Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jestem w tym meczu za Chelsea, dobrze się ten mecz narazie potoczył, bo już mam dość rozkładania przez PSG wszystkich gładziutko, ale nie sądzę, że Chelsea cały mecz tak pięknie zagra i tu jeszcze Lucho namiesza po przerwie i będą jaja coś czuję.
0
Zima w Paryżu -2 stopnie, niż Palmer zawitał do stolicy Francji.
5
Cold Palmer ucisza szejków
7
Liczę na Janka, piękne by to było jakbyśmy pomimo braku kasy zyskali świetnego skrzydłowego na lewą stronę.
2
@Rupert_Haubica Kubica to się nawet nie otarł o sukces jaki Iga osiągnęła.
6
6 wielki szlem, prawdziwa legenda, wielu tytułów Iga, raczej jeszcze sporo radości nam sprawi. Dziękujemy.
8
Sabalenka teraz musi czuć się jak my jak oglądaliśmy finał PSG - Inter xD
0
Oby wypalił bo jak nie możemy sobie pozwolić na drogi transfer to tylko to nas ratuje noi la masia.
1
@Pomimo27 Wciąż jest młody, jeszcze nie odbudował się po kontuzji, zobaczymy jak mu pójdzie w tym sezonie.
2
All in po Rashforda pełną gębą, jeszcze go na blond przefarbują szwagry w bonusie, okazja życia panie Marcus.
1
@partymaker Zależy gdzie bo u mnie dzisiaj ładnie było słonecznie
0
@mekston efekt Gyokeresa?
0
Czyli już w kościach czuli, jak się mecz potoczy, jeszcze dzisiaj tylko jakiś materiał w rządowatv, coś tam dorzuci od siebie Tebas i kto wie, może jakaś kara od UEFA i tak zleci dzień.
0
Co Mbappe boli? Że Rysiu Peja może dziś legalnie zarobić czy jak? Bo nie rozumiem.
0
Piękne, to było jak komentator wali tekst, że u Xabiego wszyscy muszą presować , a tu cyk konterka i brama xD
0
Halo Real ty żyjesz??????
0
Różnica klas jest gigantyczna, liczyłem na starcie tytanów, a tutaj jak prosi z amatorką jak na razie xD
0
XDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Ale wylew madrycioków xDDDD
3
@comtedurgell Śmiem twierdzić, że aktualnie w grze o tytuł została święta trójca Twojej pogardy, czy jednak się mylę? XD
15
Piekło zamarzło, Niemiec powie Niemcowi, że woli Polaka.
9
No to bramka świetnie obstawiona Joan i Wojtas to duo na jakie zasługujemy.
1
Czyli jak Real wygra to łysy ma pewny finał. Gość nie odpuści takiej okazji.
0
Gonzalo się nieźle rozkręca może nawet o króla strzelców powalczyć.
1
@Rifek Ja bym im nic nie zrobił z pozycji przed telewizorem, natomiast przekazaliby swój błędny tok myślenia publicznie i by można było to ocenić. Tak podejmują decyzje bez jakiegokolwiek tłumaczenia, więc nie wiadomo o co im chodzi i się uznaje, że się pomylili i trudno. Dodatkowo co innego gwizdnąć sobie poprostu, a na cały stadion wygłosić uzasadnienie, w które oni pewnie sami nawet nie wierzą xD
0
@katalonczyk987 W co ty wierzysz xd Ci sędziowie są poprostu beznadziejni i na takim czymś by to wyszło jeszcze lepiej bo nie byli by w stanie obronić swoich głupich decyzji.
4
Ale zajebiste takie tłumaczenie decyzji sędziego na głos na cały stadion w laliga by się przydało takie coś
0
XDDDD Bombele złota piłka
0
Szykuje się potężny blitzkrieg w końcówce na bramkę Donnarumy
1
U PSG widać wyraźną inspirację naszą linią offsajdową