0

Sule co odwala xD ale mają farta

1

BVB 1:0 szok!!!!

1

Grali we wtorek i mają ligowy w niedzielę i jeszcze narzekają xD My graliśmy w środę i ligowy w sobotę. I jeszcze by chcieli tydzień wolnego przed Arsenałem u siebie to jest jakiś kabaret.

4

I super nie będzie im się chciało na rewanż wychodzić o to chodzi

0

Wreszcie 3:0 Lewy zajebiście

0

Strzelta tego trzeciego, żeby spokojnie do niemiec się jechało

0

L jak Robeeeeeeercik

1

Ja się w ogóle nie przejmuje, że Raphinha zabrał gola Cubarsiemu. Gol to gol liczy się zespół, przybliża nas to do półfinału i tylko to się liczy.

2

Guirassy to już spokojnie mógł hattricka mieć

2

Guirassy jaki placek xD

1

Brawo Aston Villa !!!!

0

Chryste Rapha co odwalił nie moge

0

Cu Cu Cu Cubarsi!!!!!!!!!!!!

0

gorzej od rządowych się nie da zagrać VeB

0

Raphinha musi dzisiaj odpalić

14

-Pół ligi śpiewa ciągle p*ta Barça: gitara
-Raz zaśpiewane p*ta madrid: Zawiadomienie do prokuratury xD

I tak się kręci ta patoliga Jebasa.

2

Camavindze czerwona się należała jak psu buda

1

Ale jak to 15 lig mistrzów nie pomogło na boisku?

0

Muller ratuje Bayern

1

Powinni zaśpiewać teraz Carletto sacked in the morning

0

3 3 3 koniec moi mili

1

I bardzo dobrze, real gra taki chłam, że to wręcz powinno tak się skończyć

0

xDDDDDDDDDDDDDDD

0

Ryżyyyyyyyyyyyyyyyyyyk

0

ten Arsenal tego nie wbije nie ma bata xd

1

Lautaro z pięknym golem

0

@turhiay Akurat Valencia rozłożyła nogi realu xd

0

Ależ Inter cierpi w tym meczu

3

@turhiay W życiu większej fantastyki nie czytałem. Kiwior hattrick piętką, plecami i łokciem. Zaufaj xD

1

Saka chce do Realu chyba ma dość xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?