Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Rashy zachwyca dynamiką, mocą strzałów ale i wizją piękne podanie do Polaka.
1
Christensen klasa brawo
0
Miała potencjał tak akcja i strzał Rashforda
0
No to wracamy na wzgórze miłości
0
Rooney, Rashford i Dr. Dre, a więc idziemy po lidera
1
No z tym Pedrim to się rozpędził Inigo, może za jakieś 15 lat nie prędzej.
1
Powiem wam humorek gituweczka xD
0
Jak to było? Atletico ma po sezonie we wrześniu?
0
No to jak Atleti im wdupiło, to my mamy obowiązek to powtórzyć za miesiąc.
0
@kuz Ale on mu najpierw dał kartke, a potem Simeone zaczął krzyczeć na niego xd Z resztą słusznie
2
Za co kartka dla Giulano xDDDDDDD?
0
Julek to jest gość uwielbiam go
0
Pięknie Julek porobił PDFa
5
Kopanie po mordzie? Żółta. Duszenie? Żółta. Drapanie po nosie? Czerwo i dwa mecze zawieszenia. Liga Negreiry
2
Tylko żółta? xD
0
@Calcium Po sezonie we Wrześniu? xD
3
@CPuyol A to nie przypadkiem Izreal po 1 wojnie światowej wchrzanił się na te terytoria, twierdząc że historycznie im się to należy, co też jest nie do końca prawdą bo jak pierwsi żydzi przybyli na te tereny w czasach starożytnych to napotkali tam plemienia arabskie i siłą przejeli te ziemie. Moim zdaniem oni są prowokatorami i przez nich tam się toczy konflikt od dziesięcioleci bo sobie ubzdurali, że to ich święte ziemie i koniec. A teraz jeszcze mają krew niewinnych ludzi na rękach.
0
Brawo Sorloth wszytskim trzeba strzelać, a nie tylko nam
0
Lenglet to nie ręczna !!!!!!!!!!!!!!
2
Ajajaj Julek, jakby to siadło ...
0
Cholo wywiesza białą flage xD
0
Carvajal nie mógł się powstrzymać
1
klasyczne Atletico spompowali się i już po nich xD
0
@Barcaa12 cały rok zbierają mane na real
3
Rojiblancos mogli już spokojnie z 3:0 prowadzić i cisną dalej, dobrze dzisiaj wyszli na madryli
1
@Kessie a jak nie to la rambla się zrzuca na piwko
0
Hiszpański francuz rozpoczyna strzelanie brawo
1
Sortloth jaki placek xD
0
@Croocers ja tak miałem na aplikacji w TV i nie mogłem nic z tym zrobić przez kilka dni
0
jak myślicie w której minucie Lenglet stempluje żółwika?