1

Nasi kibice na trybunach na la bambie siedzą jak nic xd

2

Co oni tam się ścigają o najgorszą ocenę meczową czy o co chodzi? XD

2

Jak uwielbiam i szanuję Robercika tak te jego podchody przy karnym mi go obrzydzają, nawet jeżeli masę karnych strzelił to karny musi być zajebany z rozbiegu z całej siły, a nie potem takie lekkie strzały niczym Dovbyk

0

To się nie dzieje xd

2

Rooney Bacardi za bezjajecznego rekina i prawidłowo

1

Flick ich teraz nakręci to ugrają w drugiej, grunt, że kontaktowy mamy, chociaż mogliśmy mieć nawet i remis, ale co Sevilla wybiegała to będzie widać różnicę w drugiej.

0

@adamek20151 no way sherlock

1

Pedri jak zwykle piękne podanie

0

Marcus Rashford brawo mecz się dopiero teraz zaczyna!!!

2

Klasyk tez o 16 xD pięknie

0

Ciężary oj ciężary, ale 2:0 niebezpieczny wynik xD

4

Szczęsnego robota teraz jest nieoceniona, Sevilla ląduje teraz maxa, żeby zrobić wyższy wynik, jak nie strzela więcej to się w drugiej spompują i będzie można ich dojechać

0

Szczęsny brawo jeszcze żyjemy

0

Ja tak myślę, że jeszcze z jednego nam powinni strzelić, to może się chłopaki obudzą i poremontują bo na razie chęci do gry nie widać

0

Wojtula wierzę w ciebie

18

Ale by człowiek już zobaczył Balde w wyjściowym i Fermina. No nic trzeba dziś wygrać i wrócić na tron

0

@krajana PS5 jeszcze pewnie będzie najnowsza przez 1-2 lata, a potem jak wejdzie ps6 to jeszcze kolejne 1-2 będą wychodzić gry na obie konsole, także spokojnie można kupować. Tak naprawdę nie jest znana data wyjścia ps6 no ale obstawiam, że 2027 może być tym rokiem.

0

@marcin62 Ja bym jedynie z fify wywalił xd

1

No przynajmniej wynik mi siadł tyle z tego dobrego

2

No ładnie huknął Gruzin

0

Zaraz im się to zemści, tak nie można z realem

2

Esztevą wygrywa mecz

0

Bomba Mojżesza i 1:0 the blues

0

@Bernard777 Chelsea to nawet z United nie dało rady to będzie ciężko

0

@Encore powrót splash brothers? XD

0

Nie gra ten Sunderland absolutnie nic, ale za grę aktorską 10/10 xD

2

@ViscaelBarca2007 wiara w Sunderland dzisiaj jest potężna xd

3

Pedri nie boli cię coś w krzyżu przypadkiem? L4 rozdają xD

1

Łysy doprowadził do tego, że się ludzie cieszą z kontuzji xD Oby Laminek świeżo po przerwie na Girone śmigał jak gazela.

2

@Lionel_Messi10 Dla de la fuente to idealna sytuacja by grał 90 minut.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?