1

Mason Mount w wyjściowym xd

0

@Eklerek No wiem, wiem xd

0

@Eklerek Akurat ten Santos już z 2 lata tam siedzi xD

2

Założę, się że tego przepisu z zawodnikiem za blisko muru 98% ludzi nie zna xD

2

Nie no co to ma być xD taki piękny gol anulować

0

Eze petarda z wolnego, Sanchez bez szans

17

Bardzo dobra informacja, im pełniejsza kadra tym lepiej. Oby tylko na spokojnie go wprowadzali.

4

Najbardziej niepokojące u Marcusa jest jego wyraz twarzy. Bije od niego mocna niepewność i jakby był zamknięty w sobie. Niestety widać to na boisku, jakby miał jakąś blokadę w głowie. Nie wiem czy to efekt tylu lat w united, ale Hansi powinien zaangażować jakiegoś psychologa w klubie i z nim popracować mentalnie bo chętnie bym zobaczył tego Rashforda z początku roku 2023 gdzie był top zawodnikiem w całej europie, niestety potem zgasł i od tamtej pory nie może się odnaleźć.

0

W sumie nie mam żadnego moralnego problemu z golem Ferrana, już mówię dlaczego. Nawet odejmijmy ten jego gol i nawet dajmy czerwo dla Raphy. Nie czułem, ani przez chwilę zagrożenia ze strony Mallorci, nie otarli się nawet o gola. Więc nie wypacza to wyniku meczu. Dwa czerwa dla nich prawidłowe i dwa gole dla nas prawidłowe. Sędzia dał dupy i tyle, druga połowa słaba w naszym wykonaniu, ale wygrał zespół lepszy i trzeba iść do przodu.

1

No warto było czekać tą całą tragiczną drugą połowe, golazo Yamala

3

Dajcie mu czas, Żółw też na początku sezonu był tragiczny.

3

Pedrito co huknął, top akcja drugiej połowy

4

Dani Almost ajajaj

0

@Goralkov Trudno, taka to jest liga, za miesiąc nie będziesz pamiętał, liczą się 3 punkty i tyle.

0

Jedyny argument łagodzący dla Raphinhi to, że nie było to celowe tylko czysta głupota, brazylijski móżdżek mu się odpalił, jakby dostał czerwo bym nie protestował.

5

Flick ich musi ogarnąć w szatni bo 11 na 9 gramy gorzej niż jak 11 na 11

5

Ten dzieciaczek zapłakany symbolizuje madryli przez najbliższe kilka dni

0

@ChampionLW i jeszcze z 3 dni po meczu

1

Do UFC niech sobie idzie bo to nie miejsce dla niego, brawo sędzia

1

Bandyta Muriqi czerwo kolejne się należy

35

Wyczuwam incydent kałowy na pewnej stronie xDDDDDD

1

I cyk artykuł o Negreirze za 3...2...1

17

Ale taktyka, Yamalek nokautuje typa, a Rekin bomba w zamieszaniu xDDDD

0

Zaczeli strzelanie, piękne podanie Laminka, Raphinha zaczyna rajd po pichichi Vamos

2

Laminek bestia na skrzydle

4

@Borry Bo nowych nie udało się zarejestrować

1

@PatrychoO No w końcu sobie pogra xd

1

@PatrychoO Estadii Johan Cruijff nie spełnia wymogów la ligi, więc tam napewno nie ;)

0

Garcia z urazem palca > Pena

1

Wyszedłem na 5 minut i tu już City odpaliło no no ładnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?