Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mason Mount w wyjściowym xd
0
@Eklerek No wiem, wiem xd
0
@Eklerek Akurat ten Santos już z 2 lata tam siedzi xD
2
Założę, się że tego przepisu z zawodnikiem za blisko muru 98% ludzi nie zna xD
2
Nie no co to ma być xD taki piękny gol anulować
0
Eze petarda z wolnego, Sanchez bez szans
17
Bardzo dobra informacja, im pełniejsza kadra tym lepiej. Oby tylko na spokojnie go wprowadzali.
4
Najbardziej niepokojące u Marcusa jest jego wyraz twarzy. Bije od niego mocna niepewność i jakby był zamknięty w sobie. Niestety widać to na boisku, jakby miał jakąś blokadę w głowie. Nie wiem czy to efekt tylu lat w united, ale Hansi powinien zaangażować jakiegoś psychologa w klubie i z nim popracować mentalnie bo chętnie bym zobaczył tego Rashforda z początku roku 2023 gdzie był top zawodnikiem w całej europie, niestety potem zgasł i od tamtej pory nie może się odnaleźć.
0
W sumie nie mam żadnego moralnego problemu z golem Ferrana, już mówię dlaczego. Nawet odejmijmy ten jego gol i nawet dajmy czerwo dla Raphy. Nie czułem, ani przez chwilę zagrożenia ze strony Mallorci, nie otarli się nawet o gola. Więc nie wypacza to wyniku meczu. Dwa czerwa dla nich prawidłowe i dwa gole dla nas prawidłowe. Sędzia dał dupy i tyle, druga połowa słaba w naszym wykonaniu, ale wygrał zespół lepszy i trzeba iść do przodu.
1
No warto było czekać tą całą tragiczną drugą połowe, golazo Yamala
3
Dajcie mu czas, Żółw też na początku sezonu był tragiczny.
3
Pedrito co huknął, top akcja drugiej połowy
4
Dani Almost ajajaj
0
@Goralkov Trudno, taka to jest liga, za miesiąc nie będziesz pamiętał, liczą się 3 punkty i tyle.
0
Jedyny argument łagodzący dla Raphinhi to, że nie było to celowe tylko czysta głupota, brazylijski móżdżek mu się odpalił, jakby dostał czerwo bym nie protestował.
5
Flick ich musi ogarnąć w szatni bo 11 na 9 gramy gorzej niż jak 11 na 11
5
Ten dzieciaczek zapłakany symbolizuje madryli przez najbliższe kilka dni
0
@ChampionLW i jeszcze z 3 dni po meczu
1
Do UFC niech sobie idzie bo to nie miejsce dla niego, brawo sędzia
1
Bandyta Muriqi czerwo kolejne się należy
35
Wyczuwam incydent kałowy na pewnej stronie xDDDDDD
1
I cyk artykuł o Negreirze za 3...2...1
17
Ale taktyka, Yamalek nokautuje typa, a Rekin bomba w zamieszaniu xDDDD
0
Zaczeli strzelanie, piękne podanie Laminka, Raphinha zaczyna rajd po pichichi Vamos
2
Laminek bestia na skrzydle
4
@Borry Bo nowych nie udało się zarejestrować
1
@PatrychoO No w końcu sobie pogra xd
1
@PatrychoO Estadii Johan Cruijff nie spełnia wymogów la ligi, więc tam napewno nie ;)
0
Garcia z urazem palca > Pena
1
Wyszedłem na 5 minut i tu już City odpaliło no no ładnie.