0

@Kasy zdecydowanie

1

Chyba będzie manitka w Ajmatach

0

@Stinger_ Beka z ciebie typie nawet nie wiem kim jesteś, a już jakieś rozmowy przytaczasz xD Nie odpisuj to nie odpisze i o chuj ci chodzi xd

0

@Stinger_ Płaczesz bo nie masz racji i jakieś głupoty wymyślasz xD nawet mi cię nie żal

0

XDDDDD kto mieczem wojuje od miecza ginie

0

@Stinger_ Ta? Ale to ty dzwonisz xd

0

@Stinger_ Odsyłam cie do swoich madrycki szczurku, a co?

0

Ale mu miejsca zostawili to i pokarał ich żółwik

0

@Gibbon_FCB niestety tak

0

@Stinger_ Nie ma to jak powtarzać po kimś bo nie ma się argumentów xD idź sobie na notatnik tam znajdziesz podobnych spłakanców do siebie ;)

0

@Stinger_ Co nie wyszło xD? Każdy skumał tylko ty taki beton

1

Pedri to jest artysta, a liczbami nie da się opisać piękna sztuki. Liczby oczywiście istnieją w sztuce, natomiast prawdziwe piękno sztuki tkwi w emocjach jakie w nas wywołuje. I taki właśnie jest Pedri oglądanie go to czysta przyjemność i za to go kochamy. A ten jeden piękny gol czy asysta raz na jakiś czas są bezcenne, ze świadomością jaką robotę robi non stop w środku pola by inni mogli błyszczeć i zespół mógł wygrywać.

0

@lithotripter oj tam xd

0

@Stinger_ Dziwnego w tym nie ma nic. Dziwne jest natomiast, że wziąłeś ten wpis na poważnie.

3

Ucierpi na tym widowisko, mogliśmy ujrzeć niedoszły finał ligi mistrzów, a tak nie zobaczymy pełnego potencjału obu ekip.

3

@blakkudium Jego stary zrobił kluczową asystę dla naszego klubu xD

4

@spiderman1899 oby im tam dupy odmroziło na tej Syberii xD

20

Kto by się spodziewał, że przyjdzie ten dzień i człowiek będzie kibicował Kajratowi Ałmaty. Los bywa nieprzewidywalny.

1

@FcPortoFan1999 O nawet nie wiedziałem, że to dziś. Dziękówa i wzajemnie :D

0

Julian to marzenie, ale nie oszukujmy się swoją grą nam tylko utrudnia zadanie. W końcu zrobi się za duży na Atletico, przyjdzie jakiś duży gracz sypnie kasą i tyle z naszych marzeń. Będzie wart ponad 100 w przyszłe lato, a na taki wydatek może sobie pozwolić klub z premier League, szejki albo Real.

1

Mecz na st. James’s Park był z pewnością najbardziej wymagający i dlatego jest dla mnie najbardziej wartościowy. Udało się przetrzymać natarcie srok, odwrócić przebieg spotkania dzięki genialnemu Rashfordowi i utrzymać wynik.

3

Flick podejmie najlepszą decyzję, ani gazeta ani użytkownicy fcbarca.com nie zrobią tego lepiej. To jest gość, któremu ufam bezgranicznie i wierzę, że zrobi tak, żeby osiągnąć sukces.

0

Z całej sympatii do Xaviego nie róbcie mu tego, ten klub jest skończony i zmiana trenera tam nic nie da. Lepsi w tym rzemiośle od Denzela już próbowali. Każdy kto tam przychodzi to ma skazę w CV. Niech się turlają z tym Amorimem do Championship i tam szukają lepszego jutra.

0

Cieszy powrót na szczyt tabeli. Do klasyku powinniśmy to utrzymać, gdyż zostały mecze z Sevillą i Gironą. Oby teraz chłopaki szybko wracały bo jest o co grać.

0

Po 17 latach złoto wraca do Torunia!!! Duma

0

Jaja niesamowite co tu się dzieje

1

I to jest to Yamal wchodzi i jest zupelnie inna dynamika gry, dzieje się. Ten zespół tego potrzebuje.

1

104 gol pana Piłkarza Polaka Rodaka - Legenda

0

Yamal wejście smoka !!!

1

No Yamalek dawaj skok jakościowy na skrzydle teraz będzie kosmiczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?