Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ten but co wystaje to wygląda jak but obrońcy sociedad i nie da się tego udowodnić bo się nakładają niezły wałek
0
Jestem ciekawe jak tę linię teraz wyrysują i czy w ogóle pojawią, przecież tam żaden specjalista Photoshopa nie pomoże.
0
Sędzia marzy by Madryt coś odrobił
3
Jeszcze bezwstydnie pokazali, że nie było spalonego
1
To niezły VAR xDDDD
0
Lewy szybciutko brawo
0
Fort też kontuzja? Nie dobrze
1
@pero1983 No, Ale żeby też t nie było coś większego, tylko od razu po przerwie na repke powrócił
2
Yamal drobny uraz, żeby nie jechać na kadrę. Jeżeli to nic poważnego to dla nas lepiej.
5
O ciekawe, Kobas jeden z moich ulubionych koszykarzy. Oby to dobrze się prezentowało.
0
Co ci obywatele wpadli w dołek? Chyba jeszcze większy niż real.
0
Sociedad pokonywaliśmy za Xaviego gdzie byli w naprawdę dobrej formie, aktualnie oni są o wiele słabsi, a my poszliśmy grubo do przodu i mamy geniusza za sterami. Licze zatem na łatwą przeprawę, mimo że na wyjeździe. Choć wiadomo nikogo nie wolno skreślać.
1
@Azazel_Pazuzu Różnica jest taka, że to był ich jeden z dwóch dobrych meczy w tym sezonie, a dla nas jeden z dwóch słabych xD
1
Dobrze Carletto z nami zostanie na dłużej.
3
Bellingham typowy madryckiok, zablokował mnie to rzucę nim o mate jak w zapasach
0
Fauli absolutnie nie było, natomiast to jak krzyczał Militao to musiało boleć piekielnie. Duży pech.
5
Real niczym Barca Xaviego przewaga posiadania nie dająca kompletnie nic, brak pomysłów pod polem karnym przeciwnika, wrzutki na pałę może się uda. Niesamowite jak to się kompletnie odmieniło o 360 stopni w parę miechów.
3
Za Araujo tęsknimy nie tylko dlatego, że jest scianą w obronie i topowym obrońcą na świecie jeśli jest w formie i zdrowiu, ale również z tego względu, że obecnie jak Inigo lub Pau coś złapią to jesteśmy skazani na Sergi Domingueza.
7
Ta Liga Narodów jest potrzebna jak łysemu grzebień. Oby w zdrowiu chłopaki bo to co robicie na boisku jest piękne.
0
Cóż mamy Raphinhe, więc potrzeba kupna Nico na pewno zmalała, natomiast rozumiem chłopaka. Laporta rzucił w eter, ż go bierze i ludziom w mediach odbiło kompletnie, a tak naprawdę nic nie było w tym kierunku robione bo nie było takich możliwości finansowych. Ludzie mu truli dupe 24/7 a on wiedział, że i tak nie przyjdzie. Można się zirytować.
5
Jak tak patrzę na występy Peñi to fakt, że zatrzymał real w pojedynkach sam na sam jeszcze bardziej kompromituje rządowych. Serbska liga z nim jedzie jak z dzieckiem.
3
Ten młody co wczoraj cwaniakował to wyszedł dzisiaj w ogóle? Miał Yamala wyjaśniać niby.
1
99, to chyba dzisiaj panowie
0
Nie oszukujmy się każdego meczu w sezonie nie zagramy 10/10 perfekcyjnie, i nie będziemy strzelać po 5 goli, to tak nie działa. Ważny jest wynik premiujący nas. Przeciwnicy grają byle wybić piłkę, ustawieni są ciasno i cofnięci, więc nie stwarzają warunków do gry. Martin oczywiście odstaje i to strasznie. No cóż ostatecznie Crevena lepiej ogarnęła pułapkę Flicka od potężnego realu.
2
Martin nie skumał systemu obrony Flicka
1
Dobrze szybko gol zdobyty i już nie będą grać takiego autobusu.
1
Wojtek ty za dużo palisz ewidentnie xD
1
@Sysia11 No hattrick na City musi robić wrażenie nie ważne jak, chłop zrobi furorę na cały świat teraz. Już od jakiegoś czasu o nim się robi głośno, ale teraz to będzie na okładkach wszędzie i się nie dziwię. To co zrobił nie widuje się na codzień.
0
@Sysia11 a co to z karnego to nie gol?
0
Ale się sfrajerzyli to nie mam pytań już po Milanie xD