Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ferranek to trzeba przydupić z pełnej epy, ale dobrze są sytuacje w końcu wpadnie
0
@karci0 Dobrze, że nie karłów
3
Minuta ciszy dla Camp Nou
1
@blakkudium Mój lokalny zespół grający w 3 lidze ma pojemność zbliżoną do Estadi Johan Cruyff xDDDD
22
Roony to jest twoja chwila, powodzenia chłopaku.
3
Benjamin „nam strzelać nie kazano” Sesko
2
Ale ta obrona United śmiga xDDDD
3
Po meczu potężny Haaland
4
Gigi już się spłaca
2
Ajajaja sorry chłopaki zeszła
0
Haaland niszczy United
0
@JohnKennedy Bo oni tam strasznie przepłacają xD
0
@mekston Obu nie lubię, ale z dwojga złego lepiej City.
4
@Ramon_Villaverde Dokładnie Ferguson też potrzebował 5 lat, żeby coś wygrać, ale dzisiaj to nie ma cierpliwości wszystko musi być na już.
2
@ViscaelBarca2007 Czerwone diabły, więc ich życie to piekło xD
0
@RafaPL U nas wcale nie lepiej xd
3
Doku jak w masełko, Foden piękna główka
5
I cały autobus Burnley psu w dupe xDDD
0
Ależ ta kolejka zaskakująca w la liga. Athletic przewalił u siebie z Alaves, Villareal przewalił z Atletico w kryzysie, teraz Levante ciśnie Betis, aż strach się bać z tą Valencią grać normalnie.
1
Tytuł zdecydowanie oddaje xD
1
Mam nadzieję, że te oszołomy zawrą w swoim materiale, ręki Czuczumeniego, Viniego, faule Vasqueza czy Rudigera. Takie coś powinno być w porozumieniu z resztą klubów bo sędziowie równo kręcą wały na wszystkich, a biali myślą, że są wyjątkowi.
1
@adamek20151 Za kraj można walczyć, lecz nie za polityków.
0
@AxelF Niekoniecznie może być remis xD
0
@SigmaBoyEssaYamal Nie pomogłeś, dalej jestem w szoku.
0
Jak to nie wpadło?????? XD
3
Nie no Sociedad z taką grą do Secunda xD
0
Nie ma się co cieszyć tak grający Sociedad to by musiał grać 11 na 7, żeby to ugrać
1
Ale piękna asysta do Mbappe xDDDD
1
@SwieteOfficjum Ja cały czas czekam na tą mityczną nagrodę xD
0
No jak Mbibi był na spalonym to chyba o sznurowadło xD