1

@Xxxbarca4ever Chyba nie zdążysz xd

1

Żółw jak w klasyku pół kilometra spalonego

0

@1LY0 Ja tam się łudzić nie będę, że Valencia coś ugra na Bernabeu, musimy patrzeć na siebie

1

Ten mecz nie ma znaczenia, ważne żebyśmy my wygrali

1

Dobrze, że za sterami jest poważny człowiek i możemy być spokojni, że Wojtek do końca sezonu będzie jedynką.

1

Ja mimo wszystko dobrze oceniam drugą połowę, pod presją na ciężkim terenie utrzymaliśmy wynik, mamy ciężki kalendarz, więc trzeba było dowieźć wynik jak najmniejszym nakładem sił. Obyśmy za niecałe 2 miesiące cieszyli się z trofeów.

1

Rekin gryzie po raz pierwszy, Yamal podanie poezja

0

O jest Cubarsi bardzo to cieszy, Rekin na start, a w razie czego Robercik w drugiej na ratunek.

0

Jak to do 30 czerwca? Szwagry załatwią, że i do 3 lipca będzie można, a pracować nad tym zaczną 28 xD Wałek jakiś pójdzie od Grubasa i jakoś to będzie

3

Ach ten Balde Szczeny nie słyszał, Lewego nie widział oj grabi sobie u Polaków xD
A tak na serio to zrobił sobie fajną sytuację, podpalił się, jest młody nie ma co się przyczepiać,

5

Aktualnie nie wyobrażam sobie wyjściowej 11 bez niego. Najważniejszy zawodnik machiny Flicka. Oby zdrowie się go cały czas trzymało.

0

I jest dublecik i Mapet już nie tak blisko

3

Lewy król brawo

2

Trzeba jakieś zmiany bo oni już z sił opadli

0

XDDDD jak to wpadło wszyscy w szoku

2

Ale przyaktorzył xD

1

Var: słuchaj tam chyba jednak w polu karnym był faul, trzeba zmienić z wolnego na karny
Główny: ok obejrzę
Główny: dobra nie ma faulu wcale może się nikt nie kapnie gramy dalej

8

I przekręcanie nas rozpoczęte xD nie mamy białej koszulki nie ma nic

1

Jaki wolny panie? Fermin na lini już faulowany

1

Składzik bardzo dobry, oby tylko sędzia nas dzisiaj nie przekręcił jak Leganes wczoraj.

2

Jak dobije do 30 to nieważne czy go żółw wyprzedzi czy nie będzie to wybitny wyczyn.

7

Ramos kosi chłopa, który wygrał pojedynek o piłke i nie ma jedenastki xD piękny jest ten mecz

50

"Liga Negreiry" XDDDDDD

0

I to są te detale, karny z czapy, kontra 3 na 2 przerwana, wolny z czapy, a potem cyk artykulik o negreirze xD

13

Noi zmarnowaliśmy wszyscy półtorej godziny czasu z życia na oglądanie tej padaki, a i tak wiadomo było jak to się skończy xD

6

chłop w piłeczke wjechał i jeszcze zółtą zlepił xDDDDD

3

Ale co się naśmialiśmy z rządowych w pierwszej połowie to nasze xd

0

to była najśmieszniejsza bramka jaką ostatnio widziałem xd

0

Sedzia ratuje białych przed utratą 3 gola xd

0

No to już wiadomo, że minimum dwa penalty wlecą w drugiej jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?