Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Akurat wypożyczenie nic nam nie daje bo i tak trzeba połowę pensji płacić, a po drugie to skracamy sobie kadrę, która i tak jest wąska. Dla mnie powinien wrócić do podstawy, a Cubarsi powinien się przyuczać i być zmiennikiem. Cenię go, ale to dzieciak, natomiast Ronald to klasa światowa jak jest w formie. Jak już to sprzedać za grube siano bo jest sporo wart, ale wypożyczenie to słaby pomysł.
1
Jakby go jeszcze kopnął w jaja i podrapał się po nosie to może by rozważyli te 3 mecze zawieszenia.
0
XDDDDD ale fart no nie mogę, ale Franek i tak lawa do końca sezonu bo nie mogę na niego patrzeć
0
Franek co odwala
0
Witamy Lamine ponownie, brakowało tego mocno!!!
22
I dzisiaj Wojtas z klasowym rywalem udowodni swoją wartość i posadzi Peñie. Przynajmniej taką mam nadzieję.
1
Musimy użyć siły wyższej xD
1
Pewnie, że nikt nie będzie protestował, przecież czy my go w końcu zarejestrujemy czy nie to się staczamy coraz niżej finansowo przy takim zarządzaniu, więc każdemu to będzie na rękę i nikt nic nie musi robić, my sobie sami kopiemy grób.
0
Hahaha Milan jaka remontada
0
Pulisic na 2:2 Rossoneri wyrównują, chyba karniaczki na zakończenie się szykują.
2
Akurat po tym co odwala Laporta to słowa Tomaszewskiego w ogóle mnie nie ruszają xD. Szkoda tylko, że wypowiedź takiej legendy jest pozbawiona należytej klasy, a zamiast tego podsycona jest taką zawiścią.
4
Weszli Fati, Gavi i Dominguez i nagle gramy jak równy z równym xD
3
Manita minimum musi być, Wojtas pokaże klasę. Historyczny wieczór dwóch Polaków w wyjściowej Barcy.
0
Ale wstyd, teraz kasa ze sprzedaży łóż pójdzie na zapłatę Olmo, lipskowi, pięknie to sobie Laporta wykombinował.
0
I to uczucie kiedy masz tyle wewnętrznych problemów, że zwycięstwo realu i większa strata w tabeli jest najmniejszym z nich xD
1
XDDDD Valencia co odwala
0
Zawieszenie minimum na 3 mecze powinno być za takie coś, ale pewnie skończy się na jednym.
1
Czerwona dla męczennika
1
Czyli ogólnie, Grubas przewalił kolejną tonę hajsu, a i tak nie będzie rejestracji. Myślałem, że bardziej upaść się nie da, ale ten mnie z każdą kolejną aktualizacją zaskakuje.
0
No to teraz jeszcze tylko seria pozwów od innych drużyn i może będzie na chwilę spokój, ale tak z 3 aferki jeszcze obstawiam do końca sezonu bo Gruby nie byłby sobą inaczej.
1
@BORO_12 Z drugiej strony jak wystawi go na czwartoligowca to też ubliżanie jego klasie. Na takie Barbastro to Peña powinien być i to powinno być dla niego święto, że sobie może pograć, ale no cóż xD
9
Flick teraz musi palić głupa na konferencjach, a poza kamerami nie może pojąć w jaki syf się wpakował.
4
Laporta powinien sam wyjść na tą konferencję i zebrać baty, a nie Flick będzie się za niego tłumaczył.
0
Wiedział kiedy się ewakuować xD Wakacje pewnie za premię za transfer Olmo. Tragedia nie dyrektor.
3
Od 15 Grudnia do 8 stycznia jest 3,5 tygodnia, czyli rehabilitacja przebiegła planowo. Byle teraz rozsądniej zarządzać minutami młodego.
2
Olmo, wierzy w Laporte xD nie dziwię się w sumie jak zgodził się tu przejść w lecie, Nico jakoś umiał przewidzieć, że byłaby z tego jedna wielka lipa.
1
No warto warto było zwolnić, ale dobrze powiedział pan trener.
6
Ale pajacerka, czekam na newsy o Nico Williamsie, Leao i Gyokeresie xDDDD
5
Jaki sylwester taki cały rok, także dobrze nam dziadzio Laporta prognozuje na kolejny 2025 rok. Kompromitacja zarządu, ale grunt, że Deco sobie zrobił hitowy transferek xDDD
0
To już weźmy lepiej tą kompromitację na klatę i puśćmy Olmo i tak już każdy się przyzwyczaił, że szwagry robią z nas pośmiewisko. Lepsze to niż kopanie sobie grobu dalej by za kilka lat być w jeszcze większej dziurze.