Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I co nam to da xd? Tydzień więcej czasu? Może całą rundę jesienną grajmy od razu na wyjeździe.
0
@Comentateiro Cristiano nie miał przypadkiem 23 przy pierwszej złotej piłce?
0
Gavi: Noi cały misterny plan w pi**u
1
Niby dobrze, ale jak oni niby chcą z tych decyzji wybrnąć? Przecież z naszego meczu z Mallorca nie da się tego obronić w żaden sposób xD
9
Czyli co superkomputer losujący z automatu nas wrzuci na wyjazd w pierwszym meczu i będziemy jako jedyni widnieć na ekranie przed losowaniem, że już jesteśmy rozstawieni? Pięknie, pięknie. Śmiechom nie będzie końca.
0
Nie no grając przy pustych trybunach to my nigdy z kryzysu nie wyjdziemy co te szwagry xD Memy będą, że dalej u nas covid panuje, chociaż dalekie od prawdy by to nie było covid finansowy.
1
Żul Kundel jest nasz, najlepszy prawy obrońca aktualnie.
1
@Ryse
1. X/+2,5/2:2
2. 1/-2,5/2:0
3. 1/+2,5/3:1
4. 2/+2,5/0:4
5. 2/+2,5/1:2
6. 1/-2,5/2:0
7. 1/+2,5/3:0
8. 2/+2,5/1:3
9. 1/+2,5/4:1
10. 1/-2,5/1:0
27
Jak Flick odejdzie po sezonie to mu się absolutnie nie będę dziwił i podziękuję za wszystko co dla nas zrobił, bo jest takim światełkiem w tej naszej katalońskiej piwnicy, no ale szwagry nie płacą za prąd i nawet ta ostatnia lampka może w końcu zgasnąć.
0
Jak sprzedamy potencjał Marca za śmieszne 30 mln jeszcze do premier League, gdzie za byle ogórasów z niższych lig dają koło 100 baniek to jesteśmy w dupie. Wystarczy jeszcze, że jeszcze Franio się połamie co ma dużą szansę prawdopodobieństwa i mamy pograne.
0
Aaaaa idź pan ide spać, szkoda patrzeć żeby się do roboty nie wyspać. Miłego oglądania wszystkim.
3
Dopóki, się Xabi i reszta brygady nie kapną, że Viniego trzeba pogonić do Arabów, przesunąć Żółwia na skrzydło i ogarnąć dziewiątkę, możemy spać spokojnie.
0
Ależ rogalik Męczennika, widać inspiracje Yamalem, ale no musi jeszcze potrenować xD
4
Ale real potrzebuje tych klasyków z nami, żeby się coś w ich meczach działo.
0
Dobrze, niech się męczy realik i tak pewnie wdupią w końcówce
1
Powiedziałbym „do boju Osasuna”, gdyby nie byli skończonymi dupkami. Oby bezbramkowy remis i po 2 czerwone dla każdej ze stron. Miłego wieczoru wszystkim.
12
Abstrahując od propagandy rządowejtv to sam miałem wrażenie, że podczas meczu sędzia nam niechętnie dawał kartki. Tylko to nie jest wina naszego klubu zgodnie z narracją rządowejtv tylko beznadziejnej pracy sędziego. Czas przestać się przekrzykiwać między klubami tylko razem naciskać na tą bandę imbecyli co nawet swojego zawodu poprawnie nie umie wykonywać.
1
No i co końcu hasa u siebie tygrysek i mu tam dobrze, nam też dobrze tu bez niego i wszyscy szczęśliwi, byle Deco się za bardzo nie podniecił i nie próbował się z nim przeprosić.
2
Yamal „wielki egoista”, a pewnie skończy w topie asyst na koniec sezonu. Dla mnie dobrze, że sporo uderza bo zwyczajnie umie z daleka zdobywać bramki, przy ilości sytuacji jakie stwarzamy w całym meczu te jego około 10 strzałów to spoko wynik. Zaliczą też masę minięć dzięki czemu jest w stanie stworzyć sobie przestrzeń na dogranie na środek. Mecz z Mallorcą świetny w jego wykonaniu.
0
Amorim do poniedziałku
0
@Trojanek23 To żeś wymyślił xD
1
Brunia Fernandes xD
0
Kalafiorek na 1:0 szybko poszło
0
@Messibestplayerintheworld to prawda, ale po transferze do united to już nie ten sam gość
0
@DonCarletto Noi ich sprawa xd nie mój klub
1
Mason Mount w wyjściowym xd
0
@Eklerek No wiem, wiem xd
0
@Eklerek Akurat ten Santos już z 2 lata tam siedzi xD
2
Założę, się że tego przepisu z zawodnikiem za blisko muru 98% ludzi nie zna xD
2
Nie no co to ma być xD taki piękny gol anulować