Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jest Święcicki i od razu się morda cieszy
1
@Luciano99 grunt, żeby sędzia rzeźnikom czerwonej nie żałował
1
@FCB24 ten rok jest nasz!!!
1
Ten deszcz to jeden wielki spisek Bordalasa, sędzia nie będzie widział jak nas koszą rzeźnicy
1
Jak odwołają meczyk to weekend zepsuty
1
@Eklerek United u siebie to raczej łatwo dla nich xd
2
Martinelli z finezją i polotem cały plan Pepa poszedł w błoto xDDDDD
0
@Ku84fcb Chelsea - Tottenham 2:2 z spiną Tuchela z Conte na koniec
1
@Ku84fcb Liverpool - United 7:0
0
O’Reilly kara za popychanie Nico Gonzaleza
1
Fati złota piłka xd
3
City się schowało we własne pole karne niczym Atletico świętego Cholo
0
@Faro Spokojnie, super że strzelił, ale poczekajmy do końca sezonu. Flick nie jest w ciemie bity.
6
Fani Villareal: Atletico ze wszystkimi rozkłada nogi, tylko z nami mecz życia musieli zagrać xD
2
Maaaaajorka ekstasy and motion o o o
5
Janek Virgilli bawi się z obroną Atletico siata założona Molinie, przyjemnie się ogląda naszego wychowanka.
5
Janek Virgili z asystą brawo dzieciaku !!!!
1
Ale to Atletico jest piękne
- wydaj najwięcej hajsu na transfery w lidze
- uwal pierwsze trzy kolejki
- zdominuj świetny Villareal
- prawie remis na Anfield
- męcz się ze spadkowa Mallorcą
Simeone trzymaj się tam chłopie xd
0
Potężny Norweg rozpoczyna strzelanie 0:1 City
3
Czas na pojedynek potężnych skandynawskich dziewiątek
3
Gratulacje Igunia, wielką dramaturgia, wielki powrót, mamy to!!!!
3
No tak to brzmi bardzo wiarygodnie, tyle lat, a on nic nie wiedział xD Kaska jakaś wpływała, ale w sumie to były jakieś grosze. Stary działał przez moje konto, a jo nic nie wiedzioł … takie zeznania to sobie można wsadzić wiadomo gdzie, zwykły bełkot. A jeszcze Ojca wystawia, gdzie pewnie razem z nim działał czyli gość bez honoru w dodatku.
0
@Marcelinho132 ale United nie gra w przewadze xd
0
Brawo Chalobah jeszcze jest nadzieja w końcówce
1
@Ku84fcb pozostaje liczyć na hattrick Joao Pedro
4
I to zdziwienie Casemiro za długo w realu siedział xDDD
2
Dobra Casemiro czerwo, jest jeszcze nadzieja xD
2
@Konradowskyy dobrze, że nie kupiłem w tym roku xd
0
Takie rozczarowanie na wieczór ehhh
0
Grimsby Town > Chelsea