Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Podanie do Lewego jak spojrzeć z lotu ptaka to istne dzieło sztuki, piłka minęła 4-5 szczelnie ustawionych graczy realu i idealnie trafiła do Roberta, który znalazł się w sytuacji sam na sam.
3
Peña mecz wybitny myślę, że zaskoczył wszystkich, nasza linia obrony nie do zajechania, jak już Meczynnik i żółw nie dali rady to nie wiem kto ma dać.
21
Teraz można oficjalnie powiedzieć, że wróciliśmy i możemy bić się z każdym w europie. Flick jest wielki !!!!
0
4:0 na bernabeu jak za Xaviego, coś pięknego
1
Wywaliło serwery na notatniku xDDDD
0
Lamine kończy rządowych !!!!
2
Ja tylko przypomnę, że Real ma 0 żółtych kartek jak dotąd xDDDD
0
Peña dzisiaj jak Ter Stegen w sezonie mistrzowskim
0
Peña co wyciąga dzisiaj szok
5
Co się dzieje Lewy niszczy madrycioków
0
Robercik jaka klasa brawo
0
Ajajaj Lamine powinien podać do Raphinhi była by brama
2
Jakby to był inny zespół to już by 2 czerwone poszły, ale biała koszulka działa na sędziego i nie wyciągnie kartonika swojemu pracodawcy.
29
XDDDD I Casado kartkę dostaje, a te ściery białe jeszcze ani jednej za ostre faule
1
Raphinha nadepnięty przez Militao nie ma nic gwizdane, Tchouammeni kosi Pedriego nie ma nic gwizdanego, a oni będą coś pieprzyć od Negreirze xDDDD
0
Peña póki co zaczarował bramkę
1
Jeżeli chodzi o piłkę to zdecydowanie, natomiast w tańczeniu i robieniu z siebie pajaca Męczennik zostawia Yamala w przedbiegach.
7
Nie dziwię się, że wykończeni, nacharowali się w tym meczu więcej niż przez całą kadencję Xaviego.
0
No dobra, a gdzie Negreira? Zaraz klasyk rządowatv chyba nie zapomnicie o tak ważnym temacie?
0
Jak zagramy jak z Bayernem to im żaden sędzia nie pomoże.
7
Mina Tomka Młynarza na ławce bezcenna xDDD
0
Rapha król jazda z Bayernem!!!!
0
Sędzia tragiczny dzisiaj
0
Pedri co charuje w obronie i pressingu to nie mam pytań. Piekielnie dużo nam daje dzisiaj.
8
Teraz cisnąć z nimi, żeby nawet nie pomyśleli, że mogą wrócić.
6
No i teraz cisnąć dalej nie chować się brawo Lewy!!!
1
Nie rozumiem co to za taktyka? Co oni sobie myślą? Że jedna akcja im mecz ustawi? Kompletnie się to nie zgadza z tym co gramy cały sezon. Nie obchodzi mnie kto jest przeciwnikiem. Jak można tak zacząć i się schować w kokon? Nie ma środka pola, nie gramy na Yamala.
1
@KibicBarcy84 Jedną akcję i patrzymy jak Bayern podaje sobie piłkę
0
Nie czaję czemu oddaliśmy posiadanie po strzelonym golu
0
No no na grubo zaczynamy!!! Teraz cisnąć dalej nie chowamy się