Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@konrad1661 A gdzie tam, w niedzielę przed 8 to się nie ruszam xD
1
@konrad1661 Nieprawda, ja właśnie spożywam, a jestem lekko przed trzydziestką. Także teoria obalona xD
1
Słusznie nakreślony problem słabego dziennikarstwa, który jest widoczny wszędzie. Czy to śmieciowe informacje z każdej strony czy to beznadziejne pytania na konferencjach. Zawsze doceniam jak osoba do której pytania konfrontuje się z nimi bezpośrednio i wytyka im ich błędy zamiast grać w ich gierki. Brawo panie Bielsa!!!
0
Karierowicz co wyjął cholibka szkoda ale ładnie trzeba przyznać
0
@Traba727 A tam był spalony to był na cholerę drążyć
0
@Traba727 napewno całym ciałem był przed obrońcą i powiedział to na stop klatce gdzie to było idealnie widać xd
7
Mbappe na pół metrowym spalonym, Kredzidlo: nie no nie ma mowy o spalonym xDDDD
0
@CurryTheGoat30 teoretycznie szanse Mallorci na porażkę zmalały z 90% na 88%, więc jest się z czego cieszyć. Może nie wiele, ale miej a nie miej panie.
2
Pablo Torre asysta pięknie jazda z madrylami!!!!!
0
@Katalończyk 99 Spoko nie wyszedłem xd
0
Noi można się rozejść xD
0
@graco14 Za cholerę tego nie pamiętam, ale skoro tak to spoko.
0
Piękne jest to Burnley wierzę w nich w końcówce
1
Brawo Burnley!!!! Jeszcze jeden
2
Amad xDDDDD piona z Bruno musi być
1
@Pablo2000 Jak nikt nie wie łącznie ze szwagrami co będzie za dwa tygodnie z Valencia, a Ty chcesz, żeby na listopad przewidzieć xD
1
Burnley się musi ogarnąć bo w tym momencie nie mają poziomu nawet na czwartą ligę xd
3
Burnley musisz!!!
2
Co tam się odwaliło, chłop nie wie co zrobić na tym Varze xD
2
Joao Pedro ucisza la bambe xDDDDD
1
@Eklerek Widoczny brak Colda Palmera
0
Fulham zaczyna strzelanie na stamford Bridge, piękna kontra, minięcie obrońcy i wykończenie.
Edit jednak stempel xD
10
@tomek8756 Łatwiej wygrać w totka niż odpowiedzieć na to pytanie.
0
@Herbert Aha xD
3
A wiadomo coś na jakim stadionie gramy u siebie? Niby mieli czas do 28 sierpnia, a jakoś cisza i nie widziałem żadnego artykułu xD
0
A czemu w czwartek??? A co my liga Europy czy innej konfitury?
0
Sędzia drukuje przeciwko Elche niesamowite
0
@Fantastyczny Chłopiec Ja tam nawet na 0.1.0 nie mogłem grać xD Dopiero następnego dnia rano.
0
@Fantastyczny Chłopiec Podejrzewam, że o 22 to sobie nikt nie pogra xD
2
Kolejna część gry ze zmienionym numerkiem i tą samą zawartością za 350 PLN i mikropłatnościami, chociaż co ja mówię tutaj to już raczej makropłatności.