Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Brawo łysy normalizujmy nadmierne ataki na graczy, którzy prezentują wyższy poziom to niedługo zostaną nam sami rzeźnicy bez umiejętności i wtedy się będzie fajnie oglądać mecze.
2
Oby nic poważnego niech nie gra z Serbią, Seville też może odpocząć ewentualnie chwilę pograć. Łysy nas kiedyś wykończy psychicznie …
4
Brawoooo Bednarek swój chłop
0
XDDD no to teraz remontada
2
Żul spod żabki by lepszą robotę zrobił w naszej obronie od Bednarka ja nie wiem Probierz to nie może być trudne znalezienie lepszych obrońców. Przecież Ronaldo ma dzisiaj więcej swobody niż w lidze Saudyjskiej
2
Dobrze mam nadzieję, że spadniemy do niższej dywizji w tej lidze narodów bo zdecydowanie nie zasługujemy na pierwszą i granie z potęgami europejskimi.
0
Spokojnie 2:0 niebezpieczny wynik przecież xDDDDD
2
Ronaldo na pustą a celebrację jakby conajmiej zza pola karnego pod poprzeczkę załadował.
0
Taktyka jest prosta 2-3 akcje straszymy a potem chowamy się na 15 minut, żeby sił starczyło do przerwy xD
8
Niech Probierz szuka obrońców chociażby na orlikach, gorzej od tych naszych asów na ŚO nie będzie
0
Bednarek jak we mgle to nie mogło się inaczej skończyć
2
Nie oddałbym chyba nawet za miliard, kasę można mieć i ją ładnie przewalić, a taki diament zdarza się niesamowicie rzadko. Vini ten wzrost wartości to nie wiem za co bo względem poprzedniego sezonu o wiele słabszą formę ma.
1
Czyli rozumiem, że kontrakcik będzie podpisywany niedługo co nie byku? Byłoby wspaniale bardzo bym chciał żebyś tu pograł długie lata.
1
W końcu będzie można zobaczyć pełen potencjał Flicka jako trenera tej ekipy, jak na razie miał mocno związane ręce, a i tak wyniki niesamowite. Odbiło się trochę na LM, ale możemy to nadrobić. Fajnie, że na poważne mecze kadra się poszerza, potrzebujemy przekonującego zwycięstwa z ciężkimi rywalami.
21
Coś czuje, że Wojtek po tej krótkiej przygodzie w Barcy będzie cytowany przez lata niczym Cruyff. Takiego charakteru nam tu trzeba.
1
Peña ręcznik się aktywował, dawać Wojtka po przerwie reprezentacyjnej
5
Klasa uderzył z niemożliwej pozycji, ale to jest ta technika
0
Lewy jaka forma pichichi jest jego w tym sezonie
30
Wreszcie Fort!!! Kounde prawidłowo odpoczywa bo do tej pory gra wszystko. Jest rotacja ze zdrowym rozsądkiem. Na spokojnie ten mecz w takim zestawieniu bierzemy.
14
To już lepiej ogłosić ją jako najlepszą wśród Kobiet niż na siłę obie klasyfikacje zestawiać. I nie jest to krytyka w stronę Alexii, a bardziej do sposobu przedstawiania informacji.
0
Cwaniaki, u nas też powinni wymyślać drobne urazy przed przerwą na reprezentacje, żeby mieć gotowych graczy na ważne mecze.
U nas taki szpital, że nikt by nie miał najmniejszych podejrzeń.
6
100 baniek niemalże za Ferrana i Roque w czasach największego kryzysu brzmi jak nieśmieszny żart, a to nasza rzeczywistość.
3
Real przegrywa mecz i cyk negreira na nagłówkach xd i tak do końca świata.
1
Podoba mnie się to wszyscy podnieceni do okoła, jakby prezydent USA conajmniej miał przylecieć, a Wojtuś na chłodno i spokojnie wszedł i wyszedł.
0
Spokojnie można rotować jak najszybciej nie widzę tutaj zagrożenia. Na la ligę musi być każdy wypoczęty i gotowy.
3
Ale to poszło jak po sznurku brawo Robercik!!!
2
Ferran odbiera minuty Fatiemu to niepojęte.
3
Iniesta za duża klasa by grać u rządowych, ale dziennikarzyny muszą swoje naskrobać.
0
Aktualnie Franek w naszej wybrakowanej pomocy jest potrzebny razy 2. Trzeba zobaczyć jak będzie się spisywał pod okiem Flicka i dać mu szansę, jakby się nie sprawdzał i inni wrócą to można pomyśleć o sprzedaży, ale na razie chętnie zobaczę jak śmiga w nowym zespole. Oby tylko zaraz znowu czegoś nie połamał.
2
No nie powiem rozwiał wszelkie wątpliwości, wszyscy ci wierzymy Franek xD