Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli Liga mistrzów na Monjuic, a w lidze może na gwiazdkę otworzą przy dobrych wiatrach.
1
No wrócił stary poczciwy Bombelek, zobaczył losowanie i pomyślał o „ciepłym” przyjęciu jakie mu zgotujemy i cyk L4.
0
Żułą Felix z golem
0
Wyczuwam kolejne jaja, i niepewność do ostatniej chwili, a być może nawet jakąś karę nam wpierdzielą za brak stadionu xD chyba jednak tym razem nie będzie spokoju do stycznia tylko cała jesień komedii się szykuje.
2
Pogoda za oknem dzisiaj idealnie odzwierciedla stan mojej psychiki gdy w weekend nie ma piłki klubowej.
0
Oj Łysy, Łysy co żeś mi nerwów napsuł, ale było minęło trzymaj się chłopie i powodzenia.
1
Ale mierną ta Holandia nic nie zagraliśmy, a i tak remis xD
3
Koeman w szoku xDDDD
1
Ale huknął Cash kat Holandii xDDDD
3
Kurwa Kamiński zakaz podawania powinien mieć co on odwala
3
Stary Dumfriesa jest fanem Denzela Washingtona? A myślałem, że Xaviego
0
@Ku84fcb City by mogło pomyśleć bo ten Mattheus Nunes jest tragiczny
1
Denzel Dumfries jak ja go nie nawidzę
0
Niestety po raz pierwszy
0
@Marcelinho99 Przecież tak jest co mecz od x lat xD
3
Borek już miał niestety na języku
0
Kogo on tam widział ten Kamiński???? XD
2
Dobrze nam idzie jeszcze tylko 85 minut i mamy sukces
1
A kto teraz ma trząść szatnią jak nie Polacy rodacy, trzeba wychować tą dzieciarnię xD
2
50% albo będzie w top 8 albo nie.
0
Oby w wieku 40 lat grał na poziomie dwudziestoparolatków, Lebron to synonim długowieczności. Oby również nas nie opuścił po paru latach by stworzyć gdzie indziej super team, no chyba, że wróci ponownie by wygrać nam ligę mistrzów.
3
Nie wytłumaczy tylko nakłamie w żywe oczy.
0
@Kuczek Już się tak nie spinaj bo nie jesteśmy na notatniku xD
4
W kwestii ego, Młody pierdoli wszyscy widzieli jak było na boisku i Hansi to swoim okiem wychwycił i idealnie wypunktował.
W kwestii panikowania i robienia burzy Yamal ma rację to dopiero początek sezonu i nie ma co dramatyzować, trzeba wstać na nogi i wrócić do gry z zeszłego sezonu.
2
@Ryse Proponuję bonusowe pytanie za 5 pkt. Czy mecz Barcy odbędzie się na Camp Nou?
6
Proponuję zapytać go rękę Czuczumeniego i ciekawe co wtedy powie cwaniaczek.
10
Powinno być 300 euro i rzut karny dla realu Madryt
1
@Laminedependencia Ter Stegen wtedy sporo zawdzięczał indolencji strzeleckiej rywali, masa z jego interwencji była jak chłop wychodził sam na sam i albo trafiał prosto w niego albo w ogóle w bramkę nie trafiał. U Garcii bardziej widoczny jest ruch i parady. Nie chce ujmować Matsowi bo gdyby nie on to byśmy pewnie mistrzostwa nie wygrali, ale Joan ma potencjał by go przebić.
2
Racja, wczoraj nie było zespołu, był tylko chaos, nikt poza Joanem i Pedrim nie wiedział po co wyszedł na boisko i co ma robić. Trzeba się cieszyć, że to było tylko Rayo, a nie Real czy PSG bo to byłaby kompromitacja, a i wynik to najniższy wymiar kary za taką grę.
5
Ale tak na 150% czy tak jak na Gampera?