Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ehhh cholerny Bruno, cholerne United szkoda
0
Ajajaj Sanchez czerwo szanse United rosną xD
0
Całym serduszkiem za Chelsea
0
@FcPortoFan1999 no niestety prawda, ale co nam kibicom pozostaje niż wiara, że będzie dobrze?
0
@Aragorn33 kibicowi realu by takie coś przez gardło nie przeszło, to już jest fanatyzm.
0
Dobra czas na prawdziwy futbol w premier League a nie ten żałosny pokaz papużek z madrylami
1
@SinMistico Wyczuwam dziś i jutro sporo takich fotek na korzyść obu stron.
0
@Trojanek23 średnio wiem o co chodzi, ale życzę Ci sukcesu i mnóstwa siana z tego.
0
@Trojanek23 Jak się nie znasz na programowaniu i zrobiłeś aplikację to ja też się nie znam i mogę pomóc xDDDD
2
@Pomimo27 Czy żródło przecieku to realmadytTV?
5
@Kengo a z nami to mecz życia będzie
2
@Kessie cwaniaczki z EA sprzedają patcha za 450 złociszy
1
@gumaz Jestem w trakcie
0
Proces myślowy Dmitrovicia: A trzeba się rzucić, to tylko pół metra luźno to biorę… a nie czekaj postawiłem na Real, to chuj udam, że myślałem, że piłka obok bramki przeleci nikt się nie kapnie
5
Espanyol: Halo? Joan Garcia? Słuchaj sprawa jest, bramkarza nie mamy.
2
XDDDDD co ten bramkarz parodysta????
4
@LukaszFan a co z karnego to nie gol? Gość wykonuje swoją robotę. A niektórzy to nawet z tego karnego nie umieją strzelić.
1
@Eklerek spokojnie, jeszcze się zatnie
0
Ale akcja Męczennika i żółwika ajajaj no nie siadło szkoda xd
0
@Encore Amorim: Potrzymaj mi piwo
0
@ArcziArtt A jakiego masz? Mi na 12 mocno zlagowało, ale podobno na nowszych lepiej
1
@Eto'o9 R10 Nie, my poprostu lubimy ich oglądać xD
2
@Gibbon_FCB Dobrze, że mu złotej piłki nie dali xD
0
Militą mecz życia nie dość, że brama z kosmosu to jeszcze ratuje dupę Kuruła
1
@Kessie a myślałem, że Barcelona - Getafe na orliku xD
0
@masik86 Ale Dembele to Francuz, więc bardziej w stronę Raphinhi ten spojler
4
Aż żal przyznać, ale ładnie zajebał
1
@Gibbon_FCB Ja liczę na taktyczny remis
0
@partymaker Oni są za nami w tabeli także może jakaś niespodzianka dzisiaj xd
2
@Kwiatek1899 Laboga to ma na stałe etat na mecze rządowych