3

Witamy na pokładzie Joan, coś czuję że to będzie udana współpraca, serce się raduje.

9

Nie rozumiem jak można nie doceniać takiego wysiłku i wkładu w Polską piłkę jakie dał nam Robert. Nie tylko gwarantował gole przez lata, ale też pokazał za granicą, że Polski piłkarz może wiele znaczyć w światowym futbolu. A teraz jak już nie jest w stanie dać więcej to zamiast podziękować to durny naród go obsmarowuje. Może nie był idealny, miał swoje minusy, ale to jak chcesz go krytykować jeden z drugim to najpierw się przysłuż temu narodowi w takim stopniu, albo większym. Mam nadzieję, że Probierz się skompromituje w tych eliminacjach i poleci bo sam nic dla tej reprezentacji nie zrobił, tak jak przyszedł i był grany piach tak dalej jest grany.

4

Zobaczymy jak będą grać bez Lewego, po męczarniach z Mołdawią może być ciężko. Jeszcze Guardiola go będzie przepraszał coś czuję xD

4

Aha to fajnie, że był gotowy, naprawdę świetnie, tylko że Wojtek sobie przez pół sezonu ciężko zapracował i Hansi to rozumiał. Postawienie w tamtym meczu na Matsa byłoby czystą abstrakcją.

9

Nie da się zdjąć presji z Yamala, za duże zainteresowanie generuje swoją grą. Na dodatek czuję się w tym wszystkim jak ryba w wodzie, mam wrażenie, że im większą presją tym bardziej go to napędza niczym największych.

3

@KRISU77 Pewnie niedługo się tak stanie i wtedy dopiero będzie płacz i zgrzytanie zębów, a awanse na wielkie turnieje staną się rzadkością. Raczej prędko się nie doczekamy kolejnego takiego grajka patrząc na to co się dzieję z polską myślą szkoleniową.

16

Ja mu się nie dziwię, chłop nastrzelał tonę goli, godnie nas reprezentował w największych klubach przez lata, a i tak 80% Polaków go jedzie dzień w dzień w mediach i pluje jadem. Na jego miejscu też bym w pewnym momencie stwierdził, że to chrzanie.

0

Yamal lepszym piłkarzem jest i to zdecydowanie, natomiast nie szans, że ten mecz jakkolwiek zaważy. Obawiam się, że wygra Bombel bo niestety ma ku temu argumenty zarówno indywidualne statystyki jak i drużynowe puchary. Yamal czas dopiero nadchodzi pomimo tego, że jego poziom już jest kosmiczny.

1

Ktoś ma jeszcze wątpliwość? Ryan złota piłka

1

Pedriiiiiito zamyka mordy komentatorom!!!!

0

Jeszcze Yamal rogala po zejściu do środka niech ładuje i żabojady do domu

0

Nikoś ładuje pod ladę klasa

0

Na chwilę wyszedłem było 1:1 w setach a tu już po meczu co jest xd

0

Ależ ten nieuznany as serwisowy był punktem zwrotnym.

0

I cyk mogło być 5-1 a tu 4-3 i jest meczyk

0

@PatrykBarca Ja bym dał Lewemu spokój, nie ma sensu dowalać legendzie, natomiast dla niego samego nie był to dobry ruch. Jak przegramy ten mecz to cały hejt pójdzie na niego, że jego wina bo nie przyjechał, a jak wygramy to będą gadać, że jest nie potrzebny.

0

„Ale Barca uważa, że połowa tej kwoty mogłaby przekonać Atlantę” ta pewność siebie i legendarny optymizm szwagrów nigdy nie przestaje zaskakiwać xD

2

@directedbyfcb Oświęciński byłby idealny xd

1

Czekam na film „Karol, człowiek który został prezydentem”

6

Ta w przyszłym tygodniu, to jeszcze tyle zwrotów akcji będzie, że jak się wyrobią do 3 kolejki przyszłego sezonu to będzie dobrze.

10

Może wygrał kandydat jednych, a drugich przegrał, ale z jednego możemy się cieszyć wspólnie - nie jesteśmy kibicami realu Madryt

0

My byliśmy dwie minuty od finału, a Trzaskowski 2 godziny prezydentem tu nie ma przypadku xD Całe szczęście obu nie lubię po równo, więc kaca jak po półfinale nie będzie, ale trzeba przyznać Karol to ma jednak dar przekonywania, żeby z taką przeszłością wygrać i przekonać do siebie pół narodu, jakbym tak umiał to bym co tydzień po podwyżkę do szefa chodził xD.

3

I kolejny sukces popisu Polska podzielona równiutko na pół i są ustawieni na kolejne 20 lat.

10

Bez sensu to podawanie sondażu, powinni podawać dopiero jak wszystko będzie podliczone.

0

Nie ma się co emocjonować to tylko pierwsza połowa, rano może być remontada.

8

Słabe ze strony Matsa, że w taki sposób wypowiada się o Wojtku. Różnica jest taka, że Wojtasa każdy w klubie chce, a jego nie koniecznie. Z tym, że Wojtek jakby był na jego miejscu to by się do takiego poziomu nie zniżył.

6

Dembele nie dostał tej nagrody za statystyki, tylko za bycie jednym z liderów zwycięskiej drużyny. Indywidualnie najlepszy był Raphinha i tutaj raczej nie ma wątpliwości. Widocznie takie mają kryteria. Myślę, że nie ma co się denerwować na taką decyzję, każdy widział występy Raphinhi o jego statystki i to, że nie został wyróżniony nagrodą nic nie zmienia. Dumy z jego występów w tym sezonie ligi mistrzów nikt nam nie odbierze.

0

@MateuszDoniec Wiadomo, redakcji o nic nie posądzam.

5

Ależ prowokacja z tym Matsem xD Jak dla żartów to udana, Casado, Ferran, Balde, Eric, Olmo, Fermin mogą czuć się niedocenieni w takim układzie.

1

@Deraxium Jedno jest pewne napewno byśmy nie dostali do 0 jak makaroniarze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?