0

Manu Noja mistrz

0

Pięknie to rozegrał Hakimi

0

W 4 na Spalonym stali xD

0

Kvara wjechał w pole karne Bawarczyków jak w fifie

0

@ACRAB95 Nasser „mam kasę na piłkarzy, ale dla UEFA również” Al Kelaifi - prosto z dowodu.

17

I takich ludzi nam trzeba w zespole już wolę szklanego Olmo, który odda życie za ten klub niż cwaniaczka Nico, który wykiwał wszystkich do okoła, a przy okazji jeszcze siebie bo kariery wielkiej w bilbao nie zrobi.

0

Trzeba było w ogóle odpuścić Nico po zeszłym roku, trzeba celować w zawodników na nasze możliwości finansowe, ten transfer był od początku skazany na porażkę, tylko pismaki zmydliły wszystkim oczy i tyle.

0

Tak czułem, że to wszystko pójdzie w cholerę, ale nie spodziewałem się, że w taki sposób. Myślałem, że się uda kupić, ale się wywalimy na rejestracji, a tu jednak Nico nie był wcale taki chętny jak pismaki wszelakiej maści bazgrały co chwilę. Swoją drogą ciekawe, że po tych wszystkich akcjach ze stronty klubu i kiboli był chętny tam zostać. Rodzinka musiała odwalić niezłą robotę, że go przekonali. Koniec końców i tak lepiej w ten sposób niż jakby jakiś inny klub nam go zgarnął sprzed nosa. No nic niech się kisi w tym bimbało i powodzenia.

1

@JohnKennedy W sumie się nie dziwię, mimo że nie ma lepszego systemu to demokracja jest bardzo wadliwym, potem dochodzi do takich kuriozów, że wybory wygrywa kandydat połowy ludności, a druga połowa nie uznaje takiego wyboru i musi się dostosować. I mimo że aktualnie musimy stosować ten system to nie znaczy, że musimy go lubić i akceptować.

0

@addept To dopiero początek, jedyne co jest pewne tutaj to, że będą jaja jak berety.

1

Tragedia, młody chłop był, całe życie przed nim, futbol stracił dzisiaj świetnego piłkarza, kondolencje dla rodziny.

0

Ogólnie mega gościa nie trawię, nie tylko za mecze z nami, ale również za mecze przeciwko Milanowi czy Holandii z naszą reprezentacją, jakiś taki zbytnio bezczelny mi się zawsze wydawał, natomiast mieć go po swojej stronie byłoby świetne, kawał dobrego grajka na skrzydle i walczaka po obu stronach boiska. Jednak mocno pokrywałby się z Kounde, który również zasuwa w ataku i obronie, więc trzeba by go jakoś wkomponować, albo przesunąć Kounde na jego wymarzony środek obrony, albo zrobić z Dumfriesa gościa, którym będzie odciążał Kounde i nawet Yamala po prawej stronie, opcji jest sporo.

3

Jak się zmruży oczy to trochę przypomina legendarną kratkę xD

0

@J4no Jakbyś oglądał od początku to byś tak nie miał, wręcz przeciwnie xD

2

@Eklerek Musi za coś żyć jak tak szybko skończył karierę xD

0

Di Gregorio MVP jak na razie

0

Kocham jak na tym DAZN zachęcają co chwilę do wykupienia premium, gdzie jednocześnie dają cały turniej za darmo.

0

@daniel32778 Hujsen

5

Kolo Muani sie zesrał jak na mundialu xd

6

No to Ansu dobrego sezonu życzymy, żeby wzięli za te 11, ale nie za dobrego bo jeszcze będzie szkoda oddawać.

0

Fani Krystyny teraz krzyczą wszędzie, że liga Saudyjska faktycznie jest top xDDDD

1

Pepito no co ty, nie bądź jak Bellingham.

6

Cytując klasyka z notatnika, Inter ze wszystkimi rozkłada nogi, a z nami musiał mecz życia zagrać xD

0

Sezon na bajeczki trwa w najlepsze widzę xD

2

No jak zdążą do 9 lipca to będę miał ładny prezent na urodziny.

0

Deco musi jak najszybciej go stamtąd ewakuować bo ci ludzie nie mają granic i mogą mu nawet na chatę zrobić najazd.

0

Suarez co zmarnował od Leo ciasteczko …

0

Manita będzie lekko

1

Spokojnie będzie 6:1 Mascherano już dzwoni po Neymara i Roberto xD

0

Szybko poszło teraz już z górki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?