8

Jak cofniemy się niżej to oddamy inicjatywę Realowi i skończymy jak Borussia. I wtedy tracimy gole i spadają nasze szanse na ich zdobycie. Jak zagramy jak dotychczas to owszem jest ryzyko straty gola po kontrze, ale nadal jesteśmy w grze bo cały czas stwarzamy zagrożenie pod bramką rywala. Wszyscy widzimy jak to chodzi także ja ufam Flickowi i jego stylowi gry.

0

@La Pulgaa Da się na canal+?

0

Dobrze, że Hansi wpajał naszym cały sezon, żeby się nie zatrzymywać i ładować ile wlezie. My takiego błędu jak Borussia nie popełnimy.

1

Komentator doszedł na gol Rudigera

0

Widać realik nic w przerwie nie wymyślił, jak tak patrzę jak miernie grają to Borusia jeszcze ze 3 powinna im władować za karę.

0

Konkurs strzelania w poprzeczkę?

0

No no Borussio jak ty mi zaimponowałaś

0

Brawo Malen !!! Uciszył tych nudziarzy

17

Dla United to jak z deszczu pod rynnę xD

0

Liczę, że wystawią najmocniejszy skład, a my i tak damy radę. Potrzebujemy przekonującego zwycięstwa nad mocnym przeciwnikiem wtedy zobaczymy ile jesteśmy warci tak naprawdę.

8

Szkoda, że ten gość nie napisał, że tym czymś była pensja Franka xD przynajmniej by się człowiek uśmiechnął, a tak nic nie warty artykuł pismaka.

2

@FalkaKrwawa Tu akurat wina obrony był sam na sam.

3

Peeeeedrito w okienko!!!!

1

Miękki ten karny ale gorsze rzeczy w tej lidze były gwizdane dla rządowych więc nie mam wyrzutów.

23

Z plusów: ławka wygląda coraz lepiej.

3

Trzeba liczyć, że strzelimy więcej niż Peña wpuści.

27

My nie pozostajemy im dłużni i wystawiamy Pieńka, także wszystko się zgadza.

1

Jak tam Peña gotowy na Bayern? XD

5

Tak sobie czytam i myślę no trochę lipa, że Peña na Seville, ale mówię no dobra trener wie lepiej niech tak będzie jakoś ujdzie jeszcze. Natomiast Peña na Bayern trochę mnie przeraża przecież tam co strzał to będzie ręcznik jakoś tego nie widzę.

Trochę widzę tutaj rozbieżność w wypowiedzi trenera bo z jednej strony mówi o wystawieniu najmocniejszego składu, a z drugiej wystawia Peñe no nie klei się to trochę.

40

Uwielbiam jak ktoś mówi, że go jakiś temat nie obchodzi jednocześnie mówiąc o tym z tak wielkim żalem i emocjami jakby cały dzień o tym myślał i nie mógł przeżyć, że to się wydarzyło. Coś pięknego.

1

No to teraz co szybciej? Christensen wraca czy Laporta dopina deala z Nike? Oba podobno niedługo.

27

W końcu człowiek będzie spokojny, że profesjonalista między słupkami, a nie ten amator Peña.

4

Oby zagrał bo bez Lewego i Yamala to już poważne osłabienie formacji ataku. Dziwi mnie dyskusja nad tym czy bramkarz zasługiwał na czerwo, dla mnie ewidentnie gość wylatuje za takie coś, nawet jeżeli walczył o piłkę i nie miał na celu kasować Lewego to wjechał w niego ostro i Robert to odczuł i było to dla niego niebezpieczne. Wszyscy powinniśmy stanąć wspólnie murem za Lewym bez podziałów w takiej sytuacji bo jest naszym najlepszym strzelcem i bardzo go potrzebujemy zdrowego.

27

Betoniarek 40 sekund do końca szansa na ostatnią akcję, nikt go nie atakuje to wywali w aut xDDDD

0

Modric cóż za symulka

0

Średnia to mierna statystyka słabo oddająca rzeczywistość wykorzystywana przez cwaniaków do manipulacji. De la fuente akurat to odpowiadało. Lamine gra praktycznie wszystko i zdecydowanie zawyża tą statystykę. De la Fuente może cwaniakować, że ma go mniej do dyspozycji od Flicka, ale sam mógłby nim grać 50-60 minut zamiast 90 co mecz jeżeli wie ile gra w klubie. Jeżeli ma wiedzę o jego przeciążeniu w klubie i sam nie daje mu odpocząć to albo jest amatorem w tej kwestii, albo chce chłopaka zajechać celowo. Jakby pomyślał to by może miał Yamala na kolejny mecz z Serbami, chytry traci dwa razy.
Fajnie, że pokazane zostały prawdziwe dane obalające ten bełkot tego cwaniaka.

0

@waletpl Jechał* i teraz ma dwie opcje albo wyciąga wnioski i zmienia sposób działania, albo robi dalej jak wcześniej i grubo za to zapłaci kiedyś. Nie sądzę by Flick nie był w stanie zauważyć co się dzieje i nie zareagować w odpowiedni sposób.

0

Tu już może zadziałać tylko Flick. Łysy będzie miał nas zawsze gdzieś i nic tego nie zmieni. Mamy pierwszy sygnał ostrzegawczy, od meczu z Sevilla trzeba wprowadzić konkretny plan zarzadzania minutami Yamala bo on nie ma 27 lat tylko 17.

36

Brawo łysy normalizujmy nadmierne ataki na graczy, którzy prezentują wyższy poziom to niedługo zostaną nam sami rzeźnicy bez umiejętności i wtedy się będzie fajnie oglądać mecze.

2

Oby nic poważnego niech nie gra z Serbią, Seville też może odpocząć ewentualnie chwilę pograć. Łysy nas kiedyś wykończy psychicznie …

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?