0

Deco stwierdził, że sam nie da rady tego klubu zrujnować i potrzebuje kolegi po fachu. Boże miej ten klub w opiece.

14

Gruby ma wywalone jaja i pełen luz na tydzień przed startem w kontekście rejestracji, to gdzie się będzie miesiąc przed przejmował stadionem. Nawet jak nie zdąży to on ma czas.

3

Rekin i Rashford stworzyli zespół R. Ale jest dobrze bo jest 5:0, a narzekamy, że nie jest 7:0 xD

0

Ferran nie lepszy xD Lewy wracaj hahah

5

Kurde no zwiało no xD

0

A Deco chciał go opchnąć baran jeden. Ferminek to jest diament

1

Ferminek forma mjutant

0

@LukaszFan Ta, ale Tebas by powiedział, że nie uznaje takich przychodów i nie można za nie kupować
ejestrować pewnie.

1

@Comentateiro Było już sacked in the morning?

1

@LukaszFan Ktoś wysłał 1,99 dolara na Haalanda także grosz do grosza xD

6

Jakie to jest przykre, że w klubie kisi się jeszcze Oriol, a nie ma już Inigo .

4

I cyk Steven Gerrard Crazy Frog Aston Martin xDDDDD

2

Gampera by nie wywaliło xD

1

Frimpong centrostrzał xd

1

Rekin na dziewiątkę to jego czas i ciężko na to pracował, a także lepiej zna założenia Hansiego. Rashford powinien być powoli wprowadzany i łapać formę bo jeszcze w pełni dyspozycji nie jest.

1

@clyde Byłem kilka dni temu na Kendricku i zero takich akcji, dzisiaj jak odpaliłem te filmiki to myślałem na początku, że to jakieś urywki z początku jak zaczęli ludzi wpuszczać i mnie jeszcze nie było na stadionie, ale jednak to nasi wschodni bracia na jakimś swoim artyście. Organizatorzy powinni odmawiać w przyszłości takich koncertów, bo aż wstyd że u nas na Narodowym takie rzeczy.

0

A to dopiero początek, najpierw nakładanie pokrowców na krzesełka i mówienie, że to Vipy, a w przyszłości branie gości z ulicy i przebieranie za topowych piłkarzy i chwalenie się transferem, do tego to wszystko zmierza.

8

Ehh liczyłem, że pyknie 20 goli w sezonie i wjedzie do top 10 strzelców, ale może być ciężko, nadal trzymam kciuki, ale zapewne nie będzie to jego jedyna przerwa w tym sezonie, a i powroty po kontuzjach już ma długie i ciężkie. Ale jakby się udało byłoby pięknie.

0

@Starrk To była reprezentacja Brazylii, którą chciało się oglądać i siała postrach na boisku, nieprawdopodobne jak dzisiejsze pokolenie brazylijskiej piłki nie dorasta do pięt tamtemu.

0

Oj będziemy płakać za Inigo, Cubarsi jeszcze ze względu na wiek popełnia błędy, wystarczy że Christensen nam się wysypie i leżymy praktycznie. No nic pozostaje jedynie mieć nadziej, że chłopaki z przodu władują więcej niż oddamy sami i tyle xD Z tej kasy z pensji Inigo też nie jest jakiś wielki zysk bo i tak nie jesteśmy w 1:1, więc jak się okaże, że nie styka to na rejestrację to już będzie dno do potęgi dno.

4

Normalny klub za obrońcę pokroju Inigo by wycisnął od arabusów grube siano, Deco nas chce pogrążyć jeszcze bardziej nie wierzę poprostu.

3

Kurwa Deco może im jeszcze dopłacisz za ten transfer??? Jak za darmo??? Byle miejsce w pensjach zwolnić xD Przecież Araby bogate no jak możemy być takimi frajerami no?

1

Dyskusja powinna być między Raphinha, a Salahem jeżeli chodzi o najlepszego piłkarza zeszłego sezonu, natomiast jako że ZP to nie jest nagroda dla najlepszego gracza to wygra Dembele.

3

Przecież to było wiadome od samego początku, jakby miało być tak jak mówią szwagry to by już dawno porejestrowali, a będzie jak w ostatnich latach i albo w ostatnim dniu, albo na 2-3 kolejkę. Wstyd jak cholera, ale przecież już do tego przywykliśmy i nic nas nie złamie prawda?

5

Po tym wszystkim Mats nie może być już kapitanem, walczy o swoje ok, ale po takich aferach nie ma możliwości by dalej nosił opaskę, w klubie jest skończony, Hansi musi trwardą ręką zadziałać i nie patrzeć na sympatię w szatni.

2

Ale tak na 150%?

0

Ale się ten Liverpool tak pozbroił transferami, że nawet dwa mecze jednego dnia mogą grać xD
https://www.google.com/search?q=liverpool+f.c&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=pl-pl&client=safari#ebo=0

16

Jak to gdzie oglądać? W robocie xd

8

Przecież Szwagry nie będą dwa tygodnie przed startem ligi nic załatwiać, kupa czasu panie, zero emocji. Tutaj tak 1-2 dni przed dopiero się będzie po co ruszać, najwyżej ktoś nie zagra w pierwszej kolejce, ciśnienie ludziom skoczy ale i tak po tygodniu zapomną i wszystko będzie git.

3

Jedyne co jest fajne w tej koszulce to ten granatowy pasek na nazwisko na plecach, który przypomina stroje Brazylii z wczesnych lat dwutysięcznych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?