Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A bo filmik kręcili, stąd ta obsuwa.
0
Jakby tu nie było Flicka to by to wyglądało zupełnie odwrotnie, całość niepowodzeń zarządu jest przykrywana wynikami na boisku i to poprawia nastroje i wpływa na oceny mimo, że mówimy o ocenach stricte pozaboiskowych kwestii.
0
Chłop nie może być pewien rejestracji, ale przynajmniej się nawpieprza z grubaskiem.
0
Proponuję pierdolnąć razem z mundialem w jedno lato, a co się będziemy rozdrabniać przecież piłkarze to maszyny, a hajsik się sam dla fify nie zarobi. Czerwiec - Lipiec Mundial tydzień przerwy i Lipiec - Sierpień KMŚ, tydzień przerwy i lecim z sezonem ligowym co się może nie udać?
2
Trzeba mieć naprawdę sztuczną inteligencję, żeby wspierać real madryt.
8
Kurde szybko mu ta pensja rośnie, ale chyba do 20 nie dobiję co?
28
Niesamowite xD jak on na to wpadł?
0
@Consigliere Tak liczę na odbudowę Araujo i również, że dałoby się ogarnąć jeszcze Grimaldo za 15 baniek i byłoby pięknie.
0
Linia ofensywna aktualnie prezentuje się naprawdę ciekawie: Raphinha, Rashford, Yamal, Lewy, Ferran, Bardaghji, Virgili
9
Oby zagrał taki sezon, że te 35 będzie jak promocja, mam przeczucie, że Hansi zrobi z niego potwora.
1
Spoko opcja z Rashfordem, przynajmniej skończą się w końcu to głupie aktualizacje o Diazie.
2
Ciekawe na jakich „korzystnych” warunkach to ogarną szwagry. Strach się bać.
3
Problem Grubasa jest taki, że nie powie jak jest tylko wyjdzie w chwale z szampanem i naobiecuję złote góry, ile to już razy było można wymieniać i wymieniać, a ludzie i tak to łykną. Wszystkie newsy z transferami można sobie już wsadzić wiadomo gdzie, cieszyć się musimy z Joana i Roonyego, a w zasadzie powinniśmy się modlić, żeby zostali zarejestrowani do pierwszej kolejki.
1
Ciekawy początek sezonu
0
@FcPortoFan1999 Chyba jakiś rekord, ale uzasadniony
0
Zaraz nie będzie nic widać
0
Na canal plus jak chcecie oglądać to wejdźcie w wszystkie canaly i szukajcie transmisji na canal 4K ultra hd z takim szarym kolorem, te z zielonym nie działają.
0
@SinMistico Szczerze mam canal + od kilku lat i pierwszy raz taka sytuacja
2
Komuś też wywaliło mecz Leszka na canal +?
0
@FcPortoFan1999 spalony i tak, ale jeszcze władują nie ma bata
2
Ależ ta Niecieczka ciśnie, zaraz manita może być.
0
Deco dawaj tego Fassbendera xD
0
Ależ brama, pogrom Jagi
0
@damian16161212 Przecież kupiliśmy Joana i Rooneya czego jeszcze ci więcej trzeba? XD
3
Ależ się Kubica rozkręcił, LE mans wygrał teraz gole w ekstraklasie
4
@ViscaelBarca2007 Z każdym dniem nabieram coraz większych wątpliwości xd
0
Myślicie, że jak wybieram się na Camp Nou w marcu to się szwagry wyrobią? XD
1
Wakacje, wakacjami sezon czas start
0
Jak nie ogarną na Valencie to dopiero będą jaja. Proszenie o zrobienie wyjazdu, albo mecz ligowy na stadionie 6k widzów to dopiero byłaby kompromitacja. Raczej czarny mało prawdopodobny scenariusz, ale jak o tym pomyślę, to aż skręca w środku człowieka.
0
Plusy tej transakcji to, że nie będzie trzeba patrzeć na męczennika i jego pajacowanie, minusy? Grube siano dla realu.