0

Zaraz nie będzie nic widać

0

Na canal plus jak chcecie oglądać to wejdźcie w wszystkie canaly i szukajcie transmisji na canal 4K ultra hd z takim szarym kolorem, te z zielonym nie działają.

0

@SinMistico Szczerze mam canal + od kilku lat i pierwszy raz taka sytuacja

2

Komuś też wywaliło mecz Leszka na canal +?

0

@FcPortoFan1999 spalony i tak, ale jeszcze władują nie ma bata

2

Ależ ta Niecieczka ciśnie, zaraz manita może być.

0

Deco dawaj tego Fassbendera xD

0

Ależ brama, pogrom Jagi

0

@damian16161212 Przecież kupiliśmy Joana i Rooneya czego jeszcze ci więcej trzeba? XD

3

Ależ się Kubica rozkręcił, LE mans wygrał teraz gole w ekstraklasie

4

@ViscaelBarca2007 Z każdym dniem nabieram coraz większych wątpliwości xd

0

Myślicie, że jak wybieram się na Camp Nou w marcu to się szwagry wyrobią? XD

1

Wakacje, wakacjami sezon czas start

0

Jak nie ogarną na Valencie to dopiero będą jaja. Proszenie o zrobienie wyjazdu, albo mecz ligowy na stadionie 6k widzów to dopiero byłaby kompromitacja. Raczej czarny mało prawdopodobny scenariusz, ale jak o tym pomyślę, to aż skręca w środku człowieka.

0

Plusy tej transakcji to, że nie będzie trzeba patrzeć na męczennika i jego pajacowanie, minusy? Grube siano dla realu.

0

Nie no na logikę Mats raczej specjalnie by się w swojej sytuacji nie wysyłał do szpitala, on chce grać tak? Nawet jakby założyć, że chce grać na zwłokę, żeby nie dało się go sprzedać w okienku to i tak ma jasno powiedziane, że wyjściowego składu nie powącha, także z ciśnięciem po Marcu w tej sytuacji dałbym na wstrzymanie, chłop musi odejść i tyle, ale nie róbmy imby on musi sam zrozumieć, że nic tu po nim.

9

Dla nas okropny deal, Fermin jest o wiele lepszym zawodnikiem od Nkunku, głupota ze strony Deco.

54

Obyśmy za kilka lat cieszyli się i ciepło wspominali fakt, że transfer Nico nie wypalił i dzięki temu daliśmy szansę jeszcze większemu talentowi, tego życzę Jankowi i kibicom.

0

Powinny być jakieś kursy u Buka, otworzą czy nie, jakby w końcu otworzyli to można by ładnie zarobić xD

13

A i tak się znajdą odklejeńcy co powiedzą, że to Martin faulował Dumfriesa, gdzie z fizycznego punktu widzenia jest to niemożliwe xD Ja nie wiem skąd się tacy ludzie biorą.

0

@krzakov xDDDDD to se narzekaj bo artykuły są nie takie jak byś chciał. Naprawdę dziwne, że piszą na stronie Barcelony o realu no w szoku jestem.

0

@krzakov Przecież masz masę artykułów o Barcy, jeden z wzmocnienia realu ci krzywdy nie zrobi, a jednak warto wiedzieć co się dzieje u największego rywala.

11

To sobie Hectorek nagrabił, jego szanse na grę spadły z 5% do 2%.

1

Nie uważam, żeby to było jakoś bardzo niemoralne działanie lecz też nie popieram tego, natomiast Yamal powinien chociaż się orientować w jakich czasach żyjemy i dojść do wniosku przy organizowaniu imprezy, że jak takie coś wypłynie to mu narobi niepotrzebnych problemów.

0

@Arkon Pewnie, że nie. Alvareza moim zdaniem nie powinien puszczać, natomiast w tamtym czasie nikt nie obstawiał, że Palmer tak wystrzeli, chłop był zamurowany na ławce.

0

@Arkon Miał wtedy w City tak napchane gwiazdami, że Palmer i Alvarez nie mieli za dużo minut i nie pokazywali swojego potencjału.

0

@Gibbon_FCB Oni mają wywalone, bo u nich jest jeszcze popołudnie xd

0

Czyli co można już ogłaszać, że szejki się skończyły?

0

Jao Pedro zbawił Chelsea od Nicolasa Jacksona xD

0

@Pablozeusz Dobra, cofam xD tu już tylko cud pomoże szejkom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?