0

@SigmaBoyEssaYamal Nie pomogłeś, dalej jestem w szoku.

0

Jak to nie wpadło?????? XD

3

Nie no Sociedad z taką grą do Secunda xD

0

Nie ma się co cieszyć tak grający Sociedad to by musiał grać 11 na 7, żeby to ugrać

1

Ale piękna asysta do Mbappe xDDDD

1

@SwieteOfficjum Ja cały czas czekam na tą mityczną nagrodę xD

0

No jak Mbibi był na spalonym to chyba o sznurowadło xD

4

Zubi dublecik, ale się dzisiaj spisał Hiszpan

3

@blakkudium Joao z pewnością serce by oddał za nasz herb.

2

Święta trójca normalnie od siedmiu boleści: Bartomeu, Tebas, De la Fuente (hatfu)

0

@Czyhrynski z Męczennikiem w roli głównej xD

0

@Kgorecki2500 To na piwko styknie xD

0

Ale obrzydliwa ta nowa reklama Bossa xD

0

https://businessinsider.com.pl/technologie/wielka-awaria-terminali-platniczych-problemy-z-platnosciami-w-calej-polsce/ew6cs5x

Podobno jakaś grubsza awaria w całej Polsce. Wszyscy zaopatrzeni w gotówkę? ;)

7

Ulalala Zubi jaka bomba

27

Przy takich sytuacjach powinna być możliwość by klub pozwał trenera reprezentacji, to nie jest już zwykłe trzymanie na boisku tylko realne działanie na szkodę zdrowia zawodnika i klubu, który płaci temu zawodnikowi nie małe siano. Ale Łysy ma w dupie bo nic mu nie grozi.

0

Fajna ta linia obrony Arsenalu, mimo braku Saliby nadal wygląda solidnie

0

Info, że Yamala nie będzie jutro na meczu nie robi na mnie wrażenia, po ogłoszeniu, że gramy na Estadi Johan Cruyff czuje się niezniszczalny mentalnie xD

1

Carletto: Ja to jednak mam łeb do interesów xD
Łysy oczywiście musiał się popisać, najpierw Gaviego wykończył, a teraz bierze się za kolejnego naszego.

0

Warto poczekać na oficjalke zamiast na ściek od Romero, ale nawet jak nie zagra z nietoperkami to się wielka tragedia nie stanie myślę.

1

Karma panie Antonio… Karma

0

Piękny strzał Isaca Romero 1:0 Sevilla

0

No piękna interwencja stadiony świata xd

4

W końcu jakieś porządne granie, a nie jakieś tam reprezentacje

1

@LinekMichal Tu się zgodzę, ostatnie lata pokazały, że niekoniecznie wybierany jest najlepszy piłkarz, dlatego jakby wygrał Raphinha odbiłoby się to pozytywnie dla tego plebiscytu.

1

@LinekMichal Ja wiem, że statystyki nie są głównym wyznacznikiem, ale napisałeś że Dembele miał lepsze xD Już nie mówiąc, że to właśnie w lidze mistrzów Raphinha był pod tym względem najlepszy. Na mnie o wiele lepsze wrażenie zrobił Raphinha i trzymam kciuki właśnie za niego.

2

@LinekMichal Raphinha 34 gole i 25 asyst, Dembele 35 goli i 16 asyst. Także tylko LM jest argumentem Francuza, aczkolwiek uważam, że gdyby nie geniusz Lucho, Vitinhii, Doue, Kvary czy Hakimiego to by sam Dembele wiele nie zdziałał. Raphinhe od finału dzieliły dwie minuty. Ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Raphinha był lepszym piłkarzem w zeszłym sezonie, a czy to docenią żabojady to już inna kwestia.

0

A tam 74 zarzuty, co to jest? City ze 115 sobie nadal żyje i wszystko tam gra i buczy.

9

Zarówno wygrana Dembele jak i Yamala będzie pozostawiać jakieś takie dziwne uczucie. Yamal był wielki w zeszłym sezonie, ale również miał sporo słabszych momentów Noi do tego ten młody wiek. Dembele ze złotą piłką z kolei samo w sobie brzmi komicznie. Najbardziej bym mimo wszystko był za tym by przyznać nagrodę Raphinhi on miał i statystyki i wielkie momenty.

0

W pierwszej sytuacji nie ma wątpliwości, powinien sędzia przerwać grę, nawet jeżeli stwarza to pole do symulek to zdrowiem nigdy nie można ryzykować. W drugiej sytuacji trochę wylewa się niekompetencja tej babki i powierzchowność przy analizie bo pomijany jest zupełnie fakt, że Balde w momencie strzału odwraca się by schować rękę, więc nawet jeżeli jest to ręka to nie jest to tak jednoznaczne jak szanowna pani raczyła podkreślić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?