0

Golazooooooo Rapha

0

Ale nam strzelił w papę Sandro

1

Wiecie co jest najsmutniejsze?Na najwyższe noty za pierwszą połowę zasługuje Peña.

1

Niestety dalej jesteśmy bez formy, braki koncentracji są zbytnio widoczne. Dobrze, że klasyk i Bayern przypadły na październik, a nie teraz bo zupełnie inaczej byśmy patrzyli na ten sezon. Oby się sytuacja poprawiła na Dortmund czy Atletico.

3

Walka z piractwem to priorytet, a goal line i błędy sędziowskie mogą poczekać. Jak tak dalej będzie Tebas robił to kiedyś nikt nie będzie chciał tej jego ligi oglądać, no geniusz.

7

Fajna opcja, że Torre w końcu dostaje szanse w wyjściowym, a na ławce mamy w razie czego Olmo. Dobrze do wygląda zarówno wyjściowy jak i ławka taki balans.

0

Przeciwnik wisi nad strefą spadkową, gramy u siebie, wraca Yamal, więc wszystkie znaki na niebie wskazują na naszą wygraną. Liczę na pewne zwycięstwo, bo trzeba się zdecydowanie w lidze odbudować po ostatnich niepowodzeniach, a następne dwa mecze to znowu wyjazdy.

2

Piękny historyczny moment gratulacje panie Robercie!

0

Niech sobie traktują ten mecz jak chcą, dla nas jedyne znaczenie mają 3 punkty w tym meczu.

1

Tak się śmialiśmy z realu, że beznadziejnie grają, a tymczasem sami teraz tak gramy. W lidze licząc od zakończenia pierwszej połowy z Espanyolem coś kompletnie siadło i nie widać poprawy na przestrzeni niemalże miesiąca. Siadła kreatywność, gra obronna, liczba stwarzanych sytuacji. Cud, że bóg zesłał nam wczoraj Mingueze. Czas wrócić do gry z początku sezonu, myślę ostatni dzwonek bo jeszcze sytuacja w tabeli przyzwoita, ale już więcej miejsca na pomyłki nie ma.

1

Ale powiem wam ta czerwona ta tak wisiała w powietrzu, jak sobie tak na spokojnie przypomnę to tam przed 80 minutą jakieś 5 ostatnich minut to my ciągle faule. Tam już człowiek wyluzowany siedział, mecz zaczął przynudzać, ale jakaś taka myśl się pojawiała „co oni robią?”. Chyba tak z 5-6 głupich fauli pod rząd wyłapaliśmy. Tu Fort żółta, Olmo jakiś stempel, tam ktoś jeszcze, mówię co akcje jesteśmy spóźnieni. Celta ciśnie, a my faul, faul, faul. Aż tu nagle Casado czerwo i po zabawie.

0

@maciekofcb Cóż ja ciebie obrażać nie będę. Ale może wyjaśnisz mi co co spowodowało u ciebie taką emocjonalną reakcje obronną i w jakiś sposób uargumentujesz swój statement na mój temat?

0

Prawda jest taka, że cały mecz był słaby a gole nam podarował Mingueza za darmo. Ja to bym odszedł od tego łapania co akcje na spalony bo już na nikim to nie robi wrażenia klasyk to uświadomił wszystkim, że trzeba się na tym skupić by nam zagrozić i co nawet taka Celta była w stanie to ogarnąć niejednokrotnie w tym spotkaniu. Niech lepiej zaczną biegać i dokładnie podawać piłkę w dynamiczny sposób. Trudno sezon trwa, wczoraj były uśmiechy i otwierany szampan, a dzisiaj jest szaro i nijako. Trzeba zrobić, żeby jutro było lepsze i tyle.

3

Kounde to chyba przekminiał jaką stylówkę jutro sobie ubierze i tak wyszło.

0

Casado niestety też odwalił wiedział, że ma żółtą, a jednak myślenie mu się wyłączyło, potem Kounde to samo odcięty prąd i do widzenia. Teraz zobaczymy jak Flick radzi sobie gdy nie ma formy i jest kryzys w zespole.

0

Niestety od drugiej połowy z Espanyolem zgaśliśmy i nie widać poprawy. Słaby ten miesiąc.

2

Słaby mecz graliśmy to i mamy za swoje.

2

Kounde może zbić pione z Minguezą

3

Czy to znowu po wylewie Minguezy czy mi się wydaje? XD

0

Fort niszczy Martina w każdym aspekcie od początku drugiej połowy.

6

To musi być tajemnicze zadośćuczynienie za Sociedad xDDD

19

Martin powinien wylecieć to jest jakiś żart do zmiany w przerwie bo nam mecz zawali.

1

Ależ to się odbiło, pięknie Raphinha tego nam było trzeba.

2

Martin już żółta xDDD

5

Czyli Celta dzisiaj lewą stroną wszystkie ataki, cieszą się zapewne. Fort by mógł pograć, ale cóż. Oby atak dobrze śmigał bo o czyste konto będzie ciężko.

1

Najważniejszym celem dla Flicka będzie teraz poukładanie tego w taki sposób, żebyśmy umieli sobie radzić bez Yamala. Myślę, że po tym fantastycznym początku sezonu powinniśmy tego wymagać, trzeba cały czas iść do przodu. Niemniej jednak oby szybko wrócił bo jego gra niezmiernie cieszy.

4

Nie oszukujmy się nie jest z niego cule, nie przesiąkł klimatem Barcy on poprostu sobie tu był pół roku na ławce. Dla kibiców też nie jest znaczącą postacią. Może sobie mówić co mu się podoba. A po drugie nawet jakby Yamal w wywiadzie powiedział, że woli Kryśkę to nic nikomu do tego, należy szanować każdego zdanie dopóki nie obraża nikogo celowo.

5

Według mnie bez sensu, zagrane zostały tylko dwa mecze, a jeszcze dwa będą grane, więc wynik może być całkowicie wypaczony i na 90% na nagrodę zasłuży zawodnik, który nawet nie jest w tym gronie nominowanych.

3

Lepiej niech nie gra i wróci za tydzień albo dwa na spokojnie, a zespół musi sobie umieć bez niego radzić.

2

Noi prawidłowo idziemy tam gdzie nasze miejsce, kompletnie nie zasługiwaliśmy na grę w najwyższej dywizji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?