Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hujson dostał kartkę z jakimś 20 minutowym opóźnieniem xDDDD
1
Dawajta strzelcie coś dla Wojtusia kurna mać
0
Wojtas Goat !!!!
1
Największy absurd tego meczu to, że Real prowadzi tylko dlatego, że się sędzia jebnął xD Powinno być z 5:1, a my jeszcze w grze jesteśmy fantastyczny mecz.
1
Przynajmniej gola mamy na tak gównianą grę to i tak sukces xd
0
Rooney i Araujo wchodzą na drugą koniecznie
1
Łokieć był na Cubarsim
0
Bellingham jak zwykle znajdzie się tam gdzie trzeba
1
Feeeeeeeeerminator wracamy !!!!!
0
Eryczek świetna interwencja brawo
0
Tak to jest jak się nie ma obrony, wystarczy wybiec w tempo no nic gramy dalej, walczymy trzeba coś strzelić
0
Ale fart, że spalony xD
0
No ładnie załadował żółwik, a jeszcze lepsza asysta Fermina ajajaj niedobrze
2
To nie jest karny !!!!!
1
@KamQiX Taki scenariusz też biorę w ciemno
0
Trzeba dobrze wejść w mecz i potem dobrze grać przez 90 minut ot cała filozofia chłopaki to nie może być trudne
4
Dobra Pizza przyjechała, dawać tych Madryli, Fermin ładuj ich na dziurę.
3
@Eklerek Każdy tutaj o klasyku a prawdziwa bitwa rozgrywa się na Mollineux xD
0
@tomek8756 Eleven, la liga na canal + to nieporozumienie
4
Eze wleciał z karata jak Bruce Lee normalnie
1
I cyk wisienki wskakują na drugie miejsce, podium obecnie prezentuje się zacnie
7
Mateusz Gotówka goooool
9
Linia obrony musi dzisiaj zagrać bezbłędnie jeśli mamy mieć jakieś szanse. Wiara jest dajcie z siebie maksa chłopaki!!!
0
Eryczek z główki po różnym klasyczek, Balde po kontrze i Kounde bomba z 20 metrów gładkie 3:0 Yamal nawet nie musi nic robić.
0
No to jeszcze multiliga przed klasyczkiem
2
Od ostatniej porażki z rządowymi minęło 553 dni, warto by było tę passe utrzymać.
7
Człowiek rano wstaje i nie tyle, że czas zmieniony to jeszcze United w tabeli przed Liverpoolem.
9
Yamal jak się już tak nagadał to teraz wypada hattrick załadować rządowym no nie ma wyjścia chłopak.
2
United jeszcze może tego nie dowieźć xd
1
Ależ się zanosi walka o tytuł Arsenal, United i Sunderland zacieram rączki normalnie