Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Deco stwierdził, że sam nie da rady tego klubu zrujnować i potrzebuje kolegi po fachu. Boże miej ten klub w opiece.
14
Gruby ma wywalone jaja i pełen luz na tydzień przed startem w kontekście rejestracji, to gdzie się będzie miesiąc przed przejmował stadionem. Nawet jak nie zdąży to on ma czas.
3
Rekin i Rashford stworzyli zespół R. Ale jest dobrze bo jest 5:0, a narzekamy, że nie jest 7:0 xD
0
Ferran nie lepszy xD Lewy wracaj hahah
5
Kurde no zwiało no xD
0
A Deco chciał go opchnąć baran jeden. Ferminek to jest diament
1
Ferminek forma mjutant
0
@LukaszFan Ta, ale Tebas by powiedział, że nie uznaje takich przychodów i nie można za nie kupować
ejestrować pewnie.
1
@Comentateiro Było już sacked in the morning?
1
@LukaszFan Ktoś wysłał 1,99 dolara na Haalanda także grosz do grosza xD
6
Jakie to jest przykre, że w klubie kisi się jeszcze Oriol, a nie ma już Inigo .
4
I cyk Steven Gerrard Crazy Frog Aston Martin xDDDDD
2
Gampera by nie wywaliło xD
1
Frimpong centrostrzał xd
1
Rekin na dziewiątkę to jego czas i ciężko na to pracował, a także lepiej zna założenia Hansiego. Rashford powinien być powoli wprowadzany i łapać formę bo jeszcze w pełni dyspozycji nie jest.
1
@clyde Byłem kilka dni temu na Kendricku i zero takich akcji, dzisiaj jak odpaliłem te filmiki to myślałem na początku, że to jakieś urywki z początku jak zaczęli ludzi wpuszczać i mnie jeszcze nie było na stadionie, ale jednak to nasi wschodni bracia na jakimś swoim artyście. Organizatorzy powinni odmawiać w przyszłości takich koncertów, bo aż wstyd że u nas na Narodowym takie rzeczy.
0
A to dopiero początek, najpierw nakładanie pokrowców na krzesełka i mówienie, że to Vipy, a w przyszłości branie gości z ulicy i przebieranie za topowych piłkarzy i chwalenie się transferem, do tego to wszystko zmierza.
8
Ehh liczyłem, że pyknie 20 goli w sezonie i wjedzie do top 10 strzelców, ale może być ciężko, nadal trzymam kciuki, ale zapewne nie będzie to jego jedyna przerwa w tym sezonie, a i powroty po kontuzjach już ma długie i ciężkie. Ale jakby się udało byłoby pięknie.
0
@Starrk To była reprezentacja Brazylii, którą chciało się oglądać i siała postrach na boisku, nieprawdopodobne jak dzisiejsze pokolenie brazylijskiej piłki nie dorasta do pięt tamtemu.
0
Oj będziemy płakać za Inigo, Cubarsi jeszcze ze względu na wiek popełnia błędy, wystarczy że Christensen nam się wysypie i leżymy praktycznie. No nic pozostaje jedynie mieć nadziej, że chłopaki z przodu władują więcej niż oddamy sami i tyle xD Z tej kasy z pensji Inigo też nie jest jakiś wielki zysk bo i tak nie jesteśmy w 1:1, więc jak się okaże, że nie styka to na rejestrację to już będzie dno do potęgi dno.
4
Normalny klub za obrońcę pokroju Inigo by wycisnął od arabusów grube siano, Deco nas chce pogrążyć jeszcze bardziej nie wierzę poprostu.
3
Kurwa Deco może im jeszcze dopłacisz za ten transfer??? Jak za darmo??? Byle miejsce w pensjach zwolnić xD Przecież Araby bogate no jak możemy być takimi frajerami no?
1
Dyskusja powinna być między Raphinha, a Salahem jeżeli chodzi o najlepszego piłkarza zeszłego sezonu, natomiast jako że ZP to nie jest nagroda dla najlepszego gracza to wygra Dembele.
3
Przecież to było wiadome od samego początku, jakby miało być tak jak mówią szwagry to by już dawno porejestrowali, a będzie jak w ostatnich latach i albo w ostatnim dniu, albo na 2-3 kolejkę. Wstyd jak cholera, ale przecież już do tego przywykliśmy i nic nas nie złamie prawda?
5
Po tym wszystkim Mats nie może być już kapitanem, walczy o swoje ok, ale po takich aferach nie ma możliwości by dalej nosił opaskę, w klubie jest skończony, Hansi musi trwardą ręką zadziałać i nie patrzeć na sympatię w szatni.
2
Ale tak na 150%?
0
Ale się ten Liverpool tak pozbroił transferami, że nawet dwa mecze jednego dnia mogą grać xD
https://www.google.com/search?q=liverpool+f.c&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=pl-pl&client=safari#ebo=0
16
Jak to gdzie oglądać? W robocie xd
8
Przecież Szwagry nie będą dwa tygodnie przed startem ligi nic załatwiać, kupa czasu panie, zero emocji. Tutaj tak 1-2 dni przed dopiero się będzie po co ruszać, najwyżej ktoś nie zagra w pierwszej kolejce, ciśnienie ludziom skoczy ale i tak po tygodniu zapomną i wszystko będzie git.
3
Jedyne co jest fajne w tej koszulce to ten granatowy pasek na nazwisko na plecach, który przypomina stroje Brazylii z wczesnych lat dwutysięcznych.