3

Piłkarze to jeszcze możliwe, byle to bydło z trybun wytrzymało ciśnienie i nie odwaliło znowu maniany.

0

Szkoda, że rok temu tak nie pomyślał i wolał dołożyć kolejnego na dobrze obstawione Śpo, ale przynajmniej wyciąga jakieś wnioski. Raczej nie może to być topowy skrzydłowy, bardziej porządny zadaniowiec by odciążyć Yamala i Raphinhe.

0

O co chodzi, że Yamal wpisem „Ryan wziął zastrzyk” nawiązał lajków Jude i Ramosa? Bo nie czaję xd

9

Jak sobie pomyślę jakim szczudłem się Courtois i jakie piłki już w tym sezonie wyciągał to ten gol Yamala z pierwszej robi jeszcze większe wrażenie, czysta poezja z pełnym luzem i elegancją.

0

To był chyba najgorzej sędziowany mecz sezonu, powinien być za to jakis medal jakieś trofeo Lahozo albo coś.

32

W real madrid tv powiedzą, że za rękę Fermina powinien być karny dla realu xD

8

Oceniam ten sezon 9/10, aż boli ten Inter ale cieszmy się z tego co mamy, liga mistrzów za rok Flick to geniusz.

7

Znowu możemy świętować mistrza na stadionie Espanyolu oby te małpy znowu nie wtargnęły na murawę

3

Jedyny minus Mbibi z pichichi

1

i ból po Interze jak ręką odjął, ale mnie ten sędzia wkurwił

1

Sędzia dał 200% z siebie

2

Ferminaaaaaaaaaaaaaator niszczy mierdy i sędziego mamy mistrza

1

uwaga panowie 2 minuty skupić się

0

Dobry ten ziomek z Barcelony co poszedł do realu grać xd

5

Ta flaga uni to jest dofinansowanie na sędziów od Pereza jakby co

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Liga Negreiry hahahah

0

To jest karny nad czym my się tu zastanawiamy jakie średniowiecze xd

1

Do monitora żółta cholero

1

Jak to nie jest ręka to ja nie mam pytań xd

1

Brazol co robi xD

5

Powiem wam, że Franek mi się dzisiaj podoba

1

real wali cały sezon jedną akcję, a ci nie mogą tego jeszcze ogarnąć

2

Christensen jedzie z Męczennikiem aż milutko

13

Christensen klasa

1

Ale mi tych rajdów Balde brakowało

1

Dobrze Chrostensen a nie Araujo brawo Flick

3

Vini asysta do Wojtusia xD

1

Żółwik wodny pływak, kolekcjoner spalonych

1

nawet żółtej nie dostał ale cyrk xd

1

Travis ma najlepsze widowisko w życiu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?