0

Ehhh cholerny Bruno, cholerne United szkoda

0

Ajajaj Sanchez czerwo szanse United rosną xD

0

Całym serduszkiem za Chelsea

0

@FcPortoFan1999 no niestety prawda, ale co nam kibicom pozostaje niż wiara, że będzie dobrze?

0

@Aragorn33 kibicowi realu by takie coś przez gardło nie przeszło, to już jest fanatyzm.

0

Dobra czas na prawdziwy futbol w premier League a nie ten żałosny pokaz papużek z madrylami

1

@SinMistico Wyczuwam dziś i jutro sporo takich fotek na korzyść obu stron.

0

@Trojanek23 średnio wiem o co chodzi, ale życzę Ci sukcesu i mnóstwa siana z tego.

0

@Trojanek23 Jak się nie znasz na programowaniu i zrobiłeś aplikację to ja też się nie znam i mogę pomóc xDDDD

2

@Pomimo27 Czy żródło przecieku to realmadytTV?

5

@Kengo a z nami to mecz życia będzie

2

@Kessie cwaniaczki z EA sprzedają patcha za 450 złociszy

1

@gumaz Jestem w trakcie

0

Proces myślowy Dmitrovicia: A trzeba się rzucić, to tylko pół metra luźno to biorę… a nie czekaj postawiłem na Real, to chuj udam, że myślałem, że piłka obok bramki przeleci nikt się nie kapnie

5

Espanyol: Halo? Joan Garcia? Słuchaj sprawa jest, bramkarza nie mamy.

2

XDDDDD co ten bramkarz parodysta????

4

@LukaszFan a co z karnego to nie gol? Gość wykonuje swoją robotę. A niektórzy to nawet z tego karnego nie umieją strzelić.

1

@Eklerek spokojnie, jeszcze się zatnie

0

Ale akcja Męczennika i żółwika ajajaj no nie siadło szkoda xd

0

@Encore Amorim: Potrzymaj mi piwo

0

@ArcziArtt A jakiego masz? Mi na 12 mocno zlagowało, ale podobno na nowszych lepiej

1

@Eto'o9 R10 Nie, my poprostu lubimy ich oglądać xD

2

@Gibbon_FCB Dobrze, że mu złotej piłki nie dali xD

0

Militą mecz życia nie dość, że brama z kosmosu to jeszcze ratuje dupę Kuruła

1

@Kessie a myślałem, że Barcelona - Getafe na orliku xD

0

@masik86 Ale Dembele to Francuz, więc bardziej w stronę Raphinhi ten spojler

4

Aż żal przyznać, ale ładnie zajebał

1

@Gibbon_FCB Ja liczę na taktyczny remis

0

@partymaker Oni są za nami w tabeli także może jakaś niespodzianka dzisiaj xd

2

@Kwiatek1899 Laboga to ma na stałe etat na mecze rządowych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?