5

Odpalam studio losowania, a ci już o Realu Madryt gadają, ludzie trochę godności xD

5

Te reklamy to chyba na rejestrację Gerrarda Martina bo innego wytłumaczenia nie widzę xD

19

Coście uczynili z tą stroną??? Niedość, że co kliknięcie reklama 5 sekund to jeszcze w nic nie można kliknąć na telefonie, ledwo w artykuł wchodzę. Czuję się tu teraz jak kibic na Camp Nou niby ukochane miejsce, a jednak wszystko nie tak jak być powinno.

1

To je Flickwagen, a nie Xavinieta panie tu się na murawę nie patrzy. A tak na serio to żałosne z ich strony.
Z drugiej strony z naszej perspektywy narzekanie na stadion innego klubu wygląda trochę śmiesznie bo sami nie mamy gdzie grać, ale co tam xD

4

Jak sobie tak patrzę na United to u nas jest całkiem wesoło i przyjemnie xDDD Nie mamy na co narzekać naprawdę, nie mamy na co narzekać XD

7

Niby czwarta liga Szwajcarska, ale co se w nazwę Juventus wpisali i w naszych koszulkach pobiegali to ich xD

23

Jutro losowanie ligi mistrzów, może oprócz rywali niech nam wylosują stadion do tego?

6

Jak Chelsea za Felixa dało 50 baniek to nie ma uja, żeby Fermin tylko za tyle poszedł xD

1

@Ryse
1. Celta Vigo - Betis 2/+2,5/1:2
2. Elche - Levante 1/-2,5/2:0
3. Valencia - Getafe 2/-2,5/0:1
4. Alaves - Atletico 2/+2,5/1:2
5. Real Oviedo - Sociedad 2/+2,5/1:3
6. Girona - Sevilla 2/+2,5/1:2
7. Real Madryt - Mallorca 1/+2,5/4:0
8. Celta Vigo - Villareal 2/+2,5/1:3
9. Real Betis - Athletic Bilbao X/-2,5/1:1
10. Espanyol - Osasuna 1/-2,5/1:0
11. Rayo - Barcelona 2/+2,5/1:3


1

Yamal to jest gość, który ma pierwiastek talentu Leo i charakteru Ronaldo. Fizycznie też mu raczej będzie bliżej do Cristiano. Pytanie czy poprowadzi swoją karierę tak dobrze jak tych dwóch. Może na starcie ich przebija, ale zobaczymy czy będzie w stanie być na świeczniku przez 20 lat. Ludzie, którzy nie są kibicami Barcy napewno będą go obsypywać obelgami i widzieć w każdym jego zachowaniu coś niewłaściwego, my za to możemy cieszyć się z jego gry, może popełnia jeszcze młodzieńcze błędy, bywa niedokładny na boisku, ale koniec końców potrafi dać wiele radości i to jest w tym najważniejsze.

6

Nasz najlepszy gracz na ŚPO to raczej nie ma wątpliwości, jak już ma odejść to trzeba wydobyć nieco więcej niż 50 od Chelsea wypróżniającej się dolarami Todda Boehlyego.

0

@Rifek No tak bo jedne są ciemno granatowe, ale to na jedno wychodzi bo i tak ich nie możemy założyć jak gospodarz ma czarne xd

22

A czyja to wina? Po co dwa zestawy z czarnymi spodenkami? Albo chociaż mogli dorobić drugi kolor spodenek jak Real sobie ostatnio zmienił na czarne bo Oviedo mieli białe.

2

Niech najpierw Wojtusia i Gerrarda zarejestrują, a potem wciskają kit, że jeszcze mogą kogoś kupić xD

1

Jak nie lubię United tak Cunha fajny grajek, życzę mu jak najlepiej niech se postrzela chłopak

3

Oj oj Bruno oliwa sprawiedliwa xd

0

Tchouameni do młodego Endricka na treningu: „ I wiesz młody jak jesteś w swoim polu karnym i przeciwnik oddaje strzał, pamiętaj zawsze… ale to zawsze rączka minimum pół metra od ciała. Nigdy przy ciałku i nie próbuj się obracać ciałem by schować rękę przed piłką bo będzie karny. Uwierz mi wiem co mówię młody”

1

Dla mnie Lamine może sporo psuć przez cały mecz skoro i tak w końcówce jego wrzutka daje nam zwycięstwo. Gość ma mamba mentality, próbuje aż do skutku. Wielu by się po kilku failach poddało i przestało próbować.

2

@AlwaysBlaugrana Powinniśmy mieć na środku Inigo i Christensena, młody i Urus ławka i by to śmigało, ale no cóż xD

2

Madrycioki wczoraj już witały się z gąską, czyżby poprzedni sezon niczego ich nie nauczył?

1

@Seneka a jednak ;)

4

Real Madrid TV: W drugiej połowie murawa została za słabo zroszona, liga Negreiry.

1

Powinien realizator tego gościa pokazać co taki wesoły był po pierwszej połowie

0

Yamal ładna asysta

0

Hahaha i essa miała być remintada i jest

2

Wszystko poniżej 10 doliczonych będzie kontrowersją

0

Typ przypadkiem obronił samobója xD

0

@D10SLEO Z telemarkiem

0

Joan „szczupak” Garcia

0

Rekin odkupuje winy i lecimy z nimi niech biali płaczą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?