2

Camavindze czerwona się należała jak psu buda

1

Ale jak to 15 lig mistrzów nie pomogło na boisku?

0

Muller ratuje Bayern

1

Powinni zaśpiewać teraz Carletto sacked in the morning

0

3 3 3 koniec moi mili

1

I bardzo dobrze, real gra taki chłam, że to wręcz powinno tak się skończyć

0

xDDDDDDDDDDDDDDD

0

Ryżyyyyyyyyyyyyyyyyyyk

0

ten Arsenal tego nie wbije nie ma bata xd

1

Lautaro z pięknym golem

0

@turhiay Akurat Valencia rozłożyła nogi realu xd

0

Ależ Inter cierpi w tym meczu

3

@turhiay W życiu większej fantastyki nie czytałem. Kiwior hattrick piętką, plecami i łokciem. Zaufaj xD

1

Saka chce do Realu chyba ma dość xD

2

Kiwi musisz !!!!

7

Noi dobrze gada, każdego interesują w dzisiejszych czasach statystyki, a nie to czego gołym okiem nie widać. Taki gość jest potrzebny w każdym zespole. I na pewno będziemy przez lata dumni, że go mamy.

3

I tak cud, że nie zlepił za to czerwa i zawieszenia na 2-3 mecze. Biorąc pod uwagę akcje z Lewym i Flickiem to ma sporo farta i może dziękować, że Manzano był pobłażliwy w tej sytuacji.

4

Trochę nam siadł atak, widać już zmęczenie. Ostatnie dwa mecze u siebie tylko po jednym golu. Oby na Dortmund wróciła skuteczność i kreowanie sytuacji bo trzeba im u siebie nawbijać bo rewanż u nich.

0

@FCB24 Za to Manzano w swoim niskim standardzie

1

Z tym Manzano to remis będzie dobry jak nas nie przekręci w końcówce

2

Real by od tego Betisu z 3:0 na łeb dostał

1

Betis w defensywie dzisiaj świetną robotę zrobił, wytrzymali fizycznie csły mecz. Trzeba jakoś to wbić mimo to 6 punktów przewagi by się przydało.

0

Jak nie idzie to musi strzelić Raphinha

2

Yamal ma już zadyszkę sezonem, przecież cały sezon słynął z dokładności, a teraz tragiczne są te dogrania

0

Szkoda, że przyspali, ale raczej nie ma co obawiać się o wynik przy takiej grze

0

@Who_you_mam A to spoko nie kojarzę tego wątku xd

0

0

@Hindus Antoni*

0

Gaaaaviiiiiiiiria, ale akcja brawo

4

Araujo wejście jak za dobrych czasów sprzed kontuzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?