Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No po dzisiejszym bieda meczu białych przyszedł w końcu czas na atrakcyjny futbol. Takim składem spokojnie powinniśmy umocnić się na prowadzeniu w tabeli ligowej.
2
Zapas punktowy jest o wiele większy niż wskazuje na to tabela, real grając taką klapę napewno jeszcze z 1-2 mecze do końca sezonu podłoży.
0
@cules100pro Pewnie tak, ale i tak ich to nie ratuje xD
3
Największy dylemat Barcelonisty aktualnie - z którego trofeum zrezygnować teraz, żeby Carletto coś wygrał i został na kolejny sezon xD
6
Lewy dzisiaj hattrick i żółw chowa się w skorupe
1
Ale piękniejszy dzień od razu xD
2
Sedzia, chyba chce trzeciego gola dla Valencii xD
1
Czyli jednak dobrze, że 6 doliczył, a nie 3 xD
1
hahahahah ale pięknie xDDDDDD
3
Chłop leci z kontrą i nikt mu nie wybiega xD Ta Valencia sie prosi o porażkę
5
Ta wy myślicie, że 6 doliczone, a skończy się w 99 xD
2
Tam przerw zbytnio nie było, wszystko doliczone powyżej 4 minut to drukarnia
11
pytanie nie brzmi czy strzelą tylko, czy będzie karny czy wylew obrony Valencii?
1
Endrick rodzony mardyciok piłka w klate, a sygnalizuje zagranie ręką xD
3
Świetny ten Mamardashvili
1
Valencia kompletnie nie umie w kontry, mogli by się uczyć od takiego Leganes
0
@Nazio_87 No dzięki xd
0
A Ćwiąkała nie miał odejść z canal+ od kwietnia?
9
Grać taki piach z takim składem to jest jednak sztuka panie Carletto
6
@Andi18 Za wiele razy to już widzieliśmy, a kończy się wiadomo jak xd
1
pięknie się zapowiadają najbliższe klasyki
0
Rządowatv już kręci materiał
0
Mbappe faulowaŁ
1
@Xxxbarca4ever Chyba nie zdążysz xd
1
Żółw jak w klasyku pół kilometra spalonego
0
@1LY0 Ja tam się łudzić nie będę, że Valencia coś ugra na Bernabeu, musimy patrzeć na siebie
1
Ten mecz nie ma znaczenia, ważne żebyśmy my wygrali
1
Dobrze, że za sterami jest poważny człowiek i możemy być spokojni, że Wojtek do końca sezonu będzie jedynką.
1
Ja mimo wszystko dobrze oceniam drugą połowę, pod presją na ciężkim terenie utrzymaliśmy wynik, mamy ciężki kalendarz, więc trzeba było dowieźć wynik jak najmniejszym nakładem sił. Obyśmy za niecałe 2 miesiące cieszyli się z trofeów.
1
Rekin gryzie po raz pierwszy, Yamal podanie poezja