7

Getafe to zaprawdę idealny przeciwnik na przełamanie złej passy kolejne męczarnie mogą być już nie wspomnę o niechęci jaką darze Bordalasa i jego ekipę oni to dopiero mają „styl”

0

@krzakov Moim zdaniem przekazem mojej wypowiedzi było to, że lepiej się ogląda aktualną Barce ze względu na tworzenie większej ilości sytuacji i lepsze zaangażowanie w pressingu. Tylko tyle. Zaznaczyłem też w ostatnim zdaniu, że mimo dobrej gry się frajerzymy bo nie umiemy tej dobrej gry przenieść na korzystny wynik. Więc wcale nie przedkładam stylu naszej gry ponad wyniki.

0

@krzakov A gdzie ja napisałem, że punkty są dla mnie nieistotne? Wskaż proszę. I prosiłbym o nie obrażanie mnie bo ja ciebie nie obraziłem i nie zamierzam.

0

@paquito88 Też fajna opcja, bo Raphinha na ŚPO jest o wiele lepszy niż na skrzydle. Problem wtedy jak rozszerzać grę, jedynie Kounde i Balde jako wachadłowi.

0

No dobra, a o ile zakład że jakby to był Real i identyczna sytuacja to by karny był gwizdany? Coś czuję, że nagle żadne dodatkowe uzasadnienia nie były by brane pod uwagę tylko jak jest kontakt z ręką to karny i tyle. I nie nie jest to żadne wylewanie frustracji za wynik meczu winę ponosimy sami, ale mam już dosyć podwójnych standardów przy decyzjach sędziów.

2

Może wyniki, mamy gorsze niż za Xaviego, ale ogólnie nasza gra jest lepsza do oglądania plus w LM idzie nam lepiej. Musimy tylko przestać być frajerami miłosiernie oddającymi przeciwnikom wynik po lepszej grze.

1

Błędem było wczoraj wpuszczenie Ferrana na skrzydło, zamiast na 9. W ten sposób nie poprawiliśmy napastnika, który w tym meczu nie istniał, to jeszcze użyliśmy Ferrana na pozycji na której radzi sobie o wiele gorzej.

2

Siedzę jak głupi bez słów i gapię się w ścianę i dalej nie wiem jak oni to przewalili może kiedyś to zrozumiem

9

Szkoda Pedriego był dzisiaj wybitny i dał z siebie 200% mimo nietrafionej setki był najlepszy na boisku. Po takim meczu powinien świętować, a nie będzie mógł. Atletico na mistrza!

4

Dobrze, że g****any grudzień się skończył.

4

I prawidłowo nie zasługujemy na nic w tej lidze z taką skutecznością

0

To są jakieś jaja

0

Jak ma nie wpaść to nie wpadnie

1

Ile jeszcze setek pójdzie w cholerę? Może był spalony, ale mam dosyć.

0

Jasna cholera Petr Cech wchodzi

1

Mamy za swoje, strzały Fermina i Raphy niewybaczalne

2

Szkoda, że nie zamykamy meczu setkami. Ciekawe czy zmiany znowu dopiero po 70 minucie, przy tak intensywnym graniu może to wyjść bokiem.

1

Tak grając możemy wygrać z każdym, klucz to tak zarządzać siłami byśmy je mieli na każdy mecz.

1

Pedriiiiito jaka akcja brawo

0

Jak tylko będzie okazja to sędziowie zrobią wszystko, żeby jutro rządowi byli przed nami w tabeli.

3

Wałki już kręcone xD

0

Ciężka przeprawa się szykuje, skład w ataku nieco eksperymentalny, ale kontuzja Yamala musiała do tego doprowadzić. Oby to był Fermin z zeszłego sezonu, a nie z tego. Nie ma rady musimy to wygrać bo inaczej spadamy na 3 od razu. VeB

1

Atleti najlepsza obrona w lidze, stracili dwa razy mniej goli od nas, my może strzelamy najwięcej, ale mamy zacięcia, a Atleti strzela bardziej regularnie. O to, że nasza obrona dzisiaj coś wpuści to raczej możemy być spokojni, kwestia jak będzie funkcjonował nasz atak dzisiaj. Jak się odbiją od ściany bo przecież nie trzeba było potęg w tym sezonie, żeby nas zatrzymać, albo będziemy marnować jak z Leganes to mamy przewalone. Mimo wszystko wierzę, że to ugramy bo nic więcej nie pozostaje.

0

Obyśmy dzisiaj takiej dennej klepaniny jak City nie grali bo nas rozjadą.

0

Rogers w pełni zasłużył na tego gola, zdecydowanie jeden z lepszych na boisku w tym meczu.

0

@Oskar00 Dokładnie każdy się spodziewał kiedyś końca dominacji City bo to musiało kiedyś nadejść, ale że to będzie taki upadek to nikt by tego nie przewidział.

3

Jakby City zwolniło Pepa to byłby dopiero absurd, gościa dzięki któremu coś zaistnieli w europejskim futbolu, ale z drugiej strony ile można przegrywać? Z drugiej strony nie widzę by City po odejściu Pepa coś jeszcze osiągnęli.

2

Oj Xavi by się przydał na ławce na ten mecz, co jak co ale na Atleti miał sposoby. Potrzebujemy zwycięstwa jak powietrza teraz.

2

Noi dynamiczna Villa dojeżdża nudnie grające City, jak na razie w pełni zasłużenie prowadzenie

1

Tam co Ortega wyciągnął z pierwszego rożnego to jakieś milimetry chyba, że piłka nie przekroczyła linii całym obwodem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?