Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Camavindze czerwona się należała jak psu buda
1
Ale jak to 15 lig mistrzów nie pomogło na boisku?
0
Muller ratuje Bayern
1
Powinni zaśpiewać teraz Carletto sacked in the morning
0
3 3 3 koniec moi mili
1
I bardzo dobrze, real gra taki chłam, że to wręcz powinno tak się skończyć
0
xDDDDDDDDDDDDDDD
0
Ryżyyyyyyyyyyyyyyyyyyk
0
ten Arsenal tego nie wbije nie ma bata xd
1
Lautaro z pięknym golem
0
@turhiay Akurat Valencia rozłożyła nogi realu xd
0
Ależ Inter cierpi w tym meczu
3
@turhiay W życiu większej fantastyki nie czytałem. Kiwior hattrick piętką, plecami i łokciem. Zaufaj xD
1
Saka chce do Realu chyba ma dość xD
2
Kiwi musisz !!!!
7
Noi dobrze gada, każdego interesują w dzisiejszych czasach statystyki, a nie to czego gołym okiem nie widać. Taki gość jest potrzebny w każdym zespole. I na pewno będziemy przez lata dumni, że go mamy.
3
I tak cud, że nie zlepił za to czerwa i zawieszenia na 2-3 mecze. Biorąc pod uwagę akcje z Lewym i Flickiem to ma sporo farta i może dziękować, że Manzano był pobłażliwy w tej sytuacji.
4
Trochę nam siadł atak, widać już zmęczenie. Ostatnie dwa mecze u siebie tylko po jednym golu. Oby na Dortmund wróciła skuteczność i kreowanie sytuacji bo trzeba im u siebie nawbijać bo rewanż u nich.
0
@FCB24 Za to Manzano w swoim niskim standardzie
1
Z tym Manzano to remis będzie dobry jak nas nie przekręci w końcówce
2
Real by od tego Betisu z 3:0 na łeb dostał
1
Betis w defensywie dzisiaj świetną robotę zrobił, wytrzymali fizycznie csły mecz. Trzeba jakoś to wbić mimo to 6 punktów przewagi by się przydało.
0
Jak nie idzie to musi strzelić Raphinha
2
Yamal ma już zadyszkę sezonem, przecież cały sezon słynął z dokładności, a teraz tragiczne są te dogrania
0
Szkoda, że przyspali, ale raczej nie ma co obawiać się o wynik przy takiej grze
0
@Who_you_mam A to spoko nie kojarzę tego wątku xd
0
@Who_you_mam ???
0
@Hindus Antoni*
0
Gaaaaviiiiiiiiria, ale akcja brawo
4
Araujo wejście jak za dobrych czasów sprzed kontuzji