1

Łooooo panie bierzemy go za te 35 baniek

4

Rashford ucisza la Ramble xDDDDD Brawo Marcus

0

Tonali jaka odklejka xd

0

Jesteśmy w dobrej sytuacji oni pocisnęli na 120% a nic im to nie dało, w drugiej można się odgryźć, Flick nie raz udowodnił, że w przerwie potrafi zdziałać cuda.

1

Ale Anka będzie miała masowania po tym meczu xd

0

Gracias Joan !!!

3

Szkoda strzału, ale minięcie Rashforda klasa

0

Na trzeźwo chyba tego nie wytrzymam xd

1

Mam czutkę, że Raphinha dzisiaj wielki mecz będzie miał.

0

@taris No to nie będzie wygodny meczyk, jak wygramy to będzie spory sukces. Teren niewygodny, przeciwnik mocno fizyczny, gospodarze zrobią ogień na trybunach. Moim zdaniem wcale nie jesteśmy faworytem, aczkolwiek wierzę, że to ugramy.

5

Skład jak skład, byle psychika wytrzymała i nie siadła przez cały mecz, a reszta się ułoży #technikasiłysięnieboi

0

@Ryse
1. Betis - Sociedad 1/+2,5/2:1
2. Girona - Levante X/-2,5/1:1
3. Real Madryt - Espanyol 1/+2,5/4:2
4. Alaves - Sevilla 1/-2,5/1:0
5. Villareal - Osasuna 1/+2,5/3:1
6. Valencia - Bilbao 2/+2,5/1:2
7. Rayo - Celta X/-2,5/1:1
8. Mallorca - Atletico 2/+2,5/0:3
9. Elche - Oviedo 1/-2,5/2:0
10. Barcelona - Getafe 1/-2,5/2:0

3

@RoberDzik Dokładnie, najgorsze nie jest to, że im się nie udało, tylko że kłamali w żywe oczy.

2

@ViscaelBarca2007 No jak my przecież na 125 lecie wracamy xD … a nie czekaj.

1

Ja proponuję degradację do segunda i gramy na orliku i po problemie xD

0

Liverpool się robi jak Real xD

0

Simeone to nie Barcelona, żeby Sorlotha wpuszczać

0

Karny dla obrzydliwego Interu

5

Cold Palmer i mamy meczycho

0

No to Chelsea ugotowana

1

Chalobach brama

1

0

@Masnymichael Bayern - Chelsea top hit

0

@Azazel_Pazuzu wszyscy odradzają, a pokaż mi takiego co tego nie zainstalował xD ładnie nas zrobili panowie applowcy

1

@Kinginiesta nie oglądam, ale niech zgadnę. Ten co podcinał miał białą koszulkę?

1

No jak się patrzy na dzisiejszy rozkład jazdy to tak na 3 ekrany trzeba minimum lecieć xd

0

Dobrze powiedziane „wypadło” bo w zakresie gwizdania ręki w polu karnym stosowanie się do przepisów jest o kant dupy potłuc, każdy gwiżdżę jak mu się podoba brak standaryzacji.

1

@Eklerek z naciskiem na POE bo blizzard też prowadzi złe praktyki no chyba, że mówisz o starych diablosach

0

@ArcziArtt No to jest chore, przecież oni powinni darmowego update’a wypuszczać co roku bo zmiany są kosmetyczne, a i tak koszą tonę hajsu z mikropłatności, to jeszcze sprzedają co roku to samo za 300-400 ziko xD

0

@ArcziArtt Raczej się niczego innego nie spodziewałem. Dopóki ludzie kupują to po co mają coś zmieniać? Dlatego się dziwię fanom fify, że nie chcą poprawy i nie zbojkotują raz i nie kupią danej części. Wtedy by musieli pokombinować by odzyskać zaufanie, a tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?