1

Gyokeres taki kozak, ale w premier League już siedzi cicho xD

2

Gullit: ważniejsze było dla ciebie strzelanie czy asystowanie?
Figo: Zdradzanie

2

@HypeR no to za zeszły sezon jest xd

0

@adamek20151 u szejków

0

@D10SLEO Po kolei, żeby któryś dwa razy nie dostał

1

@Andi18 nie jest głupia, ale boli ich jakby to już była złota piłka

0

Nie no, ale że już płaczą madrycioki o głupią kopę xD ale nisko upadli już

9

Gullit: Może do zobaczenia później
Yamal: Lol

0

Gratulacje Yamalek

1

Ta gala jest tak tragiczna, że powinna na niej śpiewać Edyta Górniak

0

@addept Przecież jak Raphinha dostanie 10 miejsce to tu serwery padną xD

0

0

@kuz Te pajace co głosowały

9

Gala się jeszcze nie zaczęła, a już wszyscy wkurwieni. Strach pomyśleć co to będzie za dwie godzinki xD

1

W ogóle mogliby sobie odpuścić to pajacowanie na czerwonym dywanie, i już zrobić to rozdanie i by się człowiek do roboty wyspał chociaż

0

@adamek20151 Toć jaja se robie chopie xD

7

Nie no wymień 10 lepszych Pedriego, no nie wymienisz xD

0

Nie no Yamal poza pierwszą 5 XD Co oni odwalają na tej gali to nie mam pytań

7

Za Lewego niżej niż męczennik powinniśmy zbojkotować gale xD

0

@Ryse
1. Athletic - Girona 1/+2,5/3:1
2. Espanyol - Valencia 1/+2,5/2:1
3. Levante - Real Madryt 2/+2,5/1:2
4. Sevilla - Villareal 2/+2,5/1:2
5. Getafe - Alaves 1/-2,5/1:0
6. Atletico - Rayo 1/+2,5/2:1
7.Sociedad - Mallorca X/-2,5/1:1
8. Osasuna - Elche 1/+2,5/2:1
9. Oviedo - Barcelona 2/+2,5/0:4

4

@gumaz ja lubię idealne 20

0

Ale i tak spoko, że kilka godzin przed nie wiadomo kto wygra, a rok temu to już tydzień wcześniej było rzekomo ogłoszone, że Vini, a potem dzień wcześniej zmienili na Rodriego jakoś i oglądanie tej gali nie miało sensu.

0

Jak Yamal wygra to … Real Madryt dalej będzie parszywym klubem.

0

Dziennikarz na poziomie rmtv i sędziów w laliga, Hansi z klasą go wyjaśnił.

0

Fajnie widzieć nas prawie w każdej kategorii to był piękny sezon.

3

Lewy dupą spalił xD

4

Rashford ale wejście niesamowity jest Anglik

1

Olmo gol i asysta świetny mecz brawo Dani

0

Te mendy prowokują i jeszcze nasi mogą dostawać kartki bo ile można znosić takie chamstwo w końcu ktoś nie wytrzyma z naszych i im sieknie

0

@partymaker Pedrito

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?