36

Brawo łysy normalizujmy nadmierne ataki na graczy, którzy prezentują wyższy poziom to niedługo zostaną nam sami rzeźnicy bez umiejętności i wtedy się będzie fajnie oglądać mecze.

2

Oby nic poważnego niech nie gra z Serbią, Seville też może odpocząć ewentualnie chwilę pograć. Łysy nas kiedyś wykończy psychicznie …

4

Brawoooo Bednarek swój chłop

0

XDDD no to teraz remontada

2

Żul spod żabki by lepszą robotę zrobił w naszej obronie od Bednarka ja nie wiem Probierz to nie może być trudne znalezienie lepszych obrońców. Przecież Ronaldo ma dzisiaj więcej swobody niż w lidze Saudyjskiej

2

Dobrze mam nadzieję, że spadniemy do niższej dywizji w tej lidze narodów bo zdecydowanie nie zasługujemy na pierwszą i granie z potęgami europejskimi.

0

Spokojnie 2:0 niebezpieczny wynik przecież xDDDDD

2

Ronaldo na pustą a celebrację jakby conajmiej zza pola karnego pod poprzeczkę załadował.

0

Taktyka jest prosta 2-3 akcje straszymy a potem chowamy się na 15 minut, żeby sił starczyło do przerwy xD

8

Niech Probierz szuka obrońców chociażby na orlikach, gorzej od tych naszych asów na ŚO nie będzie

0

Bednarek jak we mgle to nie mogło się inaczej skończyć

2

Nie oddałbym chyba nawet za miliard, kasę można mieć i ją ładnie przewalić, a taki diament zdarza się niesamowicie rzadko. Vini ten wzrost wartości to nie wiem za co bo względem poprzedniego sezonu o wiele słabszą formę ma.

1

Czyli rozumiem, że kontrakcik będzie podpisywany niedługo co nie byku? Byłoby wspaniale bardzo bym chciał żebyś tu pograł długie lata.

1

W końcu będzie można zobaczyć pełen potencjał Flicka jako trenera tej ekipy, jak na razie miał mocno związane ręce, a i tak wyniki niesamowite. Odbiło się trochę na LM, ale możemy to nadrobić. Fajnie, że na poważne mecze kadra się poszerza, potrzebujemy przekonującego zwycięstwa z ciężkimi rywalami.

21

Coś czuje, że Wojtek po tej krótkiej przygodzie w Barcy będzie cytowany przez lata niczym Cruyff. Takiego charakteru nam tu trzeba.

1

Peña ręcznik się aktywował, dawać Wojtka po przerwie reprezentacyjnej

5

Klasa uderzył z niemożliwej pozycji, ale to jest ta technika

0

Lewy jaka forma pichichi jest jego w tym sezonie

30

Wreszcie Fort!!! Kounde prawidłowo odpoczywa bo do tej pory gra wszystko. Jest rotacja ze zdrowym rozsądkiem. Na spokojnie ten mecz w takim zestawieniu bierzemy.

14

To już lepiej ogłosić ją jako najlepszą wśród Kobiet niż na siłę obie klasyfikacje zestawiać. I nie jest to krytyka w stronę Alexii, a bardziej do sposobu przedstawiania informacji.

0

Cwaniaki, u nas też powinni wymyślać drobne urazy przed przerwą na reprezentacje, żeby mieć gotowych graczy na ważne mecze.
U nas taki szpital, że nikt by nie miał najmniejszych podejrzeń.

6

100 baniek niemalże za Ferrana i Roque w czasach największego kryzysu brzmi jak nieśmieszny żart, a to nasza rzeczywistość.

3

Real przegrywa mecz i cyk negreira na nagłówkach xd i tak do końca świata.

1

Podoba mnie się to wszyscy podnieceni do okoła, jakby prezydent USA conajmniej miał przylecieć, a Wojtuś na chłodno i spokojnie wszedł i wyszedł.

0

Spokojnie można rotować jak najszybciej nie widzę tutaj zagrożenia. Na la ligę musi być każdy wypoczęty i gotowy.

3

Ale to poszło jak po sznurku brawo Robercik!!!

2

Ferran odbiera minuty Fatiemu to niepojęte.

3

Iniesta za duża klasa by grać u rządowych, ale dziennikarzyny muszą swoje naskrobać.

0

Aktualnie Franek w naszej wybrakowanej pomocy jest potrzebny razy 2. Trzeba zobaczyć jak będzie się spisywał pod okiem Flicka i dać mu szansę, jakby się nie sprawdzał i inni wrócą to można pomyśleć o sprzedaży, ale na razie chętnie zobaczę jak śmiga w nowym zespole. Oby tylko zaraz znowu czegoś nie połamał.

2

No nie powiem rozwiał wszelkie wątpliwości, wszyscy ci wierzymy Franek xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?