Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale fart, blisko było katastrofy
0
Jakby tak po tym meczu odpalić sobie Getafe to by człowiek miał wrażenie, że ogląda piękną piłkę
3
i jak tu Lewy ma do setki dobić, jak z takimi amatorami musi grać?
1
Dobrze, że potężna Mołdawia dzisiaj do nas nie przyjechała
2
Taktyka Probierza jest prosta, zanudzić przeciwnika naszą grą na śmierć i wbić w ostatniej
0
I ci eksperci Borki i Dudki co gładkie 5:0, albo 4:1 typowali, ja se myśle, kurła jak wygramy chociaż 1:0 to będzie dobrze
0
Ogólnie by się przydał bo brakuje gościa, który by odciążył Raphinhe i Yamala. Pytanie czy będzie chciał grzać ławę? Jest to jednak gość na wyjściową 11 z drugiej strony nawet ława w Barcelonie daje mu lepszą perspektywę niż kiszenie się w Athleticu. Także jakby kasa była i by się dogadali to bym brał.
7
To to każdy wiedział już parę miechów temu, powiedzcie lepiej kiedy otwarcie xD
4
Oba zespoły powinny się nie stawić na ten mecz i jednogłośnie zaprotestować. Śmierdzi ustawką, żeby nam zmniejszyć szanse na mistrza. Mam nadzieję, że i tak to wygramy jak już musimy i Tebasowi zrzednie mina.
21
Do końca sezonu Wojtek jest pewniak, od przyszłego mogą rywalizować o pierwszy skład.
0
Yamal może masę setek zmarnuje, ale jak już huknie zza szesnastki to klękajcie narody. Co do długiej serii bez gola w laliga to nie ma o czym gadać, jak na 17 lat staty ma kosmiczne, a przecież i tak jest topką jeśli chodzi o dryblingi i asysty.
1
Ależ piękny jest ten sezon, połowa marca, a my jeszcze w grze o wszystkie pucharki, Flick to jest gość.
4
No to teraz autostrada po mistrza, byle się nie sfrajerzyć z jakimiś Leganesami
2
Jeeeeeeeeeest kocham cie Lamine dziękuję
0
Rekinek hahah brawo teraz 3 walnąć
4
L jak Robercik i wracamy
0
@JiXSaw Prawdopodobnie wynika to z tego, że zaraz po zmarnowaniu setki nam strzelili i ludziom odwaliło. Lewy jak tak będzie dreptał cały czas pomiędzy dwójką, która go pilnuje to nic nie zrobi nie ma szans by musiał częściej zmieniać pozycje i szukać wolnych przestrzeni bo tak zawsze do niego doskoczą i kasują akcje.
1
@JiXSaw Nie jest winny całego meczu, tylko niewykorzystanej setki.
1
Akurat na mecze z Atleti powinniśmy dzwonić po Xaviego, a Flick powinien zostać w domu xD
8
Już Lewego nie da się bronić nawet, co okradł Pedriego z pięknej asysty to jest poezja
0
Najmocniejszy skład na najważniejszy mecz.
5
Aktualnie szanse Lewego bardzo zmalały, jednak z drugiej strony ma 2 mecze do rozegrania więcej, więc całkowicie mu bym jeszcze nie odbierał. Może presja ze strony Mapeta go dodatkowo zmotywuje.
0
Byle nie dać sobie wbić na początku jak biali i będzie git
0
Jakże mi z tego powodu wszystko jedno.
1
Z takich dużych to chyba jedynie do United, raczej żaden inny poważny i duży klub go teraz nie weźmie.
0
Trzeba u siebie im wbić jak najwięcej, żeby na Signal Iduna już było na spokojnie. Z obecną Borussią nie możemy tego nie ugrać.
1
@Czashka Mi tam kolejny tytuł realu nie zrobi różnicy, natomiast patrzeć jak ten szejkowy klub wygrywa ligę mistrzów bym nie chciał za żadne skarby.
0
A niech biali zmęczą Atletico porządnie, bo w niedzielę meczyk, który może okazać się najbardziej kluczowym w wyścigu o mistrzostwo.
5
To by był najsmutniejszy scenariusz jakby ten pseudo klub coś wygrał, to już wolę rządowych po raz 16.
0
Ale siadło ulalala