglądać tego nie da zupełnie jak nas za Xaviego.

1

Diaz jak odpalił

0

Wiadomo coś kiedy wyjdą koszulki wyjazdowe na ten sezon? Do świąt się wyrobią? Wiem, że nie mogą się z nike dogadać, ale dziwnie tak jako jedyni bez wyjazdówek gramy.

8

Zaraz będziemy wszystkich przepraszać xD bo Xavi nie umiał ustawić chłopaków na boisku i nie miał na nich pomysłu. Jak grali słabo to dostawali krytykę proste. Świadomość, że odpowiedzialność w większej mierze ponosi Wuefista też była. Więc bym się z takim zmienianiem zdania powstrzymał. Teraz chłopaki spełniają dobrą wizję trenera i trzeba się tym cieszyć, ale nie można zapominać jak źle było i mówić, że fani źli bo wyzywali na złą grę.

2

I to jest na różnica, za Xaviego by było kopanie się po czole przerzucanie powolne z lewej na prawą, nie celną wrzutka bez przygotowania, brak dryblingów, nie celne podania i ewentualna kontra przeciwnika i strata gola.

2

Na meczyki.pl jest awaria i problem z wyświetlaniem wyników, ciekawe dlaczego xD

18

Wrzucanie takiego wywiadu tuż po wspaniałym meczu naszych chłopaków jest wymowne.

17

Raphinha stał się u nas człowiekiem orkiestrą. Cofał się głęboko w środek pola, trochę na 10, trochę na 9, coś tam na skrzydle. Jest wielofunkcyjny i Hansi w nim to zauważył. Wyczuwam wielki sezon w jego wykonaniu.

3

Teraz jeszcze w ważnych meczach z lepszymi rywalami tak grać, ale szczerze mówiąc nie wątpię że to się uda. Wierzę w Flicka gość ma wszystko poukładane i możliwe, że nie widzieliśmy jeszcze wszystkiego. Na pewno przyjdzie gorszy moment, kryzys ale przynajmniej będzie wiadomo, że mamy za sterami gościa, który wie co robi. Nadchodzi nowe, lepsze.

22

7 goli i 0 kontuzji coś pięknego

1

Flick nawet z Rekina zrobi piłkarza szok

35

I pomyśleć, że Xavi tak nam obrzydził Raphinhe, że każdy go chciał sprzedać. Przychodzi Flick i robi z niego diament.

2

Rapha hattrick brawo

0

To co manitka dzisiaj?

9

Ależ to się pięknie ogląda moje serce się raduje. Ktoś powie to tylko Valladolid, tylko że za Xaviego takie mecze nawet przewalaliśmy i trzeba było patrzeć na tragiczną piłkę. Flick to nasz zbawiciel.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?