0

Szkoda, że Lamine cały mecz przy ustalonym wyniku, taki jeden minusik panie Flick.

0

XDDDDDDD ale fart

1

Mecz imienia Pablo Torre gol i asysta!!!

0

To są jakieś jaja Lewy leży …uff żyje

0

@LatajacyHolender Tak zgadza się i fajnie to wychodzi mieliśmy wynik, ale moim zdaniem jak widzisz, że przeciwnik ci ładuje co chwilę piłkę za obrońców i są z tego groźne akcje, a nawet pada gol to trzeba coś pokombinować. Trzeba czasami się przystosować do warunków jakie panują, żeby na tym nie stracić jeszcze bardziej. Tymbardziej jak są młodzi w obronie i Villareal to nonstop wykorzystuje.

1

Oby Peña lepiej się spisał niż w ostatnim starciu z Żółtymi

1

No to po Matsie… dramat, teraz będzie trzeba z Peñą grać

0

No no Mats niczym w sezonie mistrzowskim.

0

@Gruak Pokazali, nie było.

2

Za wysoko obroną gramy ciągle piłka przechodzi przy ustalonym wyniku powinien Flick trochę obniżyć bo będą nas karać z kontry. Tymbardziej, że mamy Domingueza i Martina i tworzą się dziury non stop. Już powinien Flick coś pomyśleć o tym.

3

Lewy się dzisiaj bawi

3

Pan piłkarz Robert Lewangoalski proszę państwa!!!!

1

Ajajaj piękne uderzenie Yamala robi coś z niczego

10

Trochę może dziwić Martin i Dominguez w wyjściowym, ale z drugiej strony Flick musi rotować wchodzimy w tryb meczy co kilka dni, poza tym dzięki temu, że Balde i Cubarsi siadają ławka wygląda nieco lepiej. Mamy to co mamy i musimy z tym żyć i grać. Trzymam kciuki za młodych.

0

Usłyszał, usłyszał, tylko że przypomniał sobie, że rządowatv zrobi o nim materiał i się opamiętał.

0

Kto wie może gdyby nie ten tragiczny mecz dalej tkwilibyśmy tutaj z Denzelem w tej nijakości i klepali piłkę w żółwim tempie z lewej na prawą.

0

Klasyczek można wyłączać

0

Ci bramkarze siebie warci dzisiaj.

1

Ulalala ale brameczka, ale spokojnie jeszcze z dwa karne będą

0

@Gacek5 Taktyczny remis to jest to.

0

Ale się dobrali biali z espanyolem. Ciężko wybrać za kogo trzymać kciuki.

14

La liga: na co komu goal line, tik tok to jest przyszłość.

0

Mats zawalił ten mecz i ponosi główna odpowiedzialność, ale bądźmy szczerzy reszta też od siebie dołożyła się do wyniku. My nie graliśmy 10 na 11, my graliśmy 2-3 na 11, a tak naprawdę jedyny zawodnik, któremu nie można nic zarzucić to siedemnastolatek.
Natomiast nie ma co robić z tego tragedii bo to dopiero pierwszy mecz, a nastroje są jakbyśmy już za burtą byli w lidze mistrzów.

2

Gdyby to było jedyne elektryczne zagranie Matsa, ale on miał ich chyba jeszcze z 5-6 w tym meczu. To jest problem. Z drugiej strony zaliczył kilka dobrych interwencji, ale koniec końców obraz jest tragiczny. Musi coś Flick z tym zrobić bo nikogo lepszego i tak nie mamy.

14

Trzeba też docenić plusy. Yamal z golem to zawsze cieszy i w końcu dał mu odpocząć co nieco Flick. Jak ktoś myślał, że wszystkie mecze będą tak piękne jak z Valladolid to współczuję. Real też grał padake przez kilka meczy. Mamy masę kontuzji i takie coś jest nieuniknione. Ważne, żeby się odkuć z Villareal i nie wpaść w spiralę nieszczęść i niepowodzeń.

3

Ćwiąkała „ten mecz będzie podpowiedzią dla trenerów jak grać z Barceloną”. A co on myśli, że każdy mecz w 10 będziemy grać?

1

Dobra zdejmijmy Yamala bo jeszcze się połamie bo go koszą co chwilę i będzie dopiero dramat.

1

Biorąc pod uwagę problemy kadrowe i kaprysy Matsa to i tak najniższy wymiar kary. Flick nie ma jak rotować zbytnio i przy natłoku meczów będą się takie mecze zdarzać.

0

Hahaha Yamal geniusz nie idzie to nas ratuje

0

Xavi dzisiaj na ławce Flicka podsiadł czy o co chodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?