2

Reece James ale brama

0

@Sz0ps0n Ja się nie śmieje w żadnym wypadku, ciekawe dane podałeś naprawdę, jednak ja poprostu przesadny nie jestem, więc biorę to poprostu za przypadek, ale jak ktoś widzi w tym coś więcej to nie mam z tym problemu.

1

@ali3gator W co ty wierzysz xd Jak zacznie grać piach to ze względu na spadek formy, numer nie ma nic do tego.

0

Kuźwa biali pojechali do Ameryki to te pajace musiały zająć ich miejsce xD

0

@VinDiesel I tutaj to jest ciekawe, bo tak naprawdę Araujo nie miał dużo czasu by się w systemie Flicka zaaklimatyzować, bo odwalił parę razy maniane i stracił zaufanie Flicka. A gdyby się przyjrzeć przypadkowi Szczeny to też początek miał elektryczny, a jednak Flick w niego wierzył i po czasie się to opłaciło, Ronald tego zaufania nie dostał. Możliwe, że różnica polegała na tym, że błędy Szczeny nie przyczyniały się do porażek, a Araujo już tak, natomiast dałbym mu pełny okres przygotowawczy i ocenimy w przyszłym sezonie.

2

Po tym sezonie 30 baniek mogłoby się wydawać dobra kwotą, natomiast Juve widzi w nim potencjał, a u nas jak zwykle gadanie pod wpływem emocji i aktualnego stanu rzeczy. Ci sami ludzie jeszcze 1,5 roku temu gadali o nim pozytywnie, a i za rok mogą znowu zmienić zdanie. Moim zdaniem należy z chłodną głową podejść do tego i jak Juve chce go to postawić swoje warunki. Araujo w ciągu roku nie mógł zapomnieć jak się gra, Deco ma rację miał ciężki sezon i zasługuje na odbudowę pod okiem Flicka. A jak Juve bardzo chce niech płaci klauzule, czemu wszyscy do okoła nam utrudniają jak mogą, a my mamy być ugodowi?

0

@mientusek1407 1 lipca ma być

5

Oby Nico do nas przeszedł i im ładował hattricka w papę co mecz, poziom rządowych to jest.

6

Yamal ma taki styl bycia i to widać, we wszystkim jest naturalny, byle go nie wciągnęli w jakieś nadmierne imprezowanie i będzie dobrze.

0

@Karol145 Polecam jeszcze bloodborne mój ulubiony obok DS1 i 3. Może 30 fps trochę odstrasza, ale dla klimatu i agresywnego gameplayu warto.

0

Nie ma się co dziwić, aktualnie nasza repka to bagno i wchodzenie do niej jest strzałem w kolano.

0

Gość gada głupoty jakby nie wiedział jak działa rynek transferowy xD

3

Oby był zdrowy i odciążał Yamala i będzie git.

0

No to w końcu będzie okazja, żeby oglądać Ligue 1 xD

0

@4drian0 Wolę obejrzeć jakieś gameplaye po premierze i sam sobie wyrobić opinię czy to gra dla mnie. Sporo gier dostaje od wszystkich recenzentów same wysokie oceny, a nijak się ma to rzeczywistość, bo im za to płacą.

2

@4drian0 Jestem fanem jedynki, ale recenzentom nie ufam xD

1

Jak Nico ma taką chęć i pewność przejścia do nas to musi być coś na rzeczy, musiał dostać jakieś konkrety, że operacja się powiedzie i zostanie dopięta. Rok temu zrezygnował tylko ze względu na niepewność i brak możliwości realizacji transferu i rejestracji.

2

@Herato Może od półfinału się coś ruszy bo na razie to mnie żaden mecz nie jest w stanie zaciągnąć przed odbiornik.

0

Czym prędzej ogłoszą Wojtak tym lepiej, Mats przestanie się łudzić i będzie miał czas na zaplanowanie swojej przyszłości, także nie ma co zwlekać.

0

Jak ogarniemy Nico, to dałbym sobie spokój z Rashfordem i ogarnął Grimaldo w promocji za 15 baniek, żeby było kogo postawić jak Balde będzie niedysponowany.

2

A cwaniaki napisali między 30 czerwca a 7 lipca, ale nie napisali którego roku, w razie czego będzie podkładka, a artykuł się kliknie xD

0

Jestem ciekaw czy Mats dalej podtrzymuje swój statement, że jest tylko dwóch bramkarzy xD

1

No to jak rywalizują z nami na poziomie społecznym to również tą rywalizację przegrywają takim zachowaniem.

0

Pewnie im to za trybi z czasem natomiast przynajmniej na początku można być spokojnym, cały czas widać w ich grze padake jak za Carletto.

1

Zaraz z rozpędu powie, że kupujemy Leao, Gyokeresa, Nico i cholera wie kogo jeszcze, Grubas z chytrym uśmieszkiem wyjaśnia hejterów dopóki Jebas się nie obudzi i wszystkiego nie odwoła i tak w kółko.

11

Dla mnie po pozyskaniu Garcii idealnym okienkiem byłoby pozyskanie jeszcze Nico i Grimaldo, zyskalibyśmy tą mocną głębię składu, której nam brakowało pod koniec sezonu by wygrać wszystko.

3

Jeden z lepszych ostatnio transferów pod względem medialnym i wykonania. Wiadomo, że wpływ na to miała kwota transferu, ale od początku do końca bez żadnych ceregieli i zmian akcji wszystko zmierzało w jednym kierunku i zostało dopięte. Dobrze, że jesteś Joan!!!

0

I bardzo dobrze, niech Liverpool szuka frajera gdzie indziej. Na mnie przez te 2 lata Diaz nie zrobił, aż takiego wrażenia, żeby 80 baniek dawać, nawet w ratach.

0

150 to już dobra cena, natomiast żal mi by go było do tego upadłego klubu wysyłać, to jest jednak zawodnik na ligę mistrzów, a nie do walki o utrzymanie.

2

Bądźmy szczerzy, będzie grzany ten temat dzień w dzień przez całe wakacje, a na końcu, albo się okaże, że nas nie stać w ogóle, albo pójdzie jakiś wałek finansowy za który będą nas później ganiać po sądach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?