Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Real mistrzem w sierpniu za 3…2…1
10
Joan Garcia: Panowie obrona!!!!
Obrońcy: We don’t do that here
0
Rashford: A se pierdolne z połowy a co? Może wpadnie xd
0
Nie no po tym wszystkim to trzeba jakoś chamsko wdupić tego gola zwycięskiego no nie ma bata
1
Miał być dźwięk na gola Rayo, ale oczywiście obsuwa z 10 minut na tym stadionie nic nie działa xD
2
I to jest mecz proszę państwa, a nie jakieś tam hity premier league xDDDD
0
Co ta obrona odwala dziękuję Bogu za Joana reszta to ekstraklapy
2
@wyrek Gorszy od Eryczka dzisiaj nie będzie xd
0
Spokojnie obstawiłem 1:3 więc się wszystko narazie zgadza, będzie jak zwykle końcówka nasza
1
Boże Eryczek zawału dostanę zaraz
2
Nie no Joan MVP
0
Dani Almost xDDDDD
0
@LeszekFCB No dokładnie, nie ma miejsca na obiektywizm w świecie kibicowskim xD
0
Varu nie ma na meczu xDDDDD ale będą płakać madrycioki
0
Brawo Yamalek, nie szło to trzeba było błysku indywidualnego o to chodzi
0
Eryczek się dzisiaj taki bardziej za Xaviego wylosował aniżeli za Hansiego niestety
1
Joan jaki kot !!!!
1
Co za bydło na trybunach
0
Sędzia już wytłumaczył trenerom, że przyszedł przelew od wiadomo kogo
0
@Kgorecki2500 mi wynik siadł idealnie xd
0
Dobra koniec żartów, trzeba wygrać bo Espanyol nas wyprzedził w tabeli xD
20
Chłop by się idealnie nadawał do polityki, marnuje się w tym Rayo xD Wszyscy widzą jak jest, ale on powie, że jest inaczej i elo.
9
@Pawlak1992 No już tak z 15 lat jakoś a co?
0
@Ku84fcb Od początku ten transfer był z zamiarem zabezpieczenia bramki Liverpoolu na dalszą przyszłość. Dla niego też nie jest to byle co bo przeszedł do wielkiego klubu, a pewnie jakieś w szansę w pucharach dostanie. Jest jeszcze młody za kilka lat Alison może zjechać do bazy i wtedy będzie miał swój czas.
1
@Ku84fcb Raczej Alisona nie posadzi xD
2
Rice głąbie okno w chałupie żeś mi wybił
0
Ależ Arsenal się gubi
5
O proszę kto to się wynurzył z jaskini moja ulubiona telewizja reżimowa. Gdyby nie wymyślali takich farmazonów to może bym nie miał z nich wiecznej beki, ale no cóż xD
0
Zapinamy pasy i jedziemy z tym meczykiem
0
Ależ starcie się szykuje za dwa tygodnie w Manchesterze, pojedynek o to kto przegra i żadna ze stron nie będzie miała zamiaru odpuszczać. No no zacieram już powoli rączki.