3

Jestem w tym meczu za Chelsea, dobrze się ten mecz narazie potoczył, bo już mam dość rozkładania przez PSG wszystkich gładziutko, ale nie sądzę, że Chelsea cały mecz tak pięknie zagra i tu jeszcze Lucho namiesza po przerwie i będą jaja coś czuję.

0

Zima w Paryżu -2 stopnie, niż Palmer zawitał do stolicy Francji.

5

Cold Palmer ucisza szejków

7

Liczę na Janka, piękne by to było jakbyśmy pomimo braku kasy zyskali świetnego skrzydłowego na lewą stronę.

2

@Rupert_Haubica Kubica to się nawet nie otarł o sukces jaki Iga osiągnęła.

6

6 wielki szlem, prawdziwa legenda, wielu tytułów Iga, raczej jeszcze sporo radości nam sprawi. Dziękujemy.

8

Sabalenka teraz musi czuć się jak my jak oglądaliśmy finał PSG - Inter xD

0

Oby wypalił bo jak nie możemy sobie pozwolić na drogi transfer to tylko to nas ratuje noi la masia.

1

@Pomimo27 Wciąż jest młody, jeszcze nie odbudował się po kontuzji, zobaczymy jak mu pójdzie w tym sezonie.

2

All in po Rashforda pełną gębą, jeszcze go na blond przefarbują szwagry w bonusie, okazja życia panie Marcus.

1

@partymaker Zależy gdzie bo u mnie dzisiaj ładnie było słonecznie

0

@mekston efekt Gyokeresa?

0

Czyli już w kościach czuli, jak się mecz potoczy, jeszcze dzisiaj tylko jakiś materiał w rządowatv, coś tam dorzuci od siebie Tebas i kto wie, może jakaś kara od UEFA i tak zleci dzień.

0

Co Mbappe boli? Że Rysiu Peja może dziś legalnie zarobić czy jak? Bo nie rozumiem.

0

Piękne, to było jak komentator wali tekst, że u Xabiego wszyscy muszą presować , a tu cyk konterka i brama xD

0

Halo Real ty żyjesz??????

0

Różnica klas jest gigantyczna, liczyłem na starcie tytanów, a tutaj jak prosi z amatorką jak na razie xD

0

XDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Ale wylew madrycioków xDDDD

3

@comtedurgell Śmiem twierdzić, że aktualnie w grze o tytuł została święta trójca Twojej pogardy, czy jednak się mylę? XD

15

Piekło zamarzło, Niemiec powie Niemcowi, że woli Polaka.

9

No to bramka świetnie obstawiona Joan i Wojtas to duo na jakie zasługujemy.

1

Czyli jak Real wygra to łysy ma pewny finał. Gość nie odpuści takiej okazji.

0

Gonzalo się nieźle rozkręca może nawet o króla strzelców powalczyć.

1

@Rifek Ja bym im nic nie zrobił z pozycji przed telewizorem, natomiast przekazaliby swój błędny tok myślenia publicznie i by można było to ocenić. Tak podejmują decyzje bez jakiegokolwiek tłumaczenia, więc nie wiadomo o co im chodzi i się uznaje, że się pomylili i trudno. Dodatkowo co innego gwizdnąć sobie poprostu, a na cały stadion wygłosić uzasadnienie, w które oni pewnie sami nawet nie wierzą xD

0

@katalonczyk987 W co ty wierzysz xd Ci sędziowie są poprostu beznadziejni i na takim czymś by to wyszło jeszcze lepiej bo nie byli by w stanie obronić swoich głupich decyzji.

4

Ale zajebiste takie tłumaczenie decyzji sędziego na głos na cały stadion w laliga by się przydało takie coś

0

XDDDD Bombele złota piłka

0

Szykuje się potężny blitzkrieg w końcówce na bramkę Donnarumy

1

U PSG widać wyraźną inspirację naszą linią offsajdową

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?