Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
RmTV już kręci materiał
7
Carvajal musi dostać czerwo
4
Żewłakow już weź się nie pogrążaj xD
0
Ależ to mógł być piękny gol Auby, wielka szkoda, że nie wpadło
3
Kondogbia jaki pajac prawie szpagat zrobił
0
Ten Rulli to chyba coś łyknął przed meczem xD
1
XDDDDDDD brawo Marsylia
1
@blakkudium Fani United mogą spać spokojnie, ich zespół dzisiaj nie przegra xD
4
Koszmary realu powracają, wielki Auba powraca na bernabeu
5
Ostatnio zrobił im z dupy jesień średniowiecza xD
1
Martinelli wejście smoka xd
2
Bilbao wydało z 10 razy mniej na transfery, a gra jak równy z równym, szanuje.
1
Katalońskie wojny V - Szwagry Kontratakują
4
To, że nam robią takie ugody, że pierwszy mecz na Monjuic, a potem możemy na CN kolejne to jest niesamowite. Powinniśmy mimo wszystko ponieść konsekwencje własnej niekompetencji związanej z otwarciem stadionu i grać fazę ligową na Monjuic.
4
Real Madryt to parszywy klub, mówię to jako użytkownik la bamby.
2
Uwierzę jak zobaczę
0
@Piotr,1985 Żeby Lewy wdupił hattricka
0
Lewy od jutra uczy Ferrana podcinek innej opcji nie widzę, a spalonego nie było
1
@Gibbon_FCB Niech zgadnę. 6 samobójów Lewego?
0
Jest i on witamy Bernal !!! Dobrze Cię widzieć chłopcze
2
Żółwik w strachu xDDD
1
Pan Robert jednym kontaktem wyjaśnia Rekina brawo !!!! Manita
0
Rapha wraca do swojego prime
4
@Rupert_Haubica Wczoraj na la bambie były takie komentarze o Sociedad xD
0
Ferminatoooooooor
0
Co Rashy zapodał asystę ulalala
0
Przynajmniej na nowyzamek Ferran ława
0
Olmo po co się rozgrzewa, przy takiej grze Ferminka???
42
Tymczasem Onana w swoim pierwszym meczu w nowym klubie nagroda Man of the match xD
0
Fermin pokazał jak się strzela brawo, dobrze że go nie sprzedaliśmy