0

@konrad1661 A gdzie tam, w niedzielę przed 8 to się nie ruszam xD

1

@konrad1661 Nieprawda, ja właśnie spożywam, a jestem lekko przed trzydziestką. Także teoria obalona xD

1

Słusznie nakreślony problem słabego dziennikarstwa, który jest widoczny wszędzie. Czy to śmieciowe informacje z każdej strony czy to beznadziejne pytania na konferencjach. Zawsze doceniam jak osoba do której pytania konfrontuje się z nimi bezpośrednio i wytyka im ich błędy zamiast grać w ich gierki. Brawo panie Bielsa!!!

0

Karierowicz co wyjął cholibka szkoda ale ładnie trzeba przyznać

0

@Traba727 A tam był spalony to był na cholerę drążyć

0

@Traba727 napewno całym ciałem był przed obrońcą i powiedział to na stop klatce gdzie to było idealnie widać xd

7

Mbappe na pół metrowym spalonym, Kredzidlo: nie no nie ma mowy o spalonym xDDDD

0

@CurryTheGoat30 teoretycznie szanse Mallorci na porażkę zmalały z 90% na 88%, więc jest się z czego cieszyć. Może nie wiele, ale miej a nie miej panie.

2

Pablo Torre asysta pięknie jazda z madrylami!!!!!

0

@Katalończyk 99 Spoko nie wyszedłem xd

0

Noi można się rozejść xD

0

@graco14 Za cholerę tego nie pamiętam, ale skoro tak to spoko.

0

Piękne jest to Burnley wierzę w nich w końcówce

1

Brawo Burnley!!!! Jeszcze jeden

2

Amad xDDDDD piona z Bruno musi być

1

@Pablo2000 Jak nikt nie wie łącznie ze szwagrami co będzie za dwa tygodnie z Valencia, a Ty chcesz, żeby na listopad przewidzieć xD

1

Burnley się musi ogarnąć bo w tym momencie nie mają poziomu nawet na czwartą ligę xd

3

Burnley musisz!!!

2

Co tam się odwaliło, chłop nie wie co zrobić na tym Varze xD

2

Joao Pedro ucisza la bambe xDDDDD

1

@Eklerek Widoczny brak Colda Palmera

0

Fulham zaczyna strzelanie na stamford Bridge, piękna kontra, minięcie obrońcy i wykończenie.
Edit jednak stempel xD

10

@tomek8756 Łatwiej wygrać w totka niż odpowiedzieć na to pytanie.

0

@Herbert Aha xD

3

A wiadomo coś na jakim stadionie gramy u siebie? Niby mieli czas do 28 sierpnia, a jakoś cisza i nie widziałem żadnego artykułu xD

0

A czemu w czwartek??? A co my liga Europy czy innej konfitury?

0

Sędzia drukuje przeciwko Elche niesamowite

0

@Fantastyczny Chłopiec Ja tam nawet na 0.1.0 nie mogłem grać xD Dopiero następnego dnia rano.

0

@Fantastyczny Chłopiec Podejrzewam, że o 22 to sobie nikt nie pogra xD

2

Kolejna część gry ze zmienionym numerkiem i tą samą zawartością za 350 PLN i mikropłatnościami, chociaż co ja mówię tutaj to już raczej makropłatności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?