Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko wina Nikoli xd
3
Łunin to się tam poczuł jakby pierwsze skrzypce odgrywał w tym widowisku xD
1
Jest Gerrard Martin wszystkie działa zostały wystawione
12
Ale luzik mają chłopaki w robieniu akcji jakby tak conajmniej 3:0 prowadzili xD
1
No Araujo daje radę dzisiaj
0
Kurwa, Ale ten Vini mi mecz zrobił xd
0
Yamalek nie po oknach proszę cię xd
0
Hujson dostał kartkę z jakimś 20 minutowym opóźnieniem xDDDD
1
Dawajta strzelcie coś dla Wojtusia kurna mać
0
Wojtas Goat !!!!
1
Największy absurd tego meczu to, że Real prowadzi tylko dlatego, że się sędzia jebnął xD Powinno być z 5:1, a my jeszcze w grze jesteśmy fantastyczny mecz.
1
Przynajmniej gola mamy na tak gównianą grę to i tak sukces xd
0
Rooney i Araujo wchodzą na drugą koniecznie
1
Łokieć był na Cubarsim
0
Bellingham jak zwykle znajdzie się tam gdzie trzeba
1
Feeeeeeeeerminator wracamy !!!!!
0
Eryczek świetna interwencja brawo
0
Tak to jest jak się nie ma obrony, wystarczy wybiec w tempo no nic gramy dalej, walczymy trzeba coś strzelić
0
Ale fart, że spalony xD
0
No ładnie załadował żółwik, a jeszcze lepsza asysta Fermina ajajaj niedobrze
2
To nie jest karny !!!!!
1
@KamQiX Taki scenariusz też biorę w ciemno
0
Trzeba dobrze wejść w mecz i potem dobrze grać przez 90 minut ot cała filozofia chłopaki to nie może być trudne
4
Dobra Pizza przyjechała, dawać tych Madryli, Fermin ładuj ich na dziurę.
3
@Eklerek Każdy tutaj o klasyku a prawdziwa bitwa rozgrywa się na Mollineux xD
0
@tomek8756 Eleven, la liga na canal + to nieporozumienie
4
Eze wleciał z karata jak Bruce Lee normalnie
1
I cyk wisienki wskakują na drugie miejsce, podium obecnie prezentuje się zacnie
7
Mateusz Gotówka goooool
9
Linia obrony musi dzisiaj zagrać bezbłędnie jeśli mamy mieć jakieś szanse. Wiara jest dajcie z siebie maksa chłopaki!!!