Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Herato Może od półfinału się coś ruszy bo na razie to mnie żaden mecz nie jest w stanie zaciągnąć przed odbiornik.
0
Czym prędzej ogłoszą Wojtak tym lepiej, Mats przestanie się łudzić i będzie miał czas na zaplanowanie swojej przyszłości, także nie ma co zwlekać.
0
Jak ogarniemy Nico, to dałbym sobie spokój z Rashfordem i ogarnął Grimaldo w promocji za 15 baniek, żeby było kogo postawić jak Balde będzie niedysponowany.
2
A cwaniaki napisali między 30 czerwca a 7 lipca, ale nie napisali którego roku, w razie czego będzie podkładka, a artykuł się kliknie xD
0
Jestem ciekaw czy Mats dalej podtrzymuje swój statement, że jest tylko dwóch bramkarzy xD
1
No to jak rywalizują z nami na poziomie społecznym to również tą rywalizację przegrywają takim zachowaniem.
0
Pewnie im to za trybi z czasem natomiast przynajmniej na początku można być spokojnym, cały czas widać w ich grze padake jak za Carletto.
1
Zaraz z rozpędu powie, że kupujemy Leao, Gyokeresa, Nico i cholera wie kogo jeszcze, Grubas z chytrym uśmieszkiem wyjaśnia hejterów dopóki Jebas się nie obudzi i wszystkiego nie odwoła i tak w kółko.
11
Dla mnie po pozyskaniu Garcii idealnym okienkiem byłoby pozyskanie jeszcze Nico i Grimaldo, zyskalibyśmy tą mocną głębię składu, której nam brakowało pod koniec sezonu by wygrać wszystko.
3
Jeden z lepszych ostatnio transferów pod względem medialnym i wykonania. Wiadomo, że wpływ na to miała kwota transferu, ale od początku do końca bez żadnych ceregieli i zmian akcji wszystko zmierzało w jednym kierunku i zostało dopięte. Dobrze, że jesteś Joan!!!
0
I bardzo dobrze, niech Liverpool szuka frajera gdzie indziej. Na mnie przez te 2 lata Diaz nie zrobił, aż takiego wrażenia, żeby 80 baniek dawać, nawet w ratach.
0
150 to już dobra cena, natomiast żal mi by go było do tego upadłego klubu wysyłać, to jest jednak zawodnik na ligę mistrzów, a nie do walki o utrzymanie.
2
Bądźmy szczerzy, będzie grzany ten temat dzień w dzień przez całe wakacje, a na końcu, albo się okaże, że nas nie stać w ogóle, albo pójdzie jakiś wałek finansowy za który będą nas później ganiać po sądach.
0
Za darmo to im możemy makietę Ter Stegena wysłać i niech se postawią w bramce, efekt by był podobny xD
0
Za 20 baniek można już kogoś kupić, więc i tak dramat, ale z drugiej strony jakby miało być te 60 to by nas to pogrążyło całkowicie.
0
@4Fabregas4 No z tą lepszą grą to nie do końca może 15-20 minut postraszyli, a potem już zeszli do bazy. I nic z tego nie wynikło. Czy powinien wracać? Dla swojego własnego dobra powinien się dobrze zastanowić. Środowisko jest tam toksyczne, toksyczni są kibice. Po co ma sobie psuć nerwy.
1
@4Fabregas4 Nie nazwałbym tego zaprzeczaniem. To, że reszta zespołu nie dojeżdża jest faktem, to że bez Lewego gorzej jest tylko hipotezą, ale póki co po zgrupowaniu się to potwierdza, zobaczymy co będzie dalej. Ja proponuję obserwować tą reprezentację bez Lewego i wnioski wyjdą same. Na moje to Mundialu nie będzie, a przez ostatnie lata regularnie się kwalifikowaliśmy z Lewym i to będzie świetny wyznacznik jego wkładu w kadrę.
1
15 za Grimaldo to niezła promocja, ładnie by wzmocnił lewą flankę po obu stronach boiska.
1
@4Fabregas4 To tylko potwierdza, że to nie jest wina Lewego. Tak jak piszesz on potrzebuje w okół siebie gości, którzy ogarniają temat, jeżeli ich nie ma to traci swoją użyteczność. I to nie jest jego wina bo takim typem zawodnika jest. Myślę, że nie możesz wymagać od niego ciągnięcia całego zespołu jeżeli sam zespół nie prezentuje pewnego poziomu. Natomiast za ilość goli pomimo tych przeciwności uważam, że należy mu się szacunek. Ta kadra z Lewym czy bez będzie kuleć, więc zwalanie na niego winy nie ma sensu. Może i znalezienie lepszych kolegów z drużyny będzie mało prawdopodobne tutaj jestem w stanie twój punkt widzenia zaakceptować, natomiast Lewemu dasz gości do grania i będzie efekt, a jak zabierzesz Lewego z obecnej reprezentacji to albo nic się nie zmieni, albo będzie gorzej.
1
@4Fabregas4 Nie, moim zdaniem jak prezentują tak niski poziom to należy, im podziękować bo tam nawet zaangażowania nie widać, ani chęci reprezentowania narodu już nie mówiąc o umiejętnościach.
Jakby zrobić dobry scouting to spokojnie można znaleźć lepszych zawodników, Polska to utalentowany kraj, nie ma takiej możliwości byśmy nie byli w stanie podnieść aktualnego poziomu.
Myślę, że nie jesteś od tego by decydować czy Lewy miał prawo być zmęczony, czy nie tylko on sam będzie o tym decydował bo najlepiej zna swój organizm, a branie pod uwagę tylko końcówki sezonu, zamiast całego to czysta hipokryzja i brak wiedzy.
Grosik tylko jest potwierdzeniem, że nie wielu takich jest co w takim wieku jest w stanie jeszcze grać co tylko promuje Lewego w tej sytuacji, a to że stworzył więcej sytuacji jest całkowicie naturalne gdyż jest skrzydłowym, więc z natury ma mieć lepszą mobilność i kreatywność, Lewy jest od wykańczania akcji i również jest w tym najwyższej klasy profesjonalistą.
2
@4Fabregas4 No pewnie lepiej niech grają ciągle ci sami, mimo że zawodzą raz po raz. Bez próbowania, napewno lepszych nie znajdziesz. Taki Bednarek to już x lat temu powinien dostać zakaz reprezentacji, a gra dalej mimo licznych kompromitacji i co, że niby lepszego od Bednarka nie znajdziemy?
Mylisz wywyższanie z ambicjami. To jest cecha największych, ale te niemoty tego nigdy nie zrozumieją, że Lewy ich motywuje do osiągania lepszych wyników, tylko będą płakać jak panienki, że się wywyższa.
Tak od tego są pozostali by napastnikowi kreować sytuację, by ten mógł zdobywać gole, bo sami tego nie są w stanie robić lub mają inne role w zespole.
Probierz nie stanął po stronie szatni tylko garstki nieudaczników, których bolały sukcesy i ambicje Roberta.
Sprawdź sobie najpierw ile minut rozgrywa Lewy, ile meczów reprezentacji opuścił, ile musi syfu w Internecie czytać o sobie i wtedy odpowiedz sobie na pytanie czy nie mógł być zmęczony w wieku 37 lat. Ale o tym, jakim był profesjonalistą przez lata i zadbał o swoje ciało by grać w takim wieku już nie powiesz, gdzie większość nawet nie dotrwa do gry w reprezentacji w takim wieku.
1
@4Fabregas4 Ferment to zasiał Probierz, syfu narobił jakiego dawno nie było i to tylko udowadnia jak bardzo niekompetentnym selekcjonerem jest. Bednarek swoimi wypowiedziami po meczu o polityce, a oni „tylko w piłkę grają” tchórze, którzy po meczu nie byli w stanie nawet do dziennikarzy wyjść wielce obrażeni za to, że zagrali ostatnie łajno, to są dla ciebie reprezentanci? Ty się dziwisz, że Lewy nie chce w tym uczestniczyć? Bo przeciętny Polak z iq równym rozmiaru swojego buta nie jest w stanie przeanalizować tego i zwali całą winę na niego. Z takim podejściem, że nie znajdziemy lepszych grajków to będziemy w tym bagnie do końca świata.
3
@4Fabregas4 Chłopie jak on się nie nadaje to cała reszta nawet do tarcia chrzanu się nie nadaje. Nawet Messi czy Ronaldo w prime by tej bandy partaczy nie wyniosła ku sukcesom. Widzisz problem tam gdzie go nie ma, a tam gdzie występuje przymykasz oczy.
4
@4Fabregas4 Źle policzyłeś, Kadra z Lewym, bez Probierza, bez Kuleszy i bez całej reszty kopaczy parodystów, z lepszymi zawodnikami dla Lewego>>>> pozostałe opcje. Lewy jako jedyny zasługuje na tą kadrę i zasługuje na lepszy zespół, co udowodnił w tym sezonie gdzie z dobrymi kolegami z drużyny dostarczył ponad 40 goli w sezonie.
14
To co teraz Zielińskiemu też odbierze opaskę? Bo dalej źle grają
3
Mam wrażenie, że ten farfocel Kiwiora to był nasz maks w tym meczu XD
3
2:0 niebezpieczny wynik Finlandia w strachu przed potężną Probierzówką
6
Kalectwo xDDDD Dobrze Probierz out
1
Pressing przez 15 minut i już spuchli, Finlandia kontroluje mecz
0
Ten Kamara przy naszych wygląda jak wirtuoz futbolu xd