Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Xxxbarca4ever Chyba nie zdążysz xd
1
Żółw jak w klasyku pół kilometra spalonego
0
@1LY0 Ja tam się łudzić nie będę, że Valencia coś ugra na Bernabeu, musimy patrzeć na siebie
1
Ten mecz nie ma znaczenia, ważne żebyśmy my wygrali
1
Dobrze, że za sterami jest poważny człowiek i możemy być spokojni, że Wojtek do końca sezonu będzie jedynką.
1
Ja mimo wszystko dobrze oceniam drugą połowę, pod presją na ciężkim terenie utrzymaliśmy wynik, mamy ciężki kalendarz, więc trzeba było dowieźć wynik jak najmniejszym nakładem sił. Obyśmy za niecałe 2 miesiące cieszyli się z trofeów.
1
Rekin gryzie po raz pierwszy, Yamal podanie poezja
0
O jest Cubarsi bardzo to cieszy, Rekin na start, a w razie czego Robercik w drugiej na ratunek.
0
Jak to do 30 czerwca? Szwagry załatwią, że i do 3 lipca będzie można, a pracować nad tym zaczną 28 xD Wałek jakiś pójdzie od Grubasa i jakoś to będzie
3
Ach ten Balde Szczeny nie słyszał, Lewego nie widział oj grabi sobie u Polaków xD
A tak na serio to zrobił sobie fajną sytuację, podpalił się, jest młody nie ma co się przyczepiać,
5
Aktualnie nie wyobrażam sobie wyjściowej 11 bez niego. Najważniejszy zawodnik machiny Flicka. Oby zdrowie się go cały czas trzymało.
0
I jest dublecik i Mapet już nie tak blisko
3
Lewy król brawo
2
Trzeba jakieś zmiany bo oni już z sił opadli
0
XDDDD jak to wpadło wszyscy w szoku
2
Ale przyaktorzył xD
1
Var: słuchaj tam chyba jednak w polu karnym był faul, trzeba zmienić z wolnego na karny
Główny: ok obejrzę
Główny: dobra nie ma faulu wcale może się nikt nie kapnie gramy dalej
8
I przekręcanie nas rozpoczęte xD nie mamy białej koszulki nie ma nic
1
Jaki wolny panie? Fermin na lini już faulowany
1
Składzik bardzo dobry, oby tylko sędzia nas dzisiaj nie przekręcił jak Leganes wczoraj.
2
Jak dobije do 30 to nieważne czy go żółw wyprzedzi czy nie będzie to wybitny wyczyn.
7
Ramos kosi chłopa, który wygrał pojedynek o piłke i nie ma jedenastki xD piękny jest ten mecz
50
"Liga Negreiry" XDDDDDD
0
I to są te detale, karny z czapy, kontra 3 na 2 przerwana, wolny z czapy, a potem cyk artykulik o negreirze xD
13
Noi zmarnowaliśmy wszyscy półtorej godziny czasu z życia na oglądanie tej padaki, a i tak wiadomo było jak to się skończy xD
6
chłop w piłeczke wjechał i jeszcze zółtą zlepił xDDDDD
3
Ale co się naśmialiśmy z rządowych w pierwszej połowie to nasze xd
0
to była najśmieszniejsza bramka jaką ostatnio widziałem xd
0
Sedzia ratuje białych przed utratą 3 gola xd
0
No to już wiadomo, że minimum dwa penalty wlecą w drugiej jeszcze