Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że Lamine cały mecz przy ustalonym wyniku, taki jeden minusik panie Flick.
0
XDDDDDDD ale fart
1
Mecz imienia Pablo Torre gol i asysta!!!
0
To są jakieś jaja Lewy leży …uff żyje
0
@LatajacyHolender Tak zgadza się i fajnie to wychodzi mieliśmy wynik, ale moim zdaniem jak widzisz, że przeciwnik ci ładuje co chwilę piłkę za obrońców i są z tego groźne akcje, a nawet pada gol to trzeba coś pokombinować. Trzeba czasami się przystosować do warunków jakie panują, żeby na tym nie stracić jeszcze bardziej. Tymbardziej jak są młodzi w obronie i Villareal to nonstop wykorzystuje.
1
Oby Peña lepiej się spisał niż w ostatnim starciu z Żółtymi
1
No to po Matsie… dramat, teraz będzie trzeba z Peñą grać
0
No no Mats niczym w sezonie mistrzowskim.
0
@Gruak Pokazali, nie było.
2
Za wysoko obroną gramy ciągle piłka przechodzi przy ustalonym wyniku powinien Flick trochę obniżyć bo będą nas karać z kontry. Tymbardziej, że mamy Domingueza i Martina i tworzą się dziury non stop. Już powinien Flick coś pomyśleć o tym.
3
Lewy się dzisiaj bawi
3
Pan piłkarz Robert Lewangoalski proszę państwa!!!!
1
Ajajaj piękne uderzenie Yamala robi coś z niczego
10
Trochę może dziwić Martin i Dominguez w wyjściowym, ale z drugiej strony Flick musi rotować wchodzimy w tryb meczy co kilka dni, poza tym dzięki temu, że Balde i Cubarsi siadają ławka wygląda nieco lepiej. Mamy to co mamy i musimy z tym żyć i grać. Trzymam kciuki za młodych.
0
Usłyszał, usłyszał, tylko że przypomniał sobie, że rządowatv zrobi o nim materiał i się opamiętał.
0
Kto wie może gdyby nie ten tragiczny mecz dalej tkwilibyśmy tutaj z Denzelem w tej nijakości i klepali piłkę w żółwim tempie z lewej na prawą.
0
Klasyczek można wyłączać
0
Ci bramkarze siebie warci dzisiaj.
1
Ulalala ale brameczka, ale spokojnie jeszcze z dwa karne będą
0
@Gacek5 Taktyczny remis to jest to.
0
Ale się dobrali biali z espanyolem. Ciężko wybrać za kogo trzymać kciuki.
14
La liga: na co komu goal line, tik tok to jest przyszłość.
0
Mats zawalił ten mecz i ponosi główna odpowiedzialność, ale bądźmy szczerzy reszta też od siebie dołożyła się do wyniku. My nie graliśmy 10 na 11, my graliśmy 2-3 na 11, a tak naprawdę jedyny zawodnik, któremu nie można nic zarzucić to siedemnastolatek.
Natomiast nie ma co robić z tego tragedii bo to dopiero pierwszy mecz, a nastroje są jakbyśmy już za burtą byli w lidze mistrzów.
2
Gdyby to było jedyne elektryczne zagranie Matsa, ale on miał ich chyba jeszcze z 5-6 w tym meczu. To jest problem. Z drugiej strony zaliczył kilka dobrych interwencji, ale koniec końców obraz jest tragiczny. Musi coś Flick z tym zrobić bo nikogo lepszego i tak nie mamy.
14
Trzeba też docenić plusy. Yamal z golem to zawsze cieszy i w końcu dał mu odpocząć co nieco Flick. Jak ktoś myślał, że wszystkie mecze będą tak piękne jak z Valladolid to współczuję. Real też grał padake przez kilka meczy. Mamy masę kontuzji i takie coś jest nieuniknione. Ważne, żeby się odkuć z Villareal i nie wpaść w spiralę nieszczęść i niepowodzeń.
3
Ćwiąkała „ten mecz będzie podpowiedzią dla trenerów jak grać z Barceloną”. A co on myśli, że każdy mecz w 10 będziemy grać?
1
Dobra zdejmijmy Yamala bo jeszcze się połamie bo go koszą co chwilę i będzie dopiero dramat.
1
Biorąc pod uwagę problemy kadrowe i kaprysy Matsa to i tak najniższy wymiar kary. Flick nie ma jak rotować zbytnio i przy natłoku meczów będą się takie mecze zdarzać.
0
Hahaha Yamal geniusz nie idzie to nas ratuje
0
Xavi dzisiaj na ławce Flicka podsiadł czy o co chodzi?