4

A bo filmik kręcili, stąd ta obsuwa.

0

Jakby tu nie było Flicka to by to wyglądało zupełnie odwrotnie, całość niepowodzeń zarządu jest przykrywana wynikami na boisku i to poprawia nastroje i wpływa na oceny mimo, że mówimy o ocenach stricte pozaboiskowych kwestii.

0

Chłop nie może być pewien rejestracji, ale przynajmniej się nawpieprza z grubaskiem.

0

Proponuję pierdolnąć razem z mundialem w jedno lato, a co się będziemy rozdrabniać przecież piłkarze to maszyny, a hajsik się sam dla fify nie zarobi. Czerwiec - Lipiec Mundial tydzień przerwy i Lipiec - Sierpień KMŚ, tydzień przerwy i lecim z sezonem ligowym co się może nie udać?

2

Trzeba mieć naprawdę sztuczną inteligencję, żeby wspierać real madryt.

8

Kurde szybko mu ta pensja rośnie, ale chyba do 20 nie dobiję co?

28

Niesamowite xD jak on na to wpadł?

0

@Consigliere Tak liczę na odbudowę Araujo i również, że dałoby się ogarnąć jeszcze Grimaldo za 15 baniek i byłoby pięknie.

0

Linia ofensywna aktualnie prezentuje się naprawdę ciekawie: Raphinha, Rashford, Yamal, Lewy, Ferran, Bardaghji, Virgili

9

Oby zagrał taki sezon, że te 35 będzie jak promocja, mam przeczucie, że Hansi zrobi z niego potwora.

1

Spoko opcja z Rashfordem, przynajmniej skończą się w końcu to głupie aktualizacje o Diazie.

2

Ciekawe na jakich „korzystnych” warunkach to ogarną szwagry. Strach się bać.

3

Problem Grubasa jest taki, że nie powie jak jest tylko wyjdzie w chwale z szampanem i naobiecuję złote góry, ile to już razy było można wymieniać i wymieniać, a ludzie i tak to łykną. Wszystkie newsy z transferami można sobie już wsadzić wiadomo gdzie, cieszyć się musimy z Joana i Roonyego, a w zasadzie powinniśmy się modlić, żeby zostali zarejestrowani do pierwszej kolejki.

1

Ciekawy początek sezonu

0

@FcPortoFan1999 Chyba jakiś rekord, ale uzasadniony

0

Zaraz nie będzie nic widać

0

Na canal plus jak chcecie oglądać to wejdźcie w wszystkie canaly i szukajcie transmisji na canal 4K ultra hd z takim szarym kolorem, te z zielonym nie działają.

0

@SinMistico Szczerze mam canal + od kilku lat i pierwszy raz taka sytuacja

2

Komuś też wywaliło mecz Leszka na canal +?

0

@FcPortoFan1999 spalony i tak, ale jeszcze władują nie ma bata

2

Ależ ta Niecieczka ciśnie, zaraz manita może być.

0

Deco dawaj tego Fassbendera xD

0

Ależ brama, pogrom Jagi

0

@damian16161212 Przecież kupiliśmy Joana i Rooneya czego jeszcze ci więcej trzeba? XD

3

Ależ się Kubica rozkręcił, LE mans wygrał teraz gole w ekstraklasie

4

@ViscaelBarca2007 Z każdym dniem nabieram coraz większych wątpliwości xd

0

Myślicie, że jak wybieram się na Camp Nou w marcu to się szwagry wyrobią? XD

1

Wakacje, wakacjami sezon czas start

0

Jak nie ogarną na Valencie to dopiero będą jaja. Proszenie o zrobienie wyjazdu, albo mecz ligowy na stadionie 6k widzów to dopiero byłaby kompromitacja. Raczej czarny mało prawdopodobny scenariusz, ale jak o tym pomyślę, to aż skręca w środku człowieka.

0

Plusy tej transakcji to, że nie będzie trzeba patrzeć na męczennika i jego pajacowanie, minusy? Grube siano dla realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?