1

Real mistrzem w sierpniu za 3…2…1

10

Joan Garcia: Panowie obrona!!!!
Obrońcy: We don’t do that here

0

Rashford: A se pierdolne z połowy a co? Może wpadnie xd

0

Nie no po tym wszystkim to trzeba jakoś chamsko wdupić tego gola zwycięskiego no nie ma bata

1

Miał być dźwięk na gola Rayo, ale oczywiście obsuwa z 10 minut na tym stadionie nic nie działa xD

2

I to jest mecz proszę państwa, a nie jakieś tam hity premier league xDDDD

0

Co ta obrona odwala dziękuję Bogu za Joana reszta to ekstraklapy

2

@wyrek Gorszy od Eryczka dzisiaj nie będzie xd

0

Spokojnie obstawiłem 1:3 więc się wszystko narazie zgadza, będzie jak zwykle końcówka nasza

1

Boże Eryczek zawału dostanę zaraz

2

Nie no Joan MVP

0

Dani Almost xDDDDD

0

@LeszekFCB No dokładnie, nie ma miejsca na obiektywizm w świecie kibicowskim xD

0

Varu nie ma na meczu xDDDDD ale będą płakać madrycioki

0

Brawo Yamalek, nie szło to trzeba było błysku indywidualnego o to chodzi

0

Eryczek się dzisiaj taki bardziej za Xaviego wylosował aniżeli za Hansiego niestety

1

Joan jaki kot !!!!

1

Co za bydło na trybunach

0

Sędzia już wytłumaczył trenerom, że przyszedł przelew od wiadomo kogo

0

@Kgorecki2500 mi wynik siadł idealnie xd

0

Dobra koniec żartów, trzeba wygrać bo Espanyol nas wyprzedził w tabeli xD

20

Chłop by się idealnie nadawał do polityki, marnuje się w tym Rayo xD Wszyscy widzą jak jest, ale on powie, że jest inaczej i elo.

9

@Pawlak1992 No już tak z 15 lat jakoś a co?

0

@Ku84fcb Od początku ten transfer był z zamiarem zabezpieczenia bramki Liverpoolu na dalszą przyszłość. Dla niego też nie jest to byle co bo przeszedł do wielkiego klubu, a pewnie jakieś w szansę w pucharach dostanie. Jest jeszcze młody za kilka lat Alison może zjechać do bazy i wtedy będzie miał swój czas.

1

@Ku84fcb Raczej Alisona nie posadzi xD

2

Rice głąbie okno w chałupie żeś mi wybił

0

Ależ Arsenal się gubi

5

O proszę kto to się wynurzył z jaskini moja ulubiona telewizja reżimowa. Gdyby nie wymyślali takich farmazonów to może bym nie miał z nich wiecznej beki, ale no cóż xD

0

Zapinamy pasy i jedziemy z tym meczykiem

0

Ależ starcie się szykuje za dwa tygodnie w Manchesterze, pojedynek o to kto przegra i żadna ze stron nie będzie miała zamiaru odpuszczać. No no zacieram już powoli rączki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?