Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nasi kibice na trybunach na la bambie siedzą jak nic xd
2
Co oni tam się ścigają o najgorszą ocenę meczową czy o co chodzi? XD
2
Jak uwielbiam i szanuję Robercika tak te jego podchody przy karnym mi go obrzydzają, nawet jeżeli masę karnych strzelił to karny musi być zajebany z rozbiegu z całej siły, a nie potem takie lekkie strzały niczym Dovbyk
0
To się nie dzieje xd
2
Rooney Bacardi za bezjajecznego rekina i prawidłowo
1
Flick ich teraz nakręci to ugrają w drugiej, grunt, że kontaktowy mamy, chociaż mogliśmy mieć nawet i remis, ale co Sevilla wybiegała to będzie widać różnicę w drugiej.
0
@adamek20151 no way sherlock
1
Pedri jak zwykle piękne podanie
0
Marcus Rashford brawo mecz się dopiero teraz zaczyna!!!
2
Klasyk tez o 16 xD pięknie
0
Ciężary oj ciężary, ale 2:0 niebezpieczny wynik xD
4
Szczęsnego robota teraz jest nieoceniona, Sevilla ląduje teraz maxa, żeby zrobić wyższy wynik, jak nie strzela więcej to się w drugiej spompują i będzie można ich dojechać
0
Szczęsny brawo jeszcze żyjemy
0
Ja tak myślę, że jeszcze z jednego nam powinni strzelić, to może się chłopaki obudzą i poremontują bo na razie chęci do gry nie widać
0
Wojtula wierzę w ciebie
18
Ale by człowiek już zobaczył Balde w wyjściowym i Fermina. No nic trzeba dziś wygrać i wrócić na tron
0
@krajana PS5 jeszcze pewnie będzie najnowsza przez 1-2 lata, a potem jak wejdzie ps6 to jeszcze kolejne 1-2 będą wychodzić gry na obie konsole, także spokojnie można kupować. Tak naprawdę nie jest znana data wyjścia ps6 no ale obstawiam, że 2027 może być tym rokiem.
0
@marcin62 Ja bym jedynie z fify wywalił xd
1
No przynajmniej wynik mi siadł tyle z tego dobrego
2
No ładnie huknął Gruzin
0
Zaraz im się to zemści, tak nie można z realem
2
Esztevą wygrywa mecz
0
Bomba Mojżesza i 1:0 the blues
0
@Bernard777 Chelsea to nawet z United nie dało rady to będzie ciężko
0
@Encore powrót splash brothers? XD
0
Nie gra ten Sunderland absolutnie nic, ale za grę aktorską 10/10 xD
2
@ViscaelBarca2007 wiara w Sunderland dzisiaj jest potężna xd
3
Pedri nie boli cię coś w krzyżu przypadkiem? L4 rozdają xD
1
Łysy doprowadził do tego, że się ludzie cieszą z kontuzji xD Oby Laminek świeżo po przerwie na Girone śmigał jak gazela.
2
@Lionel_Messi10 Dla de la fuente to idealna sytuacja by grał 90 minut.