3

Akurat wypożyczenie nic nam nie daje bo i tak trzeba połowę pensji płacić, a po drugie to skracamy sobie kadrę, która i tak jest wąska. Dla mnie powinien wrócić do podstawy, a Cubarsi powinien się przyuczać i być zmiennikiem. Cenię go, ale to dzieciak, natomiast Ronald to klasa światowa jak jest w formie. Jak już to sprzedać za grube siano bo jest sporo wart, ale wypożyczenie to słaby pomysł.

1

Jakby go jeszcze kopnął w jaja i podrapał się po nosie to może by rozważyli te 3 mecze zawieszenia.

0

XDDDDD ale fart no nie mogę, ale Franek i tak lawa do końca sezonu bo nie mogę na niego patrzeć

0

Franek co odwala

0

Witamy Lamine ponownie, brakowało tego mocno!!!

22

I dzisiaj Wojtas z klasowym rywalem udowodni swoją wartość i posadzi Peñie. Przynajmniej taką mam nadzieję.

1

Musimy użyć siły wyższej xD

1

Pewnie, że nikt nie będzie protestował, przecież czy my go w końcu zarejestrujemy czy nie to się staczamy coraz niżej finansowo przy takim zarządzaniu, więc każdemu to będzie na rękę i nikt nic nie musi robić, my sobie sami kopiemy grób.

0

Hahaha Milan jaka remontada

0

Pulisic na 2:2 Rossoneri wyrównują, chyba karniaczki na zakończenie się szykują.

2

Akurat po tym co odwala Laporta to słowa Tomaszewskiego w ogóle mnie nie ruszają xD. Szkoda tylko, że wypowiedź takiej legendy jest pozbawiona należytej klasy, a zamiast tego podsycona jest taką zawiścią.

4

Weszli Fati, Gavi i Dominguez i nagle gramy jak równy z równym xD

3

Manita minimum musi być, Wojtas pokaże klasę. Historyczny wieczór dwóch Polaków w wyjściowej Barcy.

0

Ale wstyd, teraz kasa ze sprzedaży łóż pójdzie na zapłatę Olmo, lipskowi, pięknie to sobie Laporta wykombinował.

0

I to uczucie kiedy masz tyle wewnętrznych problemów, że zwycięstwo realu i większa strata w tabeli jest najmniejszym z nich xD

1

XDDDD Valencia co odwala

0

Zawieszenie minimum na 3 mecze powinno być za takie coś, ale pewnie skończy się na jednym.

1

Czerwona dla męczennika

1

Czyli ogólnie, Grubas przewalił kolejną tonę hajsu, a i tak nie będzie rejestracji. Myślałem, że bardziej upaść się nie da, ale ten mnie z każdą kolejną aktualizacją zaskakuje.

0

No to teraz jeszcze tylko seria pozwów od innych drużyn i może będzie na chwilę spokój, ale tak z 3 aferki jeszcze obstawiam do końca sezonu bo Gruby nie byłby sobą inaczej.

1

@BORO_12 Z drugiej strony jak wystawi go na czwartoligowca to też ubliżanie jego klasie. Na takie Barbastro to Peña powinien być i to powinno być dla niego święto, że sobie może pograć, ale no cóż xD

9

Flick teraz musi palić głupa na konferencjach, a poza kamerami nie może pojąć w jaki syf się wpakował.

4

Laporta powinien sam wyjść na tą konferencję i zebrać baty, a nie Flick będzie się za niego tłumaczył.

0

Wiedział kiedy się ewakuować xD Wakacje pewnie za premię za transfer Olmo. Tragedia nie dyrektor.

3

Od 15 Grudnia do 8 stycznia jest 3,5 tygodnia, czyli rehabilitacja przebiegła planowo. Byle teraz rozsądniej zarządzać minutami młodego.

2

Olmo, wierzy w Laporte xD nie dziwię się w sumie jak zgodził się tu przejść w lecie, Nico jakoś umiał przewidzieć, że byłaby z tego jedna wielka lipa.

1

No warto warto było zwolnić, ale dobrze powiedział pan trener.

6

Ale pajacerka, czekam na newsy o Nico Williamsie, Leao i Gyokeresie xDDDD

5

Jaki sylwester taki cały rok, także dobrze nam dziadzio Laporta prognozuje na kolejny 2025 rok. Kompromitacja zarządu, ale grunt, że Deco sobie zrobił hitowy transferek xDDD

0

To już weźmy lepiej tą kompromitację na klatę i puśćmy Olmo i tak już każdy się przyzwyczaił, że szwagry robią z nas pośmiewisko. Lepsze to niż kopanie sobie grobu dalej by za kilka lat być w jeszcze większej dziurze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?