4

Podanie do Lewego jak spojrzeć z lotu ptaka to istne dzieło sztuki, piłka minęła 4-5 szczelnie ustawionych graczy realu i idealnie trafiła do Roberta, który znalazł się w sytuacji sam na sam.

3

Peña mecz wybitny myślę, że zaskoczył wszystkich, nasza linia obrony nie do zajechania, jak już Meczynnik i żółw nie dali rady to nie wiem kto ma dać.

21

Teraz można oficjalnie powiedzieć, że wróciliśmy i możemy bić się z każdym w europie. Flick jest wielki !!!!

0

4:0 na bernabeu jak za Xaviego, coś pięknego

1

Wywaliło serwery na notatniku xDDDD

0

Lamine kończy rządowych !!!!

2

Ja tylko przypomnę, że Real ma 0 żółtych kartek jak dotąd xDDDD

0

Peña dzisiaj jak Ter Stegen w sezonie mistrzowskim

0

Peña co wyciąga dzisiaj szok

5

Co się dzieje Lewy niszczy madrycioków

0

Robercik jaka klasa brawo

0

Ajajaj Lamine powinien podać do Raphinhi była by brama

2

Jakby to był inny zespół to już by 2 czerwone poszły, ale biała koszulka działa na sędziego i nie wyciągnie kartonika swojemu pracodawcy.

29

XDDDD I Casado kartkę dostaje, a te ściery białe jeszcze ani jednej za ostre faule

1

Raphinha nadepnięty przez Militao nie ma nic gwizdane, Tchouammeni kosi Pedriego nie ma nic gwizdanego, a oni będą coś pieprzyć od Negreirze xDDDD

0

Peña póki co zaczarował bramkę

1

Jeżeli chodzi o piłkę to zdecydowanie, natomiast w tańczeniu i robieniu z siebie pajaca Męczennik zostawia Yamala w przedbiegach.

7

Nie dziwię się, że wykończeni, nacharowali się w tym meczu więcej niż przez całą kadencję Xaviego.

0

No dobra, a gdzie Negreira? Zaraz klasyk rządowatv chyba nie zapomnicie o tak ważnym temacie?

0

Jak zagramy jak z Bayernem to im żaden sędzia nie pomoże.

7

Mina Tomka Młynarza na ławce bezcenna xDDD

0

Rapha król jazda z Bayernem!!!!

0

Sędzia tragiczny dzisiaj

0

Pedri co charuje w obronie i pressingu to nie mam pytań. Piekielnie dużo nam daje dzisiaj.

8

Teraz cisnąć z nimi, żeby nawet nie pomyśleli, że mogą wrócić.

6

No i teraz cisnąć dalej nie chować się brawo Lewy!!!

1

Nie rozumiem co to za taktyka? Co oni sobie myślą? Że jedna akcja im mecz ustawi? Kompletnie się to nie zgadza z tym co gramy cały sezon. Nie obchodzi mnie kto jest przeciwnikiem. Jak można tak zacząć i się schować w kokon? Nie ma środka pola, nie gramy na Yamala.

1

@KibicBarcy84 Jedną akcję i patrzymy jak Bayern podaje sobie piłkę

0

Nie czaję czemu oddaliśmy posiadanie po strzelonym golu

0

No no na grubo zaczynamy!!! Teraz cisnąć dalej nie chowamy się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?