Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kasy zdecydowanie
1
Chyba będzie manitka w Ajmatach
0
@Stinger_ Beka z ciebie typie nawet nie wiem kim jesteś, a już jakieś rozmowy przytaczasz xD Nie odpisuj to nie odpisze i o chuj ci chodzi xd
0
@Stinger_ Płaczesz bo nie masz racji i jakieś głupoty wymyślasz xD nawet mi cię nie żal
0
XDDDDD kto mieczem wojuje od miecza ginie
0
@Stinger_ Ta? Ale to ty dzwonisz xd
0
@Stinger_ Odsyłam cie do swoich madrycki szczurku, a co?
0
Ale mu miejsca zostawili to i pokarał ich żółwik
0
@Gibbon_FCB niestety tak
0
@Stinger_ Nie ma to jak powtarzać po kimś bo nie ma się argumentów xD idź sobie na notatnik tam znajdziesz podobnych spłakanców do siebie ;)
0
@Stinger_ Co nie wyszło xD? Każdy skumał tylko ty taki beton
1
Pedri to jest artysta, a liczbami nie da się opisać piękna sztuki. Liczby oczywiście istnieją w sztuce, natomiast prawdziwe piękno sztuki tkwi w emocjach jakie w nas wywołuje. I taki właśnie jest Pedri oglądanie go to czysta przyjemność i za to go kochamy. A ten jeden piękny gol czy asysta raz na jakiś czas są bezcenne, ze świadomością jaką robotę robi non stop w środku pola by inni mogli błyszczeć i zespół mógł wygrywać.
0
@lithotripter oj tam xd
0
@Stinger_ Dziwnego w tym nie ma nic. Dziwne jest natomiast, że wziąłeś ten wpis na poważnie.
3
Ucierpi na tym widowisko, mogliśmy ujrzeć niedoszły finał ligi mistrzów, a tak nie zobaczymy pełnego potencjału obu ekip.
3
@blakkudium Jego stary zrobił kluczową asystę dla naszego klubu xD
4
@spiderman1899 oby im tam dupy odmroziło na tej Syberii xD
20
Kto by się spodziewał, że przyjdzie ten dzień i człowiek będzie kibicował Kajratowi Ałmaty. Los bywa nieprzewidywalny.
1
@FcPortoFan1999 O nawet nie wiedziałem, że to dziś. Dziękówa i wzajemnie :D
0
Julian to marzenie, ale nie oszukujmy się swoją grą nam tylko utrudnia zadanie. W końcu zrobi się za duży na Atletico, przyjdzie jakiś duży gracz sypnie kasą i tyle z naszych marzeń. Będzie wart ponad 100 w przyszłe lato, a na taki wydatek może sobie pozwolić klub z premier League, szejki albo Real.
1
Mecz na st. James’s Park był z pewnością najbardziej wymagający i dlatego jest dla mnie najbardziej wartościowy. Udało się przetrzymać natarcie srok, odwrócić przebieg spotkania dzięki genialnemu Rashfordowi i utrzymać wynik.
3
Flick podejmie najlepszą decyzję, ani gazeta ani użytkownicy fcbarca.com nie zrobią tego lepiej. To jest gość, któremu ufam bezgranicznie i wierzę, że zrobi tak, żeby osiągnąć sukces.
0
Z całej sympatii do Xaviego nie róbcie mu tego, ten klub jest skończony i zmiana trenera tam nic nie da. Lepsi w tym rzemiośle od Denzela już próbowali. Każdy kto tam przychodzi to ma skazę w CV. Niech się turlają z tym Amorimem do Championship i tam szukają lepszego jutra.
0
Cieszy powrót na szczyt tabeli. Do klasyku powinniśmy to utrzymać, gdyż zostały mecze z Sevillą i Gironą. Oby teraz chłopaki szybko wracały bo jest o co grać.
0
Po 17 latach złoto wraca do Torunia!!! Duma
0
Jaja niesamowite co tu się dzieje
1
I to jest to Yamal wchodzi i jest zupelnie inna dynamika gry, dzieje się. Ten zespół tego potrzebuje.
1
104 gol pana Piłkarza Polaka Rodaka - Legenda
0
Yamal wejście smoka !!!
1
No Yamalek dawaj skok jakościowy na skrzydle teraz będzie kosmiczny