0

Eryyyyyyyyyyyyyczek

0

Tyle razy odrabialiśmy w tym sezonie, ja jeszcze wierze

0

Jeszcze odrobimy, spokojnie

0

@Benz zmartwię cię, nie zwariowałem, a dokładnie obejrzałem powtórkę przykro mi

0

@AdrianFCB10 Niezgodzę, się po powtórce z Var dla mnie czysto zagrał Cubarsi czysto obiektywnie

4

Marciniak zrobił swoje jak na madrycioka przystało, natomiast my nie gramy dno to mamy i tyle i to wykorzystują

0

Marciniak to jednak pies madrycki

1

Marciniak zrobił swoje czysto w piłke było

0

łysy idzie nas przekręcić

0

w piłke było Lautaro pajacu

8

Inter zabetonowany a my setek nie wykorzystujemy xDDDDDD Flick powinien ich zjebać w przerwie

1

Fermin w przerwie za Olmo

2

od ciała sie odbiło nie ma karnego

0

cały dwumecz od początku dajemy im czego chcą

0

frajerstwo na maksa czemu nie możemy się tego wyzbyć przez tyle lat?

2

Szczena nie musiał, ale wyjął xd

0

Już miałem zawał xd

1

Panowie odkupcie winy z Anfield

0

Jak Milan w kryzysie dał rade to i my możemy

1

Ja wam powiem, że na trzeźwo to się tego nie da, VeB

0

@Szymemdymek Po widelcach jest kaszanka

3

Obyśmy za 2 godzinki cieszyli się z finału zwyczajnie na to zasługujemy po tych wszystkich latach

0

Jakby Kounde i Balde dziś byli, to myślę na spokojnie byśmy to ugrali, a tak skurczybyki mają szansę

1

Dobra walić to co było, Martin dzisiaj zamyka mordy, wierze w niego.

4

Typowa madrycka gadka nic szczególnego

14

Na trailer gta VII będę chyba przechodził na emeryturę xD

1

@PIWOSZ89 No a za Pisu to co najwyżej samochody

5

Jak dziś wygramy to będę pił całą noc, a jak przegramy to też.

21

Liczę, że wejdziemy do finału, ale jest jedna rzecz, której nam nikt nie odbierze bez względu na końcowy rezultat - odzyskaliśmy szacunek w Europie i dostaliśmy fantastyczny sezon, dzięki Hansi.

0

To, żeś Hansi poszalał łohoho. Oby się nie powtórzyła Osasuna. Z drugiej strony jak się uda to mega profit na rewanż z Interem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?