Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eryyyyyyyyyyyyyczek
0
Tyle razy odrabialiśmy w tym sezonie, ja jeszcze wierze
0
Jeszcze odrobimy, spokojnie
0
@Benz zmartwię cię, nie zwariowałem, a dokładnie obejrzałem powtórkę przykro mi
0
@AdrianFCB10 Niezgodzę, się po powtórce z Var dla mnie czysto zagrał Cubarsi czysto obiektywnie
4
Marciniak zrobił swoje jak na madrycioka przystało, natomiast my nie gramy dno to mamy i tyle i to wykorzystują
0
Marciniak to jednak pies madrycki
1
Marciniak zrobił swoje czysto w piłke było
0
łysy idzie nas przekręcić
0
w piłke było Lautaro pajacu
8
Inter zabetonowany a my setek nie wykorzystujemy xDDDDDD Flick powinien ich zjebać w przerwie
1
Fermin w przerwie za Olmo
2
od ciała sie odbiło nie ma karnego
0
cały dwumecz od początku dajemy im czego chcą
0
frajerstwo na maksa czemu nie możemy się tego wyzbyć przez tyle lat?
2
Szczena nie musiał, ale wyjął xd
0
Już miałem zawał xd
1
Panowie odkupcie winy z Anfield
0
Jak Milan w kryzysie dał rade to i my możemy
1
Ja wam powiem, że na trzeźwo to się tego nie da, VeB
0
@Szymemdymek Po widelcach jest kaszanka
3
Obyśmy za 2 godzinki cieszyli się z finału zwyczajnie na to zasługujemy po tych wszystkich latach
0
Jakby Kounde i Balde dziś byli, to myślę na spokojnie byśmy to ugrali, a tak skurczybyki mają szansę
1
Dobra walić to co było, Martin dzisiaj zamyka mordy, wierze w niego.
4
Typowa madrycka gadka nic szczególnego
14
Na trailer gta VII będę chyba przechodził na emeryturę xD
1
@PIWOSZ89 No a za Pisu to co najwyżej samochody
5
Jak dziś wygramy to będę pił całą noc, a jak przegramy to też.
21
Liczę, że wejdziemy do finału, ale jest jedna rzecz, której nam nikt nie odbierze bez względu na końcowy rezultat - odzyskaliśmy szacunek w Europie i dostaliśmy fantastyczny sezon, dzięki Hansi.
0
To, żeś Hansi poszalał łohoho. Oby się nie powtórzyła Osasuna. Z drugiej strony jak się uda to mega profit na rewanż z Interem.