1

Gakpo z hattrickiem xd

0

United w końcu ma bramkarza?

3

No powiedziałbym, że jakby tam był Balde to i karny by był xd

1

Ale cisną tego Mccalistera od początku chłop nie wiadomo czy dotrwa do przerwy z tymi Van Dijkami i Casemirami

0

No nic trzeba odwołać całą akcję i podpisać umowę z Hallo Taxi bo inaczej wszyscy się spóźnią na odprawę i dostaniemy walkowera xD

6

Na ten moment ciężko znaleźć jakieś argumenty na Real. Jak będziemy grać wysoko obroną to nas rozjadą po kontrach jak się cofniemy i oddamy posiadanie to też nam wbiją bo taka gra z nimi nigdy nie wychodzi dobrze. Każdy ma zjazd formy i fizyczności w porównaniu do zeszłego sezonu. Zamiast zespołu staliśmy się zbieraniną pojedynczych przebłysków. Tu Pedri coś poczaruje, tu Rashford jakąś bombe zasadzi piękną dla oka, tu Wojtula wyciągnie setkę dla rywala, ale kontroli nad meczem to nie ma za grosz. Brakuje przede wszystkim jakiegoś minimum jakości w grze. Yamala to już chyba cała liga rozczytała jak naszą linie obrony bo cały czas klepie jedną akcję w kółko. No ciężko będzie ciężko, pozostaje wierzyć, że na klasyk wyjdą jak nie oni i ich nie poznamy z tego sezonu, ale ciężko w to wierzyć jak na razie.

1

@4Fabregas4 może jakiś tam ruch był faktycznie jednak nawet tutaj widać, że rywal ani tego nie odczuł i ta ręka Rashforda bardziej ląduje na jego barku.

2

@4Fabregas4 Na powtórce widziałem tylko uderzenie dłonią w twarz Marcusa, o jakim uderzeniu mówisz?

2

No tak walenie Rashforda po twarzy to nic w porównaniu z gestami dezaprobaty, typowe, dobrze że się jeszcze po nosie nie podrapał, albo nie machnął rączką.

2

@FcPortoFan1999 Czekamy na gol Kiwiorka

0

@Rupert_Haubica nie no chcieli, ale zabrakło podpisów przecież xd Grubas ma wolną rękę xD

0

@Rupert_Haubica szwagry dźwignie pierdolną i po problemie xd

0

@Kasy dokładnie

0

Plan jest prosty, za rok bierzemy Kane'a, a za trzy lata Kompany'ego. Co może się nie udać?

1

Dobrze, że graliśmy z Bayernem w październiku zeszłego roku, a nie w tym xd

1

@Gacek5 jak nie deportacja do Niemiec

2

Ale ten gol wisiał w powietrzu, Kane aktualnie to potwór

4

Kane człowiek orkiestra, strzela gole, odbiera piłki w obronie i posyła lagi, czekam aż zrobi powrót na role bramkarza.

1

Podejrzewam, że Hansi za geścik od cudownej la ligi to tak z miesiąc przerwy dostanie.

2

HAHAHAHAH Hansi im pokazał pięknie xD

1

Araujooooooooooooooo dziękujemy

5

Araujo na skrzydle to coś co nawet fizjologom się nie śniło xD

5

Gerard Martin ma spojrzenie jakby miał nam ten mecz wygrać w pojedynkę chłop jest na misji xd

0

Ja nawet w szoku nie jestem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Może teraz Rashiemu siądzie z wolnego

3

Fermin jaka energia brawo szkoda, że nie siadło

0

Ferminator na ratunek

4

Nie no ten klasyk to trzeba odwołać xD

0

Oni we czterech powinno stać cały czas pod własnym polem karnym wiecznie nie będziemy mieć farta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?