Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Piłkarze to jeszcze możliwe, byle to bydło z trybun wytrzymało ciśnienie i nie odwaliło znowu maniany.
0
Szkoda, że rok temu tak nie pomyślał i wolał dołożyć kolejnego na dobrze obstawione Śpo, ale przynajmniej wyciąga jakieś wnioski. Raczej nie może to być topowy skrzydłowy, bardziej porządny zadaniowiec by odciążyć Yamala i Raphinhe.
0
O co chodzi, że Yamal wpisem „Ryan wziął zastrzyk” nawiązał lajków Jude i Ramosa? Bo nie czaję xd
9
Jak sobie pomyślę jakim szczudłem się Courtois i jakie piłki już w tym sezonie wyciągał to ten gol Yamala z pierwszej robi jeszcze większe wrażenie, czysta poezja z pełnym luzem i elegancją.
0
To był chyba najgorzej sędziowany mecz sezonu, powinien być za to jakis medal jakieś trofeo Lahozo albo coś.
32
W real madrid tv powiedzą, że za rękę Fermina powinien być karny dla realu xD
8
Oceniam ten sezon 9/10, aż boli ten Inter ale cieszmy się z tego co mamy, liga mistrzów za rok Flick to geniusz.
7
Znowu możemy świętować mistrza na stadionie Espanyolu oby te małpy znowu nie wtargnęły na murawę
3
Jedyny minus Mbibi z pichichi
1
i ból po Interze jak ręką odjął, ale mnie ten sędzia wkurwił
1
Sędzia dał 200% z siebie
2
Ferminaaaaaaaaaaaaaator niszczy mierdy i sędziego mamy mistrza
1
uwaga panowie 2 minuty skupić się
0
Dobry ten ziomek z Barcelony co poszedł do realu grać xd
5
Ta flaga uni to jest dofinansowanie na sędziów od Pereza jakby co
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Liga Negreiry hahahah
0
To jest karny nad czym my się tu zastanawiamy jakie średniowiecze xd
1
Do monitora żółta cholero
1
Jak to nie jest ręka to ja nie mam pytań xd
1
Brazol co robi xD
5
Powiem wam, że Franek mi się dzisiaj podoba
1
real wali cały sezon jedną akcję, a ci nie mogą tego jeszcze ogarnąć
2
Christensen jedzie z Męczennikiem aż milutko
13
Christensen klasa
1
Ale mi tych rajdów Balde brakowało
1
Dobrze Chrostensen a nie Araujo brawo Flick
3
Vini asysta do Wojtusia xD
1
Żółwik wodny pływak, kolekcjoner spalonych
1
nawet żółtej nie dostał ale cyrk xd
1
Travis ma najlepsze widowisko w życiu