0

Ferranek to trzeba przydupić z pełnej epy, ale dobrze są sytuacje w końcu wpadnie

0

@karci0 Dobrze, że nie karłów

3

Minuta ciszy dla Camp Nou

1

@blakkudium Mój lokalny zespół grający w 3 lidze ma pojemność zbliżoną do Estadi Johan Cruyff xDDDD

22

Roony to jest twoja chwila, powodzenia chłopaku.

3

Benjamin „nam strzelać nie kazano” Sesko

2

Ale ta obrona United śmiga xDDDD

3

Po meczu potężny Haaland

4

Gigi już się spłaca

2

Ajajaja sorry chłopaki zeszła

0

Haaland niszczy United

0

@JohnKennedy Bo oni tam strasznie przepłacają xD

0

@mekston Obu nie lubię, ale z dwojga złego lepiej City.

4

@Ramon_Villaverde Dokładnie Ferguson też potrzebował 5 lat, żeby coś wygrać, ale dzisiaj to nie ma cierpliwości wszystko musi być na już.

2

@ViscaelBarca2007 Czerwone diabły, więc ich życie to piekło xD

0

@RafaPL U nas wcale nie lepiej xd

3

Doku jak w masełko, Foden piękna główka

5

I cały autobus Burnley psu w dupe xDDD

0

Ależ ta kolejka zaskakująca w la liga. Athletic przewalił u siebie z Alaves, Villareal przewalił z Atletico w kryzysie, teraz Levante ciśnie Betis, aż strach się bać z tą Valencią grać normalnie.

1

Tytuł zdecydowanie oddaje xD

1

Mam nadzieję, że te oszołomy zawrą w swoim materiale, ręki Czuczumeniego, Viniego, faule Vasqueza czy Rudigera. Takie coś powinno być w porozumieniu z resztą klubów bo sędziowie równo kręcą wały na wszystkich, a biali myślą, że są wyjątkowi.

1

@adamek20151 Za kraj można walczyć, lecz nie za polityków.

0

@AxelF Niekoniecznie może być remis xD

0

@SigmaBoyEssaYamal Nie pomogłeś, dalej jestem w szoku.

0

Jak to nie wpadło?????? XD

3

Nie no Sociedad z taką grą do Secunda xD

0

Nie ma się co cieszyć tak grający Sociedad to by musiał grać 11 na 7, żeby to ugrać

1

Ale piękna asysta do Mbappe xDDDD

1

@SwieteOfficjum Ja cały czas czekam na tą mityczną nagrodę xD

0

No jak Mbibi był na spalonym to chyba o sznurowadło xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?