Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gyokeres taki kozak, ale w premier League już siedzi cicho xD
2
Gullit: ważniejsze było dla ciebie strzelanie czy asystowanie?
Figo: Zdradzanie
2
@HypeR no to za zeszły sezon jest xd
0
@adamek20151 u szejków
0
@D10SLEO Po kolei, żeby któryś dwa razy nie dostał
1
@Andi18 nie jest głupia, ale boli ich jakby to już była złota piłka
0
Nie no, ale że już płaczą madrycioki o głupią kopę xD ale nisko upadli już
9
Gullit: Może do zobaczenia później
Yamal: Lol
0
Gratulacje Yamalek
1
Ta gala jest tak tragiczna, że powinna na niej śpiewać Edyta Górniak
0
@addept Przecież jak Raphinha dostanie 10 miejsce to tu serwery padną xD
0
@Laminedependencia Nazario
0
@kuz Te pajace co głosowały
9
Gala się jeszcze nie zaczęła, a już wszyscy wkurwieni. Strach pomyśleć co to będzie za dwie godzinki xD
1
W ogóle mogliby sobie odpuścić to pajacowanie na czerwonym dywanie, i już zrobić to rozdanie i by się człowiek do roboty wyspał chociaż
0
@adamek20151 Toć jaja se robie chopie xD
7
Nie no wymień 10 lepszych Pedriego, no nie wymienisz xD
0
Nie no Yamal poza pierwszą 5 XD Co oni odwalają na tej gali to nie mam pytań
7
Za Lewego niżej niż męczennik powinniśmy zbojkotować gale xD
0
@Ryse
1. Athletic - Girona 1/+2,5/3:1
2. Espanyol - Valencia 1/+2,5/2:1
3. Levante - Real Madryt 2/+2,5/1:2
4. Sevilla - Villareal 2/+2,5/1:2
5. Getafe - Alaves 1/-2,5/1:0
6. Atletico - Rayo 1/+2,5/2:1
7.Sociedad - Mallorca X/-2,5/1:1
8. Osasuna - Elche 1/+2,5/2:1
9. Oviedo - Barcelona 2/+2,5/0:4
4
@gumaz ja lubię idealne 20
0
Ale i tak spoko, że kilka godzin przed nie wiadomo kto wygra, a rok temu to już tydzień wcześniej było rzekomo ogłoszone, że Vini, a potem dzień wcześniej zmienili na Rodriego jakoś i oglądanie tej gali nie miało sensu.
0
Jak Yamal wygra to … Real Madryt dalej będzie parszywym klubem.
0
Dziennikarz na poziomie rmtv i sędziów w laliga, Hansi z klasą go wyjaśnił.
0
Fajnie widzieć nas prawie w każdej kategorii to był piękny sezon.
3
Lewy dupą spalił xD
4
Rashford ale wejście niesamowity jest Anglik
1
Olmo gol i asysta świetny mecz brawo Dani
0
Te mendy prowokują i jeszcze nasi mogą dostawać kartki bo ile można znosić takie chamstwo w końcu ktoś nie wytrzyma z naszych i im sieknie
0
@partymaker Pedrito