Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ależ to się pięknie ogląda moje serce się raduje. Ktoś powie to tylko Valladolid, tylko że za Xaviego takie mecze nawet przewalaliśmy i trzeba było patrzeć na tragiczną piłkę. Flick to nasz zbawiciel.
5
Ciasteczko Yamala i piękny strzał Lewego idzie po pichichi Polak !!!
3
Rapha jaki bolid piękna akcja piękne wykończenie
0
O wynik się dzisiaj nie martwię oby tylko bez kontuzji się obyło bo już wszystko się na ostatnich szwach trzyma jak pierd***nie to nie będzie co zbierać.
16
W końcu nie będzie trzeba na Ferrana patrzeć.
1
Olmo to jest świetny piłkarz i napewno fajnie jest go mieć co już udowodnił. Jednak nie zmienia to faktu, że potrzeby klubu były i są inne. Więc oceniłbym ten ruch po środku, ani super przemyślany żaden gamechanger, ale też nie jakaś wielka tragedia. Byłby to ruch idealny jakbyśmy mieli zaspokojone swoje podstawowe potrzeby. Pozostaje mieć nadzieję, że da nam więcej niż stracimy na tym, że ŚPD i LS nie są najlepiej obstawione.
7
Co by nie powiedział, będą to bajki i wciskanie kitu by załagodzić sytuację. Problemem Laporty nie jest to, że ma trudną sytuację po Bartomeu tylko, że obiecuje nie wiadomo co wiedząc, że nie będzie mógł tego zrealizować.
18
W mistrzowskim sezonie często wyciągał piłki niemożliwe, bronił setki lub przeciwnik partolił sytuację tak, że człowiek przecierał oczy ze zdumienia. Więc nasz tytuł był miksem świetnych umiejętności Matsa i szczęścia. Taka dawka farta nie może trwać wiecznie, a forma może być zmienna. Ja bym poczekał z oceną gry Niemca chociaż parę miesięcy po 3 meczach nie ma co ferować wyroków. Nadal czuje się dobrze z tym, że to właśnie Mats stoi między słupkami.
2
Hansi reprezentuje mental jaki powinien przesiąknąć do klubu i kibiców. Stoicki spokój i wykonywanie swojej pracy by osiągnąć cel bez oglądania się na innych. Ma karty jakie ma i stara się wycisnąć z tego jak najwięcej. Pełen profesjonalizm na pozycji trenera coś czego dawno nie było.
44
Kolejny odcinek pod tytułem „Naszemu kochanemu realikowi nie idzie to trzeba wylać jakiś syf na Barce w mediach” już nudne się to robi powoli.
2
PSG jest szansa, że nie wyjdą z tabeli xD
7
Klasycznie Bayernik xd
0
Krystyna nam będzie losować, więc jestem spokojny.
1
Zdecydowanie nie, weźmy już lepiej tego Taha jak się uda, a na CDM niech się nam ogrywa Casado/Prim. Ten Rabiot jest nam tutaj potrzebny jak dziura w moście.
0
@mightyanaldevastator A nie było właśnie tak, że Olmo razem z amortyzacją 18 mln kosztował nas w FFP? I właśnie na styk go zarejestrowaliśmy. Ale za Faye i ruch z Lengletem chyba jakoś 6 dodatkowych mln się zwolniło, więc pytanie czy by to starczyło na Taha. W obecnej sytuacji by się przydał niezwykle mocno.
0
@mightyanaldevastator Opcję są, ale z Nike nie dopięli przez całe lato to ciężko będzie w dwa trzy dni to ogarnąć myślę. Bardziej mi to przeszkadza, że właśnie mało czasu zostało na to wszystko. Z Olmo jak długo się męczyli przecież. Chyba, że Garcie sprzedadzą na szybko.
0
@Marian_Pazdzioch Nie warto teraz ma być płatny season pass pewnie jakieś 40-50 ziko za sezon bez którego nic nie zdobędziesz sensownego.
1
Ciekawe jak go zarejestrują? Umowa na 10 lat i pensja z ekstraklasy?
0
Szkoda tych kontuzji bo to co Flick robi z naszą mocno ograniczoną kadrą jest niesamowite. Olmo świetny debiut sprawił, że zapomniałem o Gundoganie. Oby to był jego sezon i zdrowie się go trzymało.
5
Olmo, Pedri, Bernal, Fermin pomoc mamy na lata.
0
Ojoj będzie trzeba cofnąć przelewik od Pereza cóż za nieszczęście.
18
Ale trzeba docenić prowadzimy golem na wyjeździe dużo doliczone, a my co? Cały czas do przodu i atakujemy. Za Xaviego by było podkulenie ogona i schowanie się w pole karne i liczenie, że nam nie strzelą. Brawo Flick !!!
19
Czerwo się należy faul na kontuzje, a on żółta daje, dwa karne nie odgwizdane. Sługus madrycki się dzisiaj wywiązał.
3
Olmo ratuje meczyk
2
Spokojnie jeszcze im wbijemy. Oni już spompowani po pierwszej połowie, a my gramy lepiej.
0
Var anuluję nie ma co jak był karny to ślepi byli a teraz wszystko sprawdza cwaniaczki
1
I jest Robert Lewangoalski ależ forma Polaka.
3
Pedritooooo brawo
2
Olmo w pierwszym kontakcie więcej zrobił niż Ferran od początku sezonu.
0
Abdul jaki pajac z bara pociągnął Żula ręce mu zakłada i udaje poszkodowanego