0

Powinni na tegorocznej gali wywiesić na ścianie zdjęcia madryli i dopiskiem „tych panów nie obsługujemy”

0

Nie mają nic do gadania, siła wyższa to jest siła wyższa i tego nie można podważać.

0

Pewnie Laporta włamał się na stronę UEFY, a wieczorem będzie aktualizacja, że ta informacja została usunięta xD

3

Rodri praktycznie nie grał w zeszłym sezonie, Bellingham był tragiczny, Haaland też bez szału powinni dostać dropy no ale EA ma wywalone xD

3

@Eklerek Kanadyjczycy jak zwykle musieli zaskoczyć xD

1

@Ryse
1. Sevilla - Elche 1/+2,5/2:1
2. Getafe - Oviedo 1/-2,5/2:0
3. Sociedad - Real Madryt 2/+2,5/1:3
4. Athletic - Alaves 1/+2,5/2:1
5. Atletico - Villareal X/+2,5/2:2
6. Celta - Girona 1/-2,5/2:0
7. Levante - Betis 2/-2,5/0:2
8. Osasuna - Rayo X/-2,5/1:1
9. Barcelona - Valencia 1/+2,5/3:2
10. Espanyol - Mallorca 1/+2,5/2:1

7

Młody tak namarnował sytuacji, że musiał pozbyć się swojej tożsamości xD Głowa do góry Yamalek jeszcze nie raz przestrzelisz :D

1

Ogólnie po części ma rację, tylko on sobie może tak gadać bo mu w Bundeslidze Tebas nie siedzi i nie wymyśla różnych chorych ograniczeń finansowych powodujących problemy z rejestracją. Dług to dług wiele klubów je ma bo tak jak Barca generują też wielkie przychody, więc mogą się zadłużać, ale jak podpisujesz gościa, płacisz jego byłemu klubowi to powinien z automatu być zgłoszony do rozgrywek. Także Ulli nie cwaniakuj bo w naszych realiach byś taki wesoły nie był, tylko się ciesz, że funkcjonujesz w zdrowo zarządzanej lidze bez konkurencji ze strony innych klubów.

0

W końcu wróciło wszystko do normy z mocarzami się bronimy i wyciągamy niezły wynik, a z ogórkami pewnie wygrywamy, dawno człowiek się tak nie cieszył z reprezentacji

3

No Robercik wraca zza światów brawo

2

Niestety Robercik kompletnie bez formy, szkoda bo nie mamy napastnika

1

Kulesza z Nawrockim już się na flaszeczkę Finlandii umawiają

3

Cash co się rozbrykał Brawo

1

Bandyta brutalny atak na Robercika

3

No jak już hymn na trąbkach grany to nie można przejebać tego do boju!!!

0

@gumaz Zobaczymy co się trafi po meczu, czy na łagodnie czy będzie piekło.

1

No to wieczorkiem Finlandia, a we wtorek Kebaby tak można żyć!!!!

1

Jordan Loyd Goat

1

Nasi mają ewidentnie ochotę na kebaba w ćwierćfinale

3

No w końcu dogonili, teraz to utrzymać w końcówce i bierzemy to

0

Fizyki nie oszukasz dominują nas w obronie i ataku, Nurkic się czuję jak na placu zabaw.

1

@Crashynski Ja na razie z godzinkę pograłem, dopiero ten bossik ten robak srebrny co był za pajęczyną zrobiony, dla mnie dowieźli dobra kontynuacja Hollow Knighta i jestem ciekawy jak to się rozwinie dalej. Ogólnie sam koncept grania Hornet gdzie była bossem w pierwszej części już jest dla mnie mega.

0

Też bym wolał, żeby nieco zmądrzał i był bardziej poważny, ale nie oszukujmy się młody to zanim sie wyszaleje i wyciszy to minimum z 10 lat minie jeszcze takie są realia. Ja osobiście jakbym był na jego miejscu to wcale bym nie był lepszy tak działa kasa i sława, a Barcelona to jedne wielkie piłkarskie Hollywood.

0

Czyli Liga mistrzów na Monjuic, a w lidze może na gwiazdkę otworzą przy dobrych wiatrach.

1

No wrócił stary poczciwy Bombelek, zobaczył losowanie i pomyślał o „ciepłym” przyjęciu jakie mu zgotujemy i cyk L4.

0

Żułą Felix z golem

0

Wyczuwam kolejne jaja, i niepewność do ostatniej chwili, a być może nawet jakąś karę nam wpierdzielą za brak stadionu xD chyba jednak tym razem nie będzie spokoju do stycznia tylko cała jesień komedii się szykuje.

2

Pogoda za oknem dzisiaj idealnie odzwierciedla stan mojej psychiki gdy w weekend nie ma piłki klubowej.

0

Oj Łysy, Łysy co żeś mi nerwów napsuł, ale było minęło trzymaj się chłopie i powodzenia.

1

Ale mierną ta Holandia nic nie zagraliśmy, a i tak remis xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?