1

No po dzisiejszym bieda meczu białych przyszedł w końcu czas na atrakcyjny futbol. Takim składem spokojnie powinniśmy umocnić się na prowadzeniu w tabeli ligowej.

2

Zapas punktowy jest o wiele większy niż wskazuje na to tabela, real grając taką klapę napewno jeszcze z 1-2 mecze do końca sezonu podłoży.

0

@cules100pro Pewnie tak, ale i tak ich to nie ratuje xD

3

Największy dylemat Barcelonisty aktualnie - z którego trofeum zrezygnować teraz, żeby Carletto coś wygrał i został na kolejny sezon xD

6

Lewy dzisiaj hattrick i żółw chowa się w skorupe

1

Ale piękniejszy dzień od razu xD

2

Sedzia, chyba chce trzeciego gola dla Valencii xD

1

Czyli jednak dobrze, że 6 doliczył, a nie 3 xD

1

hahahahah ale pięknie xDDDDDD

3

Chłop leci z kontrą i nikt mu nie wybiega xD Ta Valencia sie prosi o porażkę

5

Ta wy myślicie, że 6 doliczone, a skończy się w 99 xD

2

Tam przerw zbytnio nie było, wszystko doliczone powyżej 4 minut to drukarnia

11

pytanie nie brzmi czy strzelą tylko, czy będzie karny czy wylew obrony Valencii?

1

Endrick rodzony mardyciok piłka w klate, a sygnalizuje zagranie ręką xD

3

Świetny ten Mamardashvili

1

Valencia kompletnie nie umie w kontry, mogli by się uczyć od takiego Leganes

0

@Nazio_87 No dzięki xd

0

A Ćwiąkała nie miał odejść z canal+ od kwietnia?

9

Grać taki piach z takim składem to jest jednak sztuka panie Carletto

6

@Andi18 Za wiele razy to już widzieliśmy, a kończy się wiadomo jak xd

1

pięknie się zapowiadają najbliższe klasyki

0

Rządowatv już kręci materiał

0

Mbappe faulowaŁ

1

@Xxxbarca4ever Chyba nie zdążysz xd

1

Żółw jak w klasyku pół kilometra spalonego

0

@1LY0 Ja tam się łudzić nie będę, że Valencia coś ugra na Bernabeu, musimy patrzeć na siebie

1

Ten mecz nie ma znaczenia, ważne żebyśmy my wygrali

1

Dobrze, że za sterami jest poważny człowiek i możemy być spokojni, że Wojtek do końca sezonu będzie jedynką.

1

Ja mimo wszystko dobrze oceniam drugą połowę, pod presją na ciężkim terenie utrzymaliśmy wynik, mamy ciężki kalendarz, więc trzeba było dowieźć wynik jak najmniejszym nakładem sił. Obyśmy za niecałe 2 miesiące cieszyli się z trofeów.

1

Rekin gryzie po raz pierwszy, Yamal podanie poezja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?