1

Ale zasadził Chryste panie brawo Julian

0

@Katalonik97 to nie był fart my im zwyczajnie daliśmy te gole strzelić

0

Ta jak zacznie strzelać dużo bramek to się wtedy okaże, że nas na niego nie stać xD

1

Do united za Amorima, gorszy nie będzie.

4

Przepis jest prosty wychodzisz sam na sam i ostatni obrońca cię kasuje to jest czerwo. Nie ma nic o dogonieniu. Ale naczelny gwizdek rządowych musi gadać takie głupoty i jest już niereformowalny.

1

U nas obrońcy teraz za strzelanie goli odpowiadają niesamowite

0

@Values Rozumiem, że nigdy błędu nie popełniłeś? Zawalił to zawalił każdemu się może zdarzyć, ale trzeba być ślepym by nie widzieć, że w formie jest topką obrońców, a jak ma mieć formę to warto, żeby coś grał.

1

No Martin lepszy strzał niż wszystkie jakie Balde oddał z tej pozycji.

0

Liczę na dobry mecz Araujo i jego rychły powrót na stałe do wyjściowego składu.

1

Jakby się dało zarobić na Lewym to byłoby spoko, gość jest jednak solidną marką i zeszlibyśmy z jego dużej pensji. Te 3 lata bym dobrze wspominał, ale klub musi iść do przodu. Raphinha za to bym się mocno zdziwił jakby wybrał ofertę z Arabii bo wydaje się być gościem, który ma Barce w sercu i kocha to miejsce. Poza tym jest teraz w swoim prime, który potrwa max 4-5 lat, więc po ewentualnym powrocie już by raczej nie nadrobił tego co ma szansę teraz osiągnąć.

0

Jak Sociedad ma takie problemy kadrowe to trzeba z tego skorzystać, dobrze że pojawia się pole do roszad bo terminarz jest gęsty. Oczywiście wygrać jest mus bo nie po to się Real potyka, żebyśmy tego nie wykorzystali. Pytanie czy Flick pójdzie w mocne uderzenie od początku, żeby ustawić wynik i potem dawać odpocząć czy zacznie rezerwowo i w razie problemów będzie ratował wynik zmianami.

1

Efekt Antoniego

3

Gdzie czerwona dla męczennika?

3

To już Ćwiakała zachował resztki godności, a Laboga beton jak wyborca PISu

6

Rodriguez trafia w piłkę, Tchouameni jest spóźniony i go podcina. Laboga: Nie wydaje mi się by tu coś było xD ale pajace

18

Bandytyzm Rudigera wreszcie został zauważony

1

Mareczek zgasił mapeta jak peta

8

Antoni musi się lepiej postarać bo to że jakieś penalti wleci to tylko kwestia czasu

0

Szczęsny by to obronił z palcem w dupie

2

Ale brama brawo zieloni

0

@TR3YWAY Piechniczek

1

Nie poddawajcie się, Antony jeszcze hattricka ustrzeli spokojnie

1

Antony ufam Tobie

0

Powalona akcja z tym Christensenem, gość nawet meczu nie może zagrać, a już łapie kolejną kontuzję, cały sezon w plecy.

1

My ogólnie dużo strzelamy i w kwestii ofensywy nie trzeba się martwić o liczby, brakuje nam jednak by również nie tracić masy goli. Oba czynniki sprawiają, że jesteśmy najciekawszym zespołem do oglądania przez kibiców innych drużyn, nam z kolei zapewnia to masę nerwów i zmiennych emocji. Ostatecznie i tak wolę to od świetnej obrony za Xaviego i biedy w ataku.

0

@CrowD Mi bardziej chodziło, że nie można tak głupio oddawać końcówek z tym samym rywalem dwa razy pod rząd, niż że będzie łatwy mecz.

0

@PuszkinFan Jedynie Yamal coś tam próbuje, ale niestety ostatnio nie siedzi mu.

0

Niestety zero wniosków z poprzedniego meczu, wchodzi Sorloth w końcówce i robi sobie co chce w naszej jedenastce. Myślę, że 4:2 byłoby trudno wybronić na Metropolitano, także czeka nas ciężki bój o finał. Może za 3 razem chłopaki załapią, że z materacami gra się do końca.

6

To że zdjęcie Pedriego nas osłabiło to jedno, ale nie może być też tak, że w zespole bijącym się o wszystkie trofea schodzi jeden grajek i nagle wszystko siada, więc zespół ogólnie dał ciała. Pedri też nie może wszystkiego grać od deski do deski bo mu wrócą urazy zresztą widać było na ławce jak usiadł jak się dzisiaj napracował. Słabe ze strony reszty chłopaków, że dopuścili by cały jego wysiłek poszedł na marne.

2

Ale frajerstwo nie mogę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?