19

Cykl Olmo
1. Dwa dobre mecze
2. Kontuzja
3. Problemy z rejestracją
I tak w kółko przez najbliższe 5 lat.

0

Akurat wczoraj to wszystkim brakowało skuteczności, gdyby nie wylew bramkarza przy golu Kounde to w ogóle nic by nie wpadło.

2

Popieram, ja to powiedziałem do siebie przynajmniej z 5 razy w trakcie oglądania wczorajszej transmisji. Życzę sobie i wszystkim tutaj by nie trzeba było nigdy więcej na poziomie ligowym oglądać meczu z getafe Bordalasa.

1

Teraz tak sobie myślę, jakby ten strzał Franka siadł … ajaj ładnie to leciało. Za mało takich strzałów oddaliśmy napewno chyba oprócz tego raz Yamal też ładnie po dryblingu sieknął, a tak kopanie się po czole i strata co chwila przed potem karnym.

3

Tego się nie dało oglądać, ok Getafe to jest szrot totalny do oglądania, ale mimo wszystko tyle co my setek zmarnowaliśmy i jak powoli graliśmy przez sporą część drugiej połowy to to nie mogło się inaczej skończyć. Niestety liga nam ucieka, a nie wygraliśmy od meczu z Mallorcą chyba. Zostaje CdR i LM.

1

Dobra liga nie dla nas trzeba się skupić na lidze mistrzów, bo na cieniasów to my grać nie umiemy, nam trzeba wielkiego przeciwnika wtedy nasza piękna gra.

0

Nie no zwalić to getafe do secunda, punkt nad spadkiem są, żeby już nie trzeba było tego oglądać.

3

Chłop w meczu, w którym co druga akcja jest faul dał tylko jedną żółtą xD no co za pajac

1

Ale wylew bramkarza xDDD dobrze jazda z nimi rzeźnikami.

1

XDDDD Darwin co się rozkręcił

0

Darwin na zwycięstwo

2

@Astad Moje marzenie to 3 czerwa dla rzeźników, ale na nieudaczników hiszpańskich nie ma co liczyć. Obstawiam pierwszą żółta w 75 minucie.

19

A kiedy protest przeciwko antyfutbolowi Bordalasa?

1

Meczu nie oglądałem, ale jak to wszystko teraz oglądam to powiem, że nic bardziej Madryckiego jak „nieodgwizdany karny jak byk i za moment gol dla realu” to nie ma xD Kwintesnecja tego klubu.

1

Wrócił Październik, ale to chodzi.

1

Nie no co by nie mówić, trzeba rotować, żeby co 3 dni grać i jakoś wyglądać. Ja wiem, że ten Franek i Martin wyglądają tragicznie na rozkładówce, ale trzeba to przeżyć xD

2

Nie będę ukrywał, że jestem zadowolony z takiego obrotu spraw. Ciekawe czy uda mu się zapracować na poprawę nadszarpniętego wizerunku, bo sportowo sobie z pewnością poradzi. Oby kontuzje omijały go już. Pytanie jakim hajsem sypną szwagry?

1

Jak dla mnie to czysty przypadek, poprostu objęli dzieciaka i tak im się ręka ułożyła, nawet o tym nie myśleli bo mają ważniejsze rzeczy na głowie. Nie robiłbym z tego afery, ale media to wiadomo z czegoś muszą żyć.

1

Jak Juve ma taki mus na Araujo to powinniśmy to wykorzystać i wydoić z nich jak najwięcej. 50 trochę mało, te 70 by zrobiło robotę.

5

Jak ma odejść teraz to trzeba od razu ogarnąć jakiegoś obrońcę bo inaczej nic nie ugramy w tym sezonie. Christensen nie gra, Inigo kontuzja, Kounde musi być na prawej bo jest tam świetny. Samym Cubarsim tego nie udźwigniemy, a i tak ma sam sporo minut już na liczniku. Zdecydowanie wolę, żeby Ronald został do lata i wspomógł drużynę.

3

Ja to się cieszę, że pomimo gry w 10 udało nam się „zabić” mecz i sprawić by Real się bardziej nie rozpędził, że pomimo starty pierwszego gola, odpowiedzieliśmy 5 golami.

2

Ale ten sedzia też ma łeb, granie co 3 dni się zaczyna, a ten z czapy 17 minut dodatkowo do meczu dokłada.

1

Druga żółta dla męczennika powinna być

0

Ale jestem dumny z chłopaków, dostali gonga i odpowiedzieli w wielkim stylu zamykając praktycznie mecz do szatni.

2

Może jakaś zbiórka na serwery notatnika bo chyba już padło i nie wstanie xD

2

Haha ale jazda z rządowymi

1

Yamal jak to zmieścił pięknie !!!! Lewy asysta

1

No to szybko się zaczęło eh

0

Minuta nie minęła, a w Dortmundzie już odpalili torpedy, co za strzał!!!

0

Będzie mi go brakować, napewno będę miło wspominał jak kasował ataki przeciwników i zapewniał spokój w obronie. Jedyny minus częste kontuzje. Napewno zasługuje na konkretną kasę i jak nie możemy mu jej zapewnić to będzie chciał odejść. Strach się bać co będzie jak Yamal z agentem upomną się o większą kasę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?