Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaraz nie będzie nic widać
0
Na canal plus jak chcecie oglądać to wejdźcie w wszystkie canaly i szukajcie transmisji na canal 4K ultra hd z takim szarym kolorem, te z zielonym nie działają.
0
@SinMistico Szczerze mam canal + od kilku lat i pierwszy raz taka sytuacja
2
Komuś też wywaliło mecz Leszka na canal +?
0
@FcPortoFan1999 spalony i tak, ale jeszcze władują nie ma bata
2
Ależ ta Niecieczka ciśnie, zaraz manita może być.
0
Deco dawaj tego Fassbendera xD
0
Ależ brama, pogrom Jagi
0
@damian16161212 Przecież kupiliśmy Joana i Rooneya czego jeszcze ci więcej trzeba? XD
3
Ależ się Kubica rozkręcił, LE mans wygrał teraz gole w ekstraklasie
4
@ViscaelBarca2007 Z każdym dniem nabieram coraz większych wątpliwości xd
0
Myślicie, że jak wybieram się na Camp Nou w marcu to się szwagry wyrobią? XD
1
Wakacje, wakacjami sezon czas start
0
Jak nie ogarną na Valencie to dopiero będą jaja. Proszenie o zrobienie wyjazdu, albo mecz ligowy na stadionie 6k widzów to dopiero byłaby kompromitacja. Raczej czarny mało prawdopodobny scenariusz, ale jak o tym pomyślę, to aż skręca w środku człowieka.
0
Plusy tej transakcji to, że nie będzie trzeba patrzeć na męczennika i jego pajacowanie, minusy? Grube siano dla realu.
0
Nie no na logikę Mats raczej specjalnie by się w swojej sytuacji nie wysyłał do szpitala, on chce grać tak? Nawet jakby założyć, że chce grać na zwłokę, żeby nie dało się go sprzedać w okienku to i tak ma jasno powiedziane, że wyjściowego składu nie powącha, także z ciśnięciem po Marcu w tej sytuacji dałbym na wstrzymanie, chłop musi odejść i tyle, ale nie róbmy imby on musi sam zrozumieć, że nic tu po nim.
9
Dla nas okropny deal, Fermin jest o wiele lepszym zawodnikiem od Nkunku, głupota ze strony Deco.
54
Obyśmy za kilka lat cieszyli się i ciepło wspominali fakt, że transfer Nico nie wypalił i dzięki temu daliśmy szansę jeszcze większemu talentowi, tego życzę Jankowi i kibicom.
0
Powinny być jakieś kursy u Buka, otworzą czy nie, jakby w końcu otworzyli to można by ładnie zarobić xD
13
A i tak się znajdą odklejeńcy co powiedzą, że to Martin faulował Dumfriesa, gdzie z fizycznego punktu widzenia jest to niemożliwe xD Ja nie wiem skąd się tacy ludzie biorą.
0
@krzakov xDDDDD to se narzekaj bo artykuły są nie takie jak byś chciał. Naprawdę dziwne, że piszą na stronie Barcelony o realu no w szoku jestem.
0
@krzakov Przecież masz masę artykułów o Barcy, jeden z wzmocnienia realu ci krzywdy nie zrobi, a jednak warto wiedzieć co się dzieje u największego rywala.
11
To sobie Hectorek nagrabił, jego szanse na grę spadły z 5% do 2%.
1
Nie uważam, żeby to było jakoś bardzo niemoralne działanie lecz też nie popieram tego, natomiast Yamal powinien chociaż się orientować w jakich czasach żyjemy i dojść do wniosku przy organizowaniu imprezy, że jak takie coś wypłynie to mu narobi niepotrzebnych problemów.
0
@Arkon Pewnie, że nie. Alvareza moim zdaniem nie powinien puszczać, natomiast w tamtym czasie nikt nie obstawiał, że Palmer tak wystrzeli, chłop był zamurowany na ławce.
0
@Arkon Miał wtedy w City tak napchane gwiazdami, że Palmer i Alvarez nie mieli za dużo minut i nie pokazywali swojego potencjału.
0
@Gibbon_FCB Oni mają wywalone, bo u nich jest jeszcze popołudnie xd
0
Czyli co można już ogłaszać, że szejki się skończyły?
0
Jao Pedro zbawił Chelsea od Nicolasa Jacksona xD
0
@Pablozeusz Dobra, cofam xD tu już tylko cud pomoże szejkom.