Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale siadło ulalala
2
2:0 niebezpieczny wynik noi mamy
3
Yamal się zabawił, Raphinha będzie się śnił Benfice po nocach
1
Raphinha kat Benfici dzisiaj coś czuję hattriczek i jedziemy dalej.
4
Za darmo to uczciwa cena. Dość już przewalania grubych milionów za przyszłe talenty bo takie wyciągamy z la masii. Dla młodego to okazja by zaistnieć, ale musi to potwierdzić najpierw na najwyższym poziomie, a nie w Ameryce Południowej.
1
Jeszcze Rayo nie zginęło
1
Real częściej podwala mecz jak pierwsi strzelą gola niż jak rywal pierwszy strzeli bo wtedy jest zazwyczaj remontada, więc jest dobrze
0
Obrona realu aż się prosi by im ze dwie brameczki załadować Rayo powinno coś ustrzelić
12
Gdzie dwóch z Madrytu się bije tam Barcelona korzysta
0
@Derean Nie takie rzeczy się działy w tym sezonie spokojnie
0
Jak Getafe może to i Rayo by mogło sprawić niespodziankę
1
Hahaha ale końcówka, męczyli bułe cały mecz, ale koncoweczka oddaje
0
@Radko1976 No dokładnie, taktyczny remis będzie jak najbardziej mile widziany.
0
@Radko1976 Ja przysypiałem strasznie, więc nawet te pojedyncze sytuacje mogły mi umknąć xD
0
@Radko1976 Chyba wczoraj City z Notthingam nie widziałeś xD
1
Laboga i Ćwiakała mają dzisiaj nie komentować Real Rayo, może w końcu będzie się dało tego słuchać.
3
Czuję głęboki wstyd, że to pisze, ale dzisiaj kciuki trzymam za Bordalasa i jego ekipę.
14
Najważniejsze to zrozumieć w tej sytuacji, że nie był to jakiś tam sobie zwykły lekarz nie warty niczyjej uwagi tylko odszedł jeden z naszych braci, gość który pomimo że nikt o nim wcześniej nie słyszał to codziennie poświęcał się dla klubu i ciężko pracował na jego sukces tak samo jak piłkarze na boisku.
1
@Penguin007 Ogólnie zawsze jak jedziesz na taki mecz to musisz się liczyć, że coś może się wydarzyć o zostanie on odwołany, szanse są minimalne, ale zawsze są. Kasę sobie zarobisz ponownie, a życia już nie wrócisz. A to zawodnicy, którzy doświadczyli tego na własnej skórze by musieli grać i prawdopodobnie z tego meczu wyszła by jedna wielka lipa zamiast dobrego widowiska, więc zdecydowanie lepiej, że odwołali.
31
Szkoda, bo mecz Barcy to zawsze ulubiony moment weekendu, ale są rzeczy ponad to i trzeba to zrozumieć cały zespół bo dla nich to tragiczna sytuacja.
3
Szkoda, że Araujo nie w wyjściowej. Powinien się ogrywać by wrócić do formy i powinien mieć pierwszeństwo przed Ericiem mimo wszystko.
0
@DonAndres*8 Do tej pory nie wiem za co dostał Araujo, bo Inigo to rozumiem.
1
@Czarny_ck Tak potwór, przeanalizuj sobie jego występy w lidze mistrzów i jak wiele daje nam. Setki marnuje każdy nic nadzwyczajnego, ale chłop robi różnicę kiedy tego potrzeba
3
Rapha w lidze mistrzów to jest potwór, mamy to teraz nie wtopić
0
Za co kartka dla Araujo?
4
Kiedy oni się nauczą, że lepiej stracić gola niż grać w 10? Poza tym Szczęsny dzisiaj ma swój dzień może by wyciągnął, głupota czysta
1
I po meczu nie wierzę odwalił Araujo
1
Ter stegen wjeżdża z karetką w bramkę i nie ma bata, że coś strzelą. Brawo Flick to jest ta myśl szkoleniowa, której nam trzeba.
11
No to jeszcze Sorloth w 93 poprosimy
1
Ale zasadził Chryste panie brawo Julian