Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Cykl Olmo
1. Dwa dobre mecze
2. Kontuzja
3. Problemy z rejestracją
I tak w kółko przez najbliższe 5 lat.
0
Akurat wczoraj to wszystkim brakowało skuteczności, gdyby nie wylew bramkarza przy golu Kounde to w ogóle nic by nie wpadło.
2
Popieram, ja to powiedziałem do siebie przynajmniej z 5 razy w trakcie oglądania wczorajszej transmisji. Życzę sobie i wszystkim tutaj by nie trzeba było nigdy więcej na poziomie ligowym oglądać meczu z getafe Bordalasa.
1
Teraz tak sobie myślę, jakby ten strzał Franka siadł … ajaj ładnie to leciało. Za mało takich strzałów oddaliśmy napewno chyba oprócz tego raz Yamal też ładnie po dryblingu sieknął, a tak kopanie się po czole i strata co chwila przed potem karnym.
3
Tego się nie dało oglądać, ok Getafe to jest szrot totalny do oglądania, ale mimo wszystko tyle co my setek zmarnowaliśmy i jak powoli graliśmy przez sporą część drugiej połowy to to nie mogło się inaczej skończyć. Niestety liga nam ucieka, a nie wygraliśmy od meczu z Mallorcą chyba. Zostaje CdR i LM.
1
Dobra liga nie dla nas trzeba się skupić na lidze mistrzów, bo na cieniasów to my grać nie umiemy, nam trzeba wielkiego przeciwnika wtedy nasza piękna gra.
0
Nie no zwalić to getafe do secunda, punkt nad spadkiem są, żeby już nie trzeba było tego oglądać.
3
Chłop w meczu, w którym co druga akcja jest faul dał tylko jedną żółtą xD no co za pajac
1
Ale wylew bramkarza xDDD dobrze jazda z nimi rzeźnikami.
1
XDDDD Darwin co się rozkręcił
0
Darwin na zwycięstwo
2
@Astad Moje marzenie to 3 czerwa dla rzeźników, ale na nieudaczników hiszpańskich nie ma co liczyć. Obstawiam pierwszą żółta w 75 minucie.
19
A kiedy protest przeciwko antyfutbolowi Bordalasa?
1
Meczu nie oglądałem, ale jak to wszystko teraz oglądam to powiem, że nic bardziej Madryckiego jak „nieodgwizdany karny jak byk i za moment gol dla realu” to nie ma xD Kwintesnecja tego klubu.
1
Wrócił Październik, ale to chodzi.
1
Nie no co by nie mówić, trzeba rotować, żeby co 3 dni grać i jakoś wyglądać. Ja wiem, że ten Franek i Martin wyglądają tragicznie na rozkładówce, ale trzeba to przeżyć xD
2
Nie będę ukrywał, że jestem zadowolony z takiego obrotu spraw. Ciekawe czy uda mu się zapracować na poprawę nadszarpniętego wizerunku, bo sportowo sobie z pewnością poradzi. Oby kontuzje omijały go już. Pytanie jakim hajsem sypną szwagry?
1
Jak dla mnie to czysty przypadek, poprostu objęli dzieciaka i tak im się ręka ułożyła, nawet o tym nie myśleli bo mają ważniejsze rzeczy na głowie. Nie robiłbym z tego afery, ale media to wiadomo z czegoś muszą żyć.
1
Jak Juve ma taki mus na Araujo to powinniśmy to wykorzystać i wydoić z nich jak najwięcej. 50 trochę mało, te 70 by zrobiło robotę.
5
Jak ma odejść teraz to trzeba od razu ogarnąć jakiegoś obrońcę bo inaczej nic nie ugramy w tym sezonie. Christensen nie gra, Inigo kontuzja, Kounde musi być na prawej bo jest tam świetny. Samym Cubarsim tego nie udźwigniemy, a i tak ma sam sporo minut już na liczniku. Zdecydowanie wolę, żeby Ronald został do lata i wspomógł drużynę.
3
Ja to się cieszę, że pomimo gry w 10 udało nam się „zabić” mecz i sprawić by Real się bardziej nie rozpędził, że pomimo starty pierwszego gola, odpowiedzieliśmy 5 golami.
2
Ale ten sedzia też ma łeb, granie co 3 dni się zaczyna, a ten z czapy 17 minut dodatkowo do meczu dokłada.
1
Druga żółta dla męczennika powinna być
0
Ale jestem dumny z chłopaków, dostali gonga i odpowiedzieli w wielkim stylu zamykając praktycznie mecz do szatni.
2
Może jakaś zbiórka na serwery notatnika bo chyba już padło i nie wstanie xD
2
Haha ale jazda z rządowymi
1
Yamal jak to zmieścił pięknie !!!! Lewy asysta
1
No to szybko się zaczęło eh
0
Minuta nie minęła, a w Dortmundzie już odpalili torpedy, co za strzał!!!
0
Będzie mi go brakować, napewno będę miło wspominał jak kasował ataki przeciwników i zapewniał spokój w obronie. Jedyny minus częste kontuzje. Napewno zasługuje na konkretną kasę i jak nie możemy mu jej zapewnić to będzie chciał odejść. Strach się bać co będzie jak Yamal z agentem upomną się o większą kasę.